Měrotín 2019 - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Měrotín
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 17. 08. 2019 21:00
Kontakt:   Tomáš Hlavinka
Telefon:  734 834 202

Začátek rezervace: 11. 08. 2019 19:00
Konec rezervace: 17. 08. 2019 12:00
Začátek tipování:  17. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 17. 08. 2019 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhmerotin/

Poznámka pořadatele

Areál "Parduska"


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-merotin-10306.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Měrotín OLPavel Navrátil - admin ONL
22Domamyslice PVTomáš Havlíček
33Kožušany OLPetra Jančova
44Cholina OLPatrik Maksant
55Dub nad Moravou ŽenyOLBarbora Paráková
66Blatec OLEva Sahligerová
77Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
88Bezděčí u Trnávky SYLukáš Trefil
99Lukov ZLJan
1010Měrotín OLPavel Navrátil - admin ONL
1111Loučany OLAlča Buriánková
1212Ludéřov OLMilan Husička
1313Niva PVTomáš Růžička
1414Vojnice OLTomáš Palička
1515Pavlov SUJiří Puchýř
1616Krasice PVKarolína Burešová
1717Haňovice OLKarolína Studená
1818Čechy pod Kosířem PVAlžběta Polanská
1919Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
2020Mladeč ŽenyOLNikola Hamplová
2121Velká Bystřice OLDavid Malecký
2222Grygov OLštěpán dvorský
2323Cholina OLSabina Hájíčková
2424Dub nad Moravou OLMarek Kopeček
2525Štíty SUZuzana Hrochová
2626Olešnice OLJakub Hlavinka
2727Droždín ChvádrožOLOndřej Šafařík
2828Střelice OLMartin Gazárek
2929Nenakonice OLJiří Tomecek
3030Chválkovice OLJaroslav Dostál
3131Krasice mužiPVBarča Burešová
3232Bezděčí u Trnávky mužiSYMartin Elner
3333Dolany OLPetr Holoubek
3434Bílovice BPVTomáš Petržela
3535Náměšť na Hané ženyOLBernard ŠAFAŘÍK
3636Kožušany OLPetr Zmeškal
3737Olšany u Prostějova PVPetr Běhal
3838Ratiboř VSRoman Kopeček
3939Janovice BRpetr boxan
4040Chořelice OLPatrik Horák
4141Alojzov PVKateřina Dobšíčková
4242Třeština SUFilip Krňávek
4343Pavlov-výběr SULucie Dostálová
4444Šumvald OLNikola Tylová
4545Kokory PRPetra Trefilová
4646Olešnice OLMartina Hubáčková
4747Otinoves PVMony Hrubá
4848Bílovice PVPetr Dokoupil
4949Senetářov BKEd Sheeran
5050Mladeč OLMartin Kristek
5151Břidličná BRPetra Zmeškalová
5252Vojnice MužiOLFilip Hricisin
5353Polomí ŽenyPVLenka Recová
5455Velký Týnec OLPetra
5556Kosov ženySUMichaela
5657Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
5758Leskovec nad Moravicí BRKarolína Krčilová
5859Kosov Muži SUsdh kosov
5960Droždín OLiveta Pírková
6061Přívrat UOIvoš Vencl
6162Pustiměř MužiVYMichal Vrba
6265Myslechovice OLMartin Kroupa
6366Radíkov OLDejv Tietze
6469Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
6570Maršíkov SUBarbora Vaculíková
6672Leskovec nad Moravicí MužiBRNikola Škodáková
6773Kožušany OLMonca Vyhlidalova
6877Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
6982Ublo ZLLibor Punčochář
7085Alojzov PVMarkéta Jehlářová
7187Bělotín PRMichal Pokorný
7294Bělkovice-Lašťany OLRadek Vyhnal


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Přírodní areál, Parduska, XI.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/06/20 Měrotín, areál PARDUSKA, XII.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/08/15 Měrotín, areál PARDUSKA, I.ročník NOČNÍCH ZÁVODŮ, 2B
-
2016/06/18 Měrotín (na kopci parduska), Memoriál Josefa Vitoula, 2B
-
2016/08/20 Měrotín (Parduska, areál SDH), Noční soutěž Měrotín o putovní pohár N.F.I. METALL
-
2017/06/17 Měrotín - areál, XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/08/19 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Měrotín, Měrotín
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga