Radimovice 2015 - Sychrovský pohár

Liga: EXČR
Místo: Radimovice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 22. 08. 2015 11:00
Kontakt:   Aleš Šrytr
Telefon:  482428601

Začátek rezervace: 01. 08. 2015 00:00
Konec rezervace: 22. 08. 2015 11:00
Začátek tipování:  08. 08. 2015 20:00
Konec hlasování: 22. 08. 2015 00:00
Zadal: Aleš Šrytr

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhplus.cz

Poznámka pořadatele

Finanční odměny v celkové výši 35.800,- Kč včetně tipovací akce Sázka na sebe - nejpřesnější odhad svého času (při prezenci) - odměna muži 5.000,- Kč, ženy 3.000,- Kč bez ohledu na konečné pořadí. Věcné ceny, originální medaile a poháry. Prémie za překonání rekordu trati. Velkoplošná obrazovka. Třicetimetrová tribuna. Bohaté občerstvení. Vystoupení Prague Stars Cheerleaders. Kdo nebude v Radimovicích, jako by nebyl. 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radimovice-6121.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMAleš Šrytr
22Plumlov PVHonza Adamec
33Hradčany LITomáš Najman
44Jílové u Držkova JNPetr Kopal
55Cetenov LIAleš Šrytr
66Karlinky LIAleš Šrytr
77Prchalov NJHonza Adamec
88Březová LIAleš Šrytr
99Bohdalín PEHonza Adamec
1010Chrášťany LTHonza Adamec
1111Pasohlávky BOHonza Adamec
1212Starý Lískovec Sport  SportBMHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1414Trnava TRHonza Adamec
1515Slavětín LNDaniel Peterka
1616Stará Říše JIHonza Adamec
1717Letohrad - Kunčice  CUOHonza Adamec
1818Velký Třebešov NAHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Lavičky ZRHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Sychotín BKHonza Adamec
2525Tatobity SMHonza Adamec
2626Lhotky Sport ZRHonza Adamec
2727Jankov BNHonza Adamec
2828Libuň JCHonza Adamec
2929Krasonice JILukáš Pivonka
3030Tuř JCTomaš Vích
3131Slapy TAVeronika Kozlová
3232Kosmonosy MBJan Klimo
3333Chotěmice TAPatrik Baláž
3434Jirkov JNPetr Kopal
3535Oponešice TRJosef Navrátil
3636Sedlejovice LIMatěj Drešer
3737Malá Skála JNRadek Havelka
3838Hodějice VYLeoš Dofek
3939Pšánky HKMichaela Malá
4040Petrovice TRPetr Večeřa
4141Dvorce TAPetr Kozel
4242Český Rudolec JHJiri Prazsky
4343Sychrov MBMichal Kuntoš
4444Štrbice TPAleš Šrytr
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMAleš Šrytr
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Sychotín BKHonza Adamec
44Nevcehle JIHonza Adamec
55Huť JNAleš Šrytr
66Vitiněves JCHonza Adamec
77Libuň JCHonza Adamec
88Dvorce TAPetr Kozel
99Krásná Ves MBVeronika Kneblová
1010Malá Skála BéčkoJNNikola Hanyšová
1111Radimovice LIAnna
1212Letohrad - Orlice UOVeronika Borůvková
1313Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
1415Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1516Touchovice LNLucie Hajmová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR15,9715,9515,972017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT15,9016,2616,262016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT--16,412015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radíkov OL16,5215,9416,522014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chrášťany LT16,0416,5716,572014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychotín BK--16,582015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sychotín BBK16,6016,2916,602016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chrášťany LT16,5516,6016,602017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Košťálov SM16,6816,4216,682017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice UO16,4116,7316,732014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Orlice UO16,7516,7616,762016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Benešov u Semil SM16,7816,6616,782016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Benešov u Semil SM--16,832015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vitiněves JC16,9616,3216,962014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Myštěves HK16,9616,9616,962014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rokytno PA17,0016,8217,002017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stará Říše JI17,0817,0517,082017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Skrochovice OP16,5217,1117,112017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nevcehle JI16,9917,1117,112016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Touchovice LN17,1117,2817,282016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Benešov u Semil SM17,3116,7317,312014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krásná Ves MB--17,342015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Libuň JC--17,392015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vitiněves JC17,4816,8017,482016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radíkov PR17,5316,4817,532016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Myštěves HK17,0717,5517,552016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Jablonec nad Jizerou SM17,6016,9817,602014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malá Skála JN17,0517,6217,622016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Sychotín BK17,6416,9217,642014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Malá Skála BéčkoJN17,6917,4817,692019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dvorce TA17,6117,8017,802013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nevcehle JI16,6717,8217,822014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libuň JC16,8817,8717,872013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Sloup PZ17,2917,9017,902017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krásná Ves MB17,6017,9117,912016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kosmonosy MB17,8117,9217,922019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nevcehle JI--17,952015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Borovice MB17,0818,0018,002016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dvorce TA17,3118,0118,012014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bratříkov HuťJN17,6918,0118,012014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Ploukonice SM18,0217,7718,022019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Letohrad - Orlice UO--18,032015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Košťálov SM17,5318,0518,052019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Břehy MB17,8318,0918,092016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Košťálov SM16,2918,1618,162018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Jablonec nad Jizerou SM--18,172015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dlouhá Ves RK18,1118,2718,272019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Břehy MB17,9618,2718,272013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Vitiněves JC18,3616,4318,362013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Malá Skála BéčkoJN17,5718,3718,372014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Myštěves HK18,4616,2818,462017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Malá Skála BečkoJN18,3318,5618,562013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Sychrov AMB18,7018,0618,702018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Krásná Ves MB18,7618,7418,762014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bratříkov JN18,6718,7818,782018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nové Dvory LT17,7518,8318,832017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Rychlov KM--18,961998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dvorce TA17,4818,9718,972016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Libuň JC19,0317,7219,032018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Sychrov AMB17,7619,0619,062019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Holice PA19,1217,9919,122017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bratříkov JN19,1219,0919,122019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Sychotín BK19,1616,4919,162013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Pěnčín JN17,2619,2019,202019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Jeřmanice LI19,2518,5119,252019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Jeřmanice LI19,3918,4919,392018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Jeřmanice LI18,8919,4119,412017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Sychrov MB19,4317,6219,432013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Sychrov BMB18,6919,4319,432019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Louňovice pod Blaníkem BN19,5917,1419,592016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Libuň JC19,8119,8019,812014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Malá Skála BéčkoJN19,8319,7119,832018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Mistřice UH--19,871999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Rychlov KM--19,891999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Rychlov KM--19,931997/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Mistřice UH--20,121997/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Bratříkov JN--20,162015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Výčapy TR--20,191998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Opatovice PR--20,241996/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Radimovice LI--20,261999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Mistřice UH--20,291996/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Radimovice LI--20,391996/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Libuň JC20,4316,8520,432016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Výčapy TR--20,501999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Radimovice LI--20,541997/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Vitiněves JC--20,602015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Kosmonosy MB20,6219,2420,622018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Malá Skála BéčkoJN18,0120,6320,632017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Opatovice PR--20,711998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Karlinky LI--20,712015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Radíkov PR--20,781998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Jeníkovice HK20,9019,6620,902013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Letohrad - Jeleni UO--21,091998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Sychrov BMB20,0621,1721,172018/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Libuň JC21,3320,5321,332017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Katusice MB21,3417,7821,342019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Radimovice LI--21,451998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  nerozlišeno ---21,641996/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Rychlov KM--21,681996/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Benešov u Semil SM--21,721999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga