Měrotín 2021 - ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Měrotín
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 21. 08. 2021 20:30
Kontakt:   Tomáš Hlavinka
Telefon:  734 834 202

Začátek rezervace: 15. 08. 2021 19:00
Konec rezervace: 21. 08. 2021 12:00
Začátek tipování:  21. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 21. 08. 2021 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhmerotin/

Poznámka pořadatele

Areál "Parduska"


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-merotin-11827.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Měrotín mužiOLPavel Navrátil - admin ONL
22Olešnice OLFanThom
33Otinoves PVTomáš Růžička
44Pavlov SULucie Dostálová
55Dolní Libina SUTomáš Nebes
66Janovice BRMartin Král
77Pěnčín PVLenka Kopečná
88Grygov OLAdam Dvorský
99Bezděčí u Trnávky mužiSYPavel Spíchal
1010Měrotín ženyOLPavel Navrátil - admin ONL
1111Loučany OLTomáš Hlavinka
1212Cholina ženyOLPetra Hubáčková
1313Dub nad Moravou OLKateřina Skládalová
1414Bezděčí u Trnávky SYTomáš Němec
1515Olšany u Prostějova PVŠtěpán Konečný
1616Bílovice PVPetr Dokoupil
1717Ludéřov OLTomáš Palička
1818Krasice - Prostějov  PVKarolína Burešová
1919Domamyslice PVTomáš Havlíček
2020Soběsuky PVMichaela Vystavělová
2121Bílovice "C" odpadPVLukáš Říčař
2222Bílovice PVNikola Dostálová
2323Dolany OLJiří Staněk
2424Soběsuky PVLukáš Pecháček
2525Chválkovice OLTomáš Drozd
2626Haňovice OLDaniela Trombiková
2727Radíkov OLTomáš Herzog
2828Cholina OLlukáš heinrich
2929Velký Týnec Ženy OLMartin Kulha
3030Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
3131Čechy pod Kosířem PVBarbora Hrobská
3232Bařice KMMartin Ondra
3333Přáslavice OLBarbora Ivanová
3434Sobotín SUMonika Hrubá
3535Měrotín BOLJan Havlíček
3636Tošodry fire team NJMarkéta Jehlářová
3737Čechy pod Kosířem PVAlča Buriánková
3838Třeština SUVladimír Švub
3939Pěnčín PVPeťa Bartoňková
4040Krasice - Prostějov  PVTomáš Petržela
4141Kosov ŽenySUSimona
4242Blatec OLMichal Vařecha
4343Dolní Libina SUVeronika Koulová
4444Kokory PRBarbora Paráková
4545Mladeč OLRadek Hégr
4646Měrotín Muži BOLŠimon Šmída
4747Nenakonice OLJiří Tomecek
4848Přáslavice OLLibuše Hrošová
4949Kosov Muži SUKateřina Klusáková
5050Náměšť na Hané OLTomáš Chytil
5151Radíkov OLLibuše Hrošová
5252Blatec OLJiří Brlka
5353Nový Malín SUMonika Hrazdilová
5454Kožušany OLRadek Vyhnal
5555Domamyslice PVJaryn Zatloukal
5656Kosov ŽenySUsdh kosov
5757Měrotín OLSDH Měrotin
5858Velká Bystřice OLMichal Surma
5959Kožušany OLvlastimil dokoupil
6060Břidličná BRJíří Skopal
6161Střelice OLJan Kubát
6262Šumvald OLNikola Tylová
6366Bělkovice-Lašťany OLJosef Forét
6467Bělkovice-Lašťany OLPetr Holoubek
6568Cholina OLSabina Hájíčková
6669Seloutky MužiPVBarbora Sojčáková
6773Břidličná BRKarolína Pavlíková
6881Otinoves PVMarek Šustr
6982Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
7084Dolní Libina SUPetr Libina
7187Vojnice OLTereza Košůtková
7289Mostkovice MužiPVAndrea Pospíšilová
7390Mostkovice ženyPVAndrea Zapletalová
7495Bludov SUIvana Smolková
7597Cholina OLPatrik Maksant
7699Bělkovice-Lašťany ŠumvaldOLLeona Hrabáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čelechovice na Hané PV14,4414,7414,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL14,6414,8514,852021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Janovice BR14,7914,8514,852022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ludéřov OL14,6215,0315,032018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešnice OL15,0115,1315,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Křenovice PR15,0315,2915,292022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Měrotín OL15,3014,7315,302022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Janovice BR14,1915,3115,312021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bílovice PV15,3114,3915,312022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kožušany OL15,2315,4915,492022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Měrotín OL15,2915,6915,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nenakonice OL15,7615,3315,762022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Ludéřov OL15,7815,5815,782017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Plinkout OL14,7315,7815,782022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Olšany u Prostějova PV15,8315,8815,882021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bílovice PV15,4515,9115,912017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlubočky OL15,9815,8015,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Olešnice XOL15,8716,0516,052019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Střelice OL15,9216,1916,192017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chválkovice OL16,2115,9516,212017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Svésedlice OL16,2215,5816,222017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Náměšť na Hané OL16,3315,6316,332017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Měrotín OL16,3416,2616,342019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chválkovice OL16,3616,1416,362018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ratiboř VS15,3916,3616,362019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sobotín SU16,3715,1016,372021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bílovice PV16,3815,9616,382019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Náměšť na Hané OL15,9716,4216,422018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Cholina OL16,4216,0216,422017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čechy pod Kosířem PV15,9016,4216,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Tošodry fire team NJ16,4414,2516,442022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Niva PV16,4616,3816,462019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Cholina OL16,3816,4916,492018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nová Dědina OL15,6416,5616,562022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Měrotín OL15,9816,5716,572018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bílovice PV16,0016,6016,602018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Pavlov-výběr SU16,4216,6416,642018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bílovice PV16,6415,3216,642021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bílovice CPV16,5016,6716,672021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Velká (Hranice III) PR16,7116,7016,712022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Náměšť na Hané OL16,6016,7316,732022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Olešnice XOL16,4616,7416,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Radíkov OL16,5916,7816,782019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Niva PV16,0516,8016,802018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Střelice OL16,8116,1816,812018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Myslejovice PV16,8316,2916,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kosov SU16,1016,8616,862018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Lukov ZL15,2916,9116,912019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Chválkovice OL16,9016,9216,922022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dolany AOL16,3616,9516,952017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Olešnice XOL16,9716,7416,972021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Kožušany OL17,0015,8817,002019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Pavlov-výběr SU17,0116,2517,012017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Velká Bystřice OL17,0214,9317,022022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Kosov SU17,0316,6917,032019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nenakonice OL16,0617,0517,052018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Domamyslice DvojkaPV15,5017,1317,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Svésedlice OL17,2016,3717,202018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Senetářov BK16,0217,2717,272019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Třeština SU15,7017,3117,312022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Měrotín BOL16,9217,3617,362022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Střelice OL16,6317,4317,432019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Domamyslice DvojkaPV16,5217,4617,462018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Janovice BR17,5214,6317,522019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Ludéřov FARMAOL17,5316,2817,532022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Císařov PR17,0917,5617,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Ludéřov OL17,6014,7517,602022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Domamyslice PV17,1917,6317,632021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Vojnice OL17,3217,7617,762019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Bílovice CPV17,8217,8217,822022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Velká Bystřice OL17,8816,2217,882019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Myslechovice OL18,0717,7118,072019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Pustiměř VY18,1117,8618,112022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Slavětín OL16,8618,1518,152018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Krasice - Prostějov PV18,1917,8618,192022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Moravičany SU18,1618,4118,412017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nemrlov BSU18,4417,7218,442022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kožušany OL18,5617,9218,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Troubelice OL17,7618,6218,622017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Nenakonice OL18,5418,6318,632019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Pavlov-výběr SU18,4618,8018,802019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Kožušany OL18,8815,4918,882021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Dolany VajcaOL18,9117,7118,912018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Nemile SU18,9915,1418,992018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Krasice - Prostějov PV17,6919,0719,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Chořelice OL18,5019,1219,122022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Mladeč OL17,5919,1419,142021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Čechy pod Kosířem PV19,4216,3419,422021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Leskovec nad Moravicí BR19,4917,2819,492019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Štíty SU19,2819,5219,522018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Kosov SU19,6516,0519,652021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Cholina OL19,7319,3519,732022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Otinoves PV19,8015,7019,802022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Chořelice OL19,8419,4419,842018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Radíkov OL19,2519,8419,842021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Otinoves PV19,9119,3519,912019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Dub nad Moravou OL16,6719,9519,952022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Dub nad Moravou OL20,1119,6620,112018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Dolní Studénky SU17,8720,2020,202018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Kokory PR17,8620,4620,462021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dolní Libina SU17,6217,1117,622022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Haňovice OL17,5517,7617,762022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krasice - Prostějov PV17,8617,3017,862019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Haňovice OL17,9517,5917,952022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pěnčín PV17,8318,2618,262022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Soběsuky APV18,1318,3518,352022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dolní Libina SU17,9518,4418,442022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nemile SU18,6217,8018,622018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Cholina OL18,5418,6318,632022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Soběsuky PV18,7317,9218,732022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vojnice OL18,8118,5818,812022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Náměšť na Hané OL19,0718,9019,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pěnčín PV19,1418,8419,142018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Měrotín OL18,1919,1619,162022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Světlá HoraBR19,1818,7519,182022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kosov SU17,7719,2419,242019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlubočky OL19,0019,4419,442019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Maršíkov SU19,4419,0719,442018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Maršíkov SU19,5118,7719,512019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Haňovice OL18,2819,5219,522018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bílovice PV19,5419,1619,542022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Loučany OL19,5418,1819,542018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mladeč OL19,7119,2519,712018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Soběsuky BPV18,7519,7219,722022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Velký Týnec OL19,1119,7219,722022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Krasice - Prostějov PV19,7318,3919,732017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pěnčín PV18,7919,9019,902019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bílovice PV19,5719,9419,942022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hlubočky OL19,8320,0420,042017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nenakonice OL20,0618,9320,062018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Maršíkov SU20,1819,3620,182022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bílovice BPV18,8020,1820,182019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nové Dvory OL19,7620,2820,282018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bousín PV19,2320,2820,282022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pěnčín PV20,4020,1820,402017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Haňovice OL20,4118,3220,412019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Vojnice OL20,4220,0420,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Čechy pod Kosířem PV18,4620,4220,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Náměšť na Hané OL20,5219,0320,522019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Soběsuky BPV20,6620,5320,662021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Svésedlice OL20,6920,0520,692018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Blatec OL20,6920,6920,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Přáslavice OL20,6919,9920,692021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Haňovice OL20,7117,6420,712019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Loučany OL20,7317,9120,732019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Velký Týnec OL20,8519,6520,852018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Blatec OL20,8920,2720,892019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Chválkovice OL19,5020,9120,912018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Krasice - Prostějov (J)elitaPV20,9320,1020,932022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Vojnice OL20,3920,9620,962022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Bílovice BPV19,2621,0821,082018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Lesnice SU20,4721,1121,112018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Čechy pod Kosířem PV21,1320,6721,132021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dub nad Moravou OL19,0021,1521,152022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Haňovice OL20,4321,3021,302017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Haňovice OL18,9021,3421,342021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Mladeč OL20,0121,5421,542019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Soběsuky APV21,1621,6121,612021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Droždín ChvadrožOL19,5021,6421,642019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Dětkovice PV21,7321,2421,732019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Čechy pod Kosířem PV21,5821,7421,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Cholina OL21,8918,1421,892018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Vojnice OL20,6821,9121,912021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Svésedlice OL21,9820,4021,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Pěnčín APV22,0219,2022,022021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Bílovice PV19,4922,0422,042021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Blatec OL20,2622,0822,082018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Cholina OL20,8922,0922,092019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Loučany OL22,3218,4422,322019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Loučany OL22,3820,5422,382021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Velký Týnec OL22,5320,5822,532021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Náměšť na Hané OL20,3022,6822,682018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Bezděčí u Trnávky SY18,6422,8122,812022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Blatec OL18,8522,8322,832022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Vojnice OL22,9522,3222,952019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Dub nad Moravou OL23,1620,6323,162019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Blatec OL23,3423,3023,342019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Blatec OL23,5121,2323,512021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Pavlov SU20,5124,0224,022019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Cholina OL24,4619,7724,462022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Pavlov SU24,4823,2324,482022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Velký Týnec OL24,5921,8524,592019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Droždín ChvádrožOL25,0020,0425,002019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Tršice OL18,4625,0925,092022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Moravičany SU25,1624,2625,162017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Krasice - Prostějov PV23,1925,3925,392021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Pavlov SU26,2420,1226,242021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Dolní Libina SU26,7119,6226,712021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Náměšť na Hané OL27,1224,6827,122022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Cholina OL21,8627,2127,212021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Kosov SU18,4427,6327,632021/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Olešnice OL28,1628,4928,492018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Šumvald OL28,6228,5528,622022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Vojnice OL30,3223,5830,322018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Olešnice OL32,3832,1232,382019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Měrotín OL32,0032,7232,722022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Loučany OL33,9331,0233,932022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Kožušany OL34,6531,8534,652017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Nová Dědina OL36,0935,7836,092022/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Újezd OL36,5635,3436,562017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Přírodní areál, Parduska, XI.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/06/20 Měrotín, areál PARDUSKA, XII.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/08/15 Měrotín, areál PARDUSKA, I.ročník NOČNÍCH ZÁVODŮ, 2B
-
2016/06/18 Měrotín (na kopci parduska), Memoriál Josefa Vitoula, 2B
-
2016/08/20 Měrotín (Parduska, areál SDH), Noční soutěž Měrotín o putovní pohár N.F.I. METALL
-
2017/06/17 Měrotín - areál, XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/08/19 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Měrotín, Měrotín
BIOMAC HE
2020/08/15 ONL Měrotín - ZRUŠENO!, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall
-
2020/08/22 Měrotín, hasičský areál, Memoriál Josefa Vitoula
-
2021/08/21 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2021/09/04 Měrotín, Memoriál Josefa Vitoula 2021
-
2022/06/25 Měrotín, XIX. ročník Memoriálu Josefa Vitoula
VCPV
2022/08/20 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže