Měrotín 2021 - ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Měrotín
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 21. 08. 2021 20:30
Kontakt:   Tomáš Hlavinka
Telefon:  734 834 202

Začátek rezervace: 15. 08. 2021 19:00
Konec rezervace: 21. 08. 2021 12:00
Začátek tipování:  21. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 21. 08. 2021 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhmerotin/

Poznámka pořadatele

Areál "Parduska"


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-merotin-11827.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Měrotín mužiOLPavel Navrátil - admin ONL
22Olešnice OLTom Ham
33Otinoves PVTomáš Růžička
44Pavlov SULucie Dostálová
55Dolní Libina SUTomáš Nebes
66Janovice BRMartin Král
77Pěnčín PVLenka Kopečná
88Grygov OLAdam Dvorský
99Bezděčí u Trnávky mužiSYPavel Spíchal
1010Měrotín ženyOLPavel Navrátil - admin ONL
1111Loučany OLTomáš Hlavinka
1212Cholina ženyOLPetra Hubáčková
1313Dub nad Moravou OLKateřina Skládalová
1414Bezděčí u Trnávky SYTomáš Němec
1515Olšany u Prostějova PVŠtěpán Konečný
1616Bílovice PVPetr Dokoupil
1717Ludéřov OLTomáš Palička
1818Krasice - Prostějov  PVKarolína Burešová
1919Domamyslice PVTomáš Havlíček
2020Soběsuky PVMichaela Vystavělová
2121Bílovice "C" odpadPVLukáš Říčař
2222Bílovice PVNikola Dostálová
2323Dolany OLJiří Staněk
2424Soběsuky PVLukáš Pecháček
2525Chválkovice OLTomáš Drozd
2626Haňovice OLDaniela Trombiková
2727Radíkov OLTomáš Herzog
2828Cholina OLlukáš heinrich
2929Velký Týnec Ženy OLMartin Kulha
3030Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
3131Čechy pod Kosířem PVBarbora Hrobská
3232Bařice KMMartin Ondra
3333Přáslavice OLBarbora Ivanová
3434Sobotín SUMonika Hrubá
3535Měrotín BOLJan Havlíček
3636Tošodry fire team NJMarkéta Jehlářová
3737Čechy pod Kosířem PVAlča Buriánková
3838Třeština SUVladimír Švub
3939Pěnčín PVPeťa Bartoňková
4040Krasice - Prostějov  PVTomáš Petržela
4141Kosov ŽenySUSimona
4242Blatec OLMichal Vařecha
4343Dolní Libina SUVeronika Koulová
4444Kokory PRBarbora Paráková
4545Mladeč OLRadek Hégr
4646Měrotín Muži BOLŠimon Šmída
4747Nenakonice OLJiří Tomecek
4848Přáslavice OLLibuše Hrošová
4949Kosov Muži SUKateřina Klusáková
5050Náměšť na Hané OLTomáš Chytil
5151Radíkov OLLibuše Hrošová
5252Blatec OLJiří Brlka
5353Nový Malín SUMonika Hrazdilová
5454Kožušany OLRadek Vyhnal
5555Domamyslice PVJaryn Zatloukal
5656Kosov ŽenySUsdh kosov
5757Měrotín OLSDH Měrotin
5858Velká Bystřice OLMichal Surma
5959Kožušany OLvlastimil dokoupil
6060Břidličná BRJíří Skopal
6161Střelice OLJan Kubát
6262Šumvald OLNikola Tylová
6366Bělkovice-Lašťany OLJosef Forét
6467Bělkovice-Lašťany OLPetr Holoubek
6568Cholina OLSabina Hájíčková
6669Seloutky MužiPVBarbora Sojčáková
6773Břidličná BRKarolína Pavlíková
6881Otinoves PVMarek Šustr
6982Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
7084Dolní Libina SUPetr Libina
7187Vojnice OLTereza Košůtková
7289Mostkovice MužiPVAndrea Pospíšilová
7390Mostkovice ženyPVAndrea Zapletalová
7495Bludov SUIvana Smolková
7597Cholina OLPatrik Maksant
7699Bělkovice-Lašťany ŠumvaldOLLeona Hrabáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Měrotín OL17,7517,8817,882019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hoštice KM18,2918,3718,372019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dětkovice PV19,5818,0219,582019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Otinoves PV19,3819,7219,722019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Domamyslice BPV19,7318,6819,732019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Myslechovice OL19,2819,9619,962019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dub nad Moravou OL19,7020,0020,002019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chválkovice OL20,7020,9720,972019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Břevenec OL18,9622,2322,232019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chořelice OL21,3922,5522,552019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Střelice OL23,3420,0523,342019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Radíkov OL23,4521,2323,452019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Olešnice OL23,8417,9823,842019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dětkovice BPVNPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Plinkout OLNPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Ludéřov OLNPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Velká Bystřice OLNPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Loučany OLNPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Přírodní areál, Parduska, XI.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/06/20 Měrotín, areál PARDUSKA, XII.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/08/15 Měrotín, areál PARDUSKA, I.ročník NOČNÍCH ZÁVODŮ, 2B
-
2016/06/18 Měrotín (na kopci parduska), Memoriál Josefa Vitoula, 2B
-
2016/08/20 Měrotín (Parduska, areál SDH), Noční soutěž Měrotín o putovní pohár N.F.I. METALL
-
2017/06/17 Měrotín - areál, XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/08/19 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Měrotín, Měrotín
HE
2020/08/15 ONL Měrotín - ZRUŠENO!, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall
-
2020/08/22 Měrotín, hasičský areál, Memoriál Josefa Vitoula
-
2021/08/21 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2021/09/04 Měrotín, Memoriál Josefa Vitoula 2021
-
Kdy Kde Liga


Soutěže