Výletiště Zahrázovo, Sazovice 2020 - Hasičský den Sazovice 2020

Liga: -
Místo: Sazovice
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 15. 08. 2020 13:00
Kontakt:   Martin Gerža
Telefon:  604 754 918

Začátek rezervace: 29. 07. 2020 16:00
Konec rezervace: 14. 08. 2020 16:00
Začátek tipování:  29. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 14. 08. 2020 00:00
Zadal: Martin Gerža

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/280648896531388/

Poznámka pořadatele

Pohárová soutěž - muži  ženy - zařazená do ZLPS 2020

 Pohárová soutěž - dorostenci, dorostenky - zařazená do Zlínské ligy dorostu 2020

do 12.45 hod. příjezd a presence soutěžních družstev

12.45  13.00 hod. nástup soutěžních družstev, porada velitelů a zahájení soutěže

 Vyhlášení výsledků jednotlivých kategorií a předání cen bude provedeno v nejkratší době po ukončení posledních požárních útoků .

 

  Každá kategorie bude odměněna poháry

Pro kategorii muži je připravena odměna podle umístění:

 

1. místo - 2.000 Kč

2. místo - 1.500 Kč

3. místo - 1.000 Kč

4. místo – 600 Kč,

5. místo - 400 Kč

6. - 8. místo - 150 Kč        

 

Pro kategorii ženy je připravena odměna podle umístnění:

 

1. místo - 1.000 Kč

2. místo - 800 Kč

3. místo - 500 Kč

4. a 5. místo - 150 Kč

 V kategorii muži při překonání traťového rekordu zvláštní prémie - 10.000 Kč (16,49, 3B)

 V kategorii ženy - 5.000 Kč (15,99)

 

Veškeré informace na čísle 604 754 918

Těšíme se na vás 15. srpna v Sazovicích.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sazovice-11421.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Staré Město UHI
22Velké Hoštice OPMartin Gerža
33Velký Ořechov "C"ZLMartin Gerža
44Vrbětice ZLBronislav Lysák
55Lukov ZLVojtěch Stoklásek
66Hradčovice UHRadek Hlaváč
77Zahnašovice KMPetr Miklík
88Kněžpole UHDavid Volařík
99Vésky BUHTomáš Brhlík
1010Louky ZLMartin Gerža
1111Bratřejov Muži BZLDavid Schreiber
1212Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
1313Nedašov ZLJakub Vilímek
1414Mladcová ZLOndra Struška
1515Lukov ZLVojtěch Stoklásek
1616Bratřejov Muži AZLDavid Schreiber
1717Vysoké Pole ZLTomáš Ruman
1818Brumov "B"ZLMartin Gerža
1919Babice VSPetr Korábečný
2020Zborovice KMRoman Jakša
2121Plumlov PVDaniel Peřina
2222Křekov ZLJaroslav Pinďák
2323Mirošov ZLriza - SDH Mirošov
2424Hošťálková VSRoman Hlavatý
2525Mistřín AHOVojtěch Marada
2626Záhlinice KMjakub frgal
2727Vrbka KMKryštof Pospíšil
2828Žeranovice KMMartin Gerža
2929Karolín KMMarek Plaček
3030Blatnice pod Svatým Antonínkem Mistřín BHOVojtěch Marada
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bojkovice UHMartin Gerža
22Bohuslavice u Zlína ZLVojtěch Stoklásek
33Bílovice UHLucie Markusová
44Bratřejov ZLDavid Schreiber
55Holešov KMTáňa Kožíková
66Hostišová ZLZdeňka Plšková
77Roštění KMVeronika Dorazínová
88Jarošov UHAdéla Stehlíková
99Pohořelice ZLJana Forbelská
1010Vlachovice ZLJana Forbelská
1112Popov ZLAlois Kulíšek
1213Velký Ořechov ZLZuzka
1314Nedašova Lhota ZLAnna Fojtíková
1415Rymice KMVeronika Dorazínová
1516Karolín KMDenisa Najkrová
Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Machová ZLKateřina Brázdilová
22Martinice KMMartin Gerža
33Býškovice PRTomáš Kolda
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mirošov ZLLucie Bartošová
22Hradčovice UHRadek Hlaváč
33Racková ZLSDHRacková
45Sazovice ZLMartin Gerža
56Lukov ZLKristýna Tomšová
67Lechotice KMMartin Gerža
78Žeranovice KMMartin Gerža
89Šarovy ZLJaroslav Křen
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Louky ZLMartin Gerža
22Hostišová ZLMartin Gerža


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/22 Sazovice, ZL,
FSCR
2004/06/20 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/06/19 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/06/18 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2007/06/17 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2008/06/15 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/06/21 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/17 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/06/16 Sazovice,
ZLPS
2014/06/29 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2015/06/28 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/06/26 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/06/25 Výletiště Zahrázovo, ZLPS Sazovice M - 3B, Ž,Dor-ci/ky - 2B
-
2017/06/25 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/07/01 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2018/07/01 Sazovice - výletište Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2019/06/30 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
2020/08/15 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
2020/08/15 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál A.Rončky, 12.kolo MSP-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2020/08/22 Vrbno pod Pradědem, 3B, Mnichov-hřiště
-
2020/08/22 51.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2020/08/22 Amfiteátr Velká Bystřice, IX. ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2020/08/22 Horní Metelsko/hasičský areál, Panter's pink cup 2020
-
2020/08/22 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/22 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice - 2B
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka a O putovní pohár starosty města
-
2020/08/22 Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B
-
2020/08/22 Kelčice hřiště, Hodovy pohár, muži, ženy 2B
-
2020/08/22 Citonice, u Rušlému, Noční pohár starosty obce na 2B
-
2020/08/22 Třebelovice !!!ZRUŠENO!!!, Noční Třebelovice
-
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž
-
2020/08/29 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Hamr hřiště, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/29 Únanov, Koupaliště Pohoda, O pohár koupaliště Pohoda
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B
-
2020/08/30 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2020
-
2020/08/30 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/04 Jezdkovice Hřiště, Noční pohárová soutěž
-
2020/09/04 Cizkrajov náves, Noční soutěž o pohár obce Cizkrajov
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku, děti
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku na 2B
-
2020/09/05 Bratčice, viz. poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ ml.žáci
-
2020/09/05 Bratčice viz.poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ st.žáci
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora
-
2020/09/05 Pocinovice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/05 Bratčice viz.poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ muži a ženy
-
2020/09/05 Chropyně - fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala 2B
-
2020/09/05 Nepomuky areál pod poldrem, Nepomucký pohár
-
2020/09/05 Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák), Noční soutěž pod umělým osvětlením (2.B)-(B75 C52
-
2020/09/05 Stýskaly-hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2020
-
2020/09/05 Litenčice, Memorial Pavlů Měrkových
-
2020/09/06 stadion Nová Včelnice, “ O pohár starosty města Nová Včelnice “
-
2020/09/06 Mokrá-Horákov, O PUTOVNÍ POHÁR OBECNÍHO ÚŘADU,muži a ženy na 2B
-
2020/09/06 Pasečnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/06 Český Brod, Sportovní den hasičských přípravek
-
2020/09/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2020/09/12 U SUPA Litohoř koupaliště, Memoriál Antonína Abraháma
-
Kdy Kde Liga