Machová 2017 - O pohár SDH Machová

Liga: -
Místo: Machová
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 22. 07. 2017 10:00
Kontakt:   777701473
Telefon:  773664203

Začátek rezervace: 28. 05. 2017 20:00
Konec rezervace: 21. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  22. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2017 00:00
Zadal: Kateřina Brázdilová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Machov%C3%A1-1288232764525366/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Muži 3B, ženy 2B

Nástup družstev 9:45, start prvního družstva 10:00

Náběh i povrch kolem základny vydlážděn, po celé dráze rovný travnatý povrch

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-machova-8662.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mladcová ZLKateřina Brázdilová
22Machová ZLKateřina Brázdilová
33Nová Dědina KMDominik Krejčíř
44Rymice KMRadim Svěchota
56Jarošov UHJiří Vyoral
67Mysločovice ZLSDH Mysločovice
78Louky ZLpeca
89Dolní Lhota ZLJosef Trčka
910Slušovice MužiZLMonča
1011Hostišová ZLKateřina Brázdilová
1112Vrbka KMViliam Pospíšil
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Machová ZLKateřina Brázdilová
22Racková ZLSDHRacková
33Jarošov UHJiří Vyoral
44Slušovice ZLMonča
55Hostišová ZLKateřina Brázdilová
66Sazovice ZLMagdaléna Couralová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM16,7817,1217,122018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bojkovice UH17,5417,9117,912018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Popov ZL17,7418,0418,042018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sazovice ZL18,1918,8018,802018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bílovice UH18,3819,0519,052018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bojkovice UH19,2617,9219,262017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Velký Ořechov ZL19,2918,7219,292018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Holešov KM19,3618,8919,362018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Drnovice ZL17,4919,8319,832018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Machová ZL19,7220,0320,032018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Racková ZL20,2220,3720,372017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Machová ZL19,5120,9120,912017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Racková ZL21,5721,8121,812018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  - Napamal-22,7119,0422,712018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sazovice ZL22,7322,2922,732017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vlachovice ZL22,9222,1622,922018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jarošov UH23,6724,2924,292017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hostišová ZL41,7242,1042,102017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/07/22 Machová, O pohár SDH Machová
-
2018/07/14 Machová, O pohár SDH Machová
ZLPS
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga