Radimovice 2021 - Sychrovský pohár

Liga: JL
Místo: Radimovice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 26. 09. 2021 10:00
Kontakt:   Aleš Šrytr
Telefon:  723101488

Začátek rezervace: 20. 09. 2021 20:00
Konec rezervace: 24. 09. 2021 20:00
Začátek tipování:  20. 09. 2021 20:00
Konec hlasování: 24. 09. 2021 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radimovice-11657.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radimovice LIBlanka Kuntošová
22Veselá MBOlda Česák
33Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
44Dneboh MBOndřej Jirčák
55Jirkov AJNBlanka Kuntošová
66Bechov MBBlanka Kuntošová
77Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
88Dubenec TUBlanka Kuntošová
99Desná III JNBlanka Kuntošová
1010Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
1111Tatobity SMBlanka Kuntošová
1212Karlinky LIBlanka Kuntošová
1313Sychrov MBBlanka Kuntošová
1414Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1515Kamenice Dobšín MBBlanka Kuntošová
1616Horní Měcholupy ABBlanka Kuntošová
1717Olešnice SMBlanka Kuntošová
1818Frýdštejn JNBlanka Kuntošová
1919Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
2020Břehy MBBlanka Kuntošová
2121Košťálov SMBlanka Kuntošová
2222Žehrov MBMatěj Hajlich
2323Bystřice JCJan Košťák
2424Březová LIJakub Švarc
2525INDIVINDI NAJakub Šmída
2626Třebnouševes JCMatěj Krátký
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín JNPetra
22Břehy MBBlanka Kuntošová
33Dolní Měcholupy ABKvětuše Prchlíková
44Krásná Ves MBMarkéta Medviďová
55Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
66Bratříkov JNBlanka Kuntošová
77Sychrov MBBlanka Kuntošová
88Bechov MBBlanka Kuntošová
910Košťálov SMBlanka Kuntošová
1011Olešnice SMBlanka Kuntošová
1112Ploukonice SMBlanka Kuntošová
1213Jeřmanice LIKristýna Matějková
1314Katusice MBBlanka Kuntošová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR15,9715,9515,972017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT15,9016,2616,262016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT--16,412015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radíkov OL16,5215,9416,522014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chrášťany LT16,0416,5716,572014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychotín BK--16,582015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sychotín BBK16,6016,2916,602016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chrášťany LT16,5516,6016,602017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Košťálov SM16,6816,4216,682017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice UO16,4116,7316,732014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Orlice UO16,7516,7616,762016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Benešov u Semil SM16,7816,6616,782016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Benešov u Semil SM--16,832015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Košťálov SM16,9216,5616,922021/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Vitiněves JC16,9616,3216,962014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Myštěves HK16,9616,9616,962014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rokytno PA17,0016,8217,002017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Stará Říše JI17,0817,0517,082017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Skrochovice OP16,5217,1117,112017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nevcehle JI16,9917,1117,112016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kosmonosy MB16,7117,1417,142021/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Pěnčín JN16,4017,2217,222021/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bechov MB17,0617,2617,262021/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ploukonice SM17,1317,2717,272022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Touchovice LN17,1117,2817,282016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Benešov u Semil SM17,3116,7317,312014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ploukonice SM16,5617,3317,332020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Krásná Ves MB--17,342015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Libuň JC--17,392015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Vitiněves JC17,4816,8017,482016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Radíkov PR17,5316,4817,532016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Myštěves HK17,0717,5517,552016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Košťálov SM17,5516,6817,552020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Jablonec nad Jizerou SM17,6016,9817,602014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Ploukonice SM17,6016,3917,602021/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Malá Skála JN17,0517,6217,622016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Sychotín BK17,6416,9217,642014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Malá Skála BéčkoJN17,6917,4817,692019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Katusice MB17,4117,7417,742020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Sychrov MB17,7417,2917,742021/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dvorce TA17,6117,8017,802013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nevcehle JI16,6717,8217,822014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Libuň JC16,8817,8717,872013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Sloup PZ17,2917,9017,902017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Malá Skála BéčkoJN17,0917,9017,902020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Krásná Ves MB17,6017,9117,912016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kosmonosy MB17,8117,9217,922019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Nevcehle JI--17,952015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Košťálov SM17,1817,9717,972022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Borovice MB17,0818,0018,002016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dvorce TA17,3118,0118,012014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Bratříkov HuťJN17,6918,0118,012014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Ploukonice SM18,0217,7718,022019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Letohrad - Orlice UO--18,032015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Košťálov SM17,5318,0518,052019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Břehy MB17,8318,0918,092016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Veselá SM18,1217,0518,122020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Košťálov SM16,2918,1618,162018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Jablonec nad Jizerou SM--18,172015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bratříkov JN17,8418,2018,202022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Bratříkov JN18,0718,2718,272021/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dlouhá Ves RK18,1118,2718,272019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Břehy MB17,9618,2718,272013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Vitiněves JC18,3616,4318,362013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Malá Skála BéčkoJN17,5718,3718,372014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Myštěves HK18,4616,2818,462017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Olešnice SM18,4518,4918,492022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Výrava HK16,9418,5118,512022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Malá Skála BečkoJN18,3318,5618,562013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Sychrov OLEMB18,7018,1818,702020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Sychrov AMB18,7018,0618,702018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Pěnčín JN17,6718,7218,722022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Jeřmanice LI17,7918,7518,752022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Krásná Ves MB18,7618,7418,762014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Bratříkov JN18,6718,7818,782018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Nové Dvory LT17,7518,8318,832017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Rychlov KM--18,961998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Malá Skála BéčkoJN18,9718,7018,972022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Dvorce TA17,4818,9718,972016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Libuň JC19,0317,7219,032018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Sychrov AMB17,7619,0619,062019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Holice PA19,1217,9919,122017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Bratříkov JN19,1219,0919,122019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Sychotín BK19,1616,4919,162013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Pěnčín JN17,2619,2019,202019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Jeřmanice LI19,2518,5119,252019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Bratříkov JN17,5319,3019,302020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Jeřmanice LI19,3918,4919,392018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Jeřmanice LI18,8919,4119,412017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Krásná Ves MB19,0319,4219,422022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Sychrov BMB18,6919,4319,432019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Sychrov MB19,4317,6219,432013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Benešov u Semil SM19,4519,2519,452020/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Katusice MB19,4918,2219,492022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Louňovice pod Blaníkem BN19,5917,1419,592016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Libuň JC19,8119,8019,812014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Malá Skála BéčkoJN19,8319,7119,832018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Mistřice UH--19,871999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Rychlov KM--19,891999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Bukovno MB19,8919,3419,892022/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2020/09/13 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2021/09/26 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2022/05/22 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2023/05/21 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/05/13 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2023/05/21 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2023/05/27 Bechov, Pohár Formanka
JL
2023/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2023/06/10 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2023/07/01 Dubenec, JL Dubenec
JL
2023/07/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2023/08/12 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2023/08/19 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2023/08/26 Pěnčín, Pěnčínský pohár
JL
2023/09/09 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu
JL
2023/09/10 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2023/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2023/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga