Výletiště Zahrázovo, Sazovice 2020 - Hasičský den Sazovice 2020

Liga: -
Místo: Sazovice
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 15. 08. 2020 13:00
Kontakt:   Martin Gerža
Telefon:  604 754 918

Začátek rezervace: 29. 07. 2020 16:00
Konec rezervace: 14. 08. 2020 16:00
Začátek tipování:  29. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 14. 08. 2020 00:00
Zadal: Martin Gerža

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/280648896531388/

Poznámka pořadatele

Pohárová soutěž - muži  ženy - zařazená do ZLPS 2020

 Pohárová soutěž - dorostenci, dorostenky - zařazená do Zlínské ligy dorostu 2020

do 12.45 hod. příjezd a presence soutěžních družstev

12.45  13.00 hod. nástup soutěžních družstev, porada velitelů a zahájení soutěže

 Vyhlášení výsledků jednotlivých kategorií a předání cen bude provedeno v nejkratší době po ukončení posledních požárních útoků .

 

  Každá kategorie bude odměněna poháry

Pro kategorii muži je připravena odměna podle umístění:

 

1. místo - 2.000 Kč

2. místo - 1.500 Kč

3. místo - 1.000 Kč

4. místo – 600 Kč,

5. místo - 400 Kč

6. - 8. místo - 150 Kč        

 

Pro kategorii ženy je připravena odměna podle umístnění:

 

1. místo - 1.000 Kč

2. místo - 800 Kč

3. místo - 500 Kč

4. a 5. místo - 150 Kč

 V kategorii muži při překonání traťového rekordu zvláštní prémie - 10.000 Kč (16,49, 3B)

 V kategorii ženy - 5.000 Kč (15,99)

 

Veškeré informace na čísle 604 754 918

Těšíme se na vás 15. srpna v Sazovicích.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sazovice-11421.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Staré Město UHI
22Velké Hoštice OPMartin Gerža
33Velký Ořechov "C"ZLMartin Gerža
44Vrbětice ZLBronislav Lysák
55Lukov ZLVojtěch Stoklásek
66Hradčovice UHRadek Hlaváč
77Zahnašovice KMPetr Miklík
88Kněžpole UHDavid Volařík
99Vésky BUHTomáš Brhlík
1010Louky ZLMartin Gerža
1111Bratřejov Muži BZLDavid Schreiber
1212Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
1313Nedašov ZLJakub Vilímek
1414Mladcová ZLOndra Struška
1515Lukov ZLVojtěch Stoklásek
1616Bratřejov Muži AZLDavid Schreiber
1717Vysoké Pole ZLTomáš Ruman
1818Brumov "B"ZLMartin Gerža
1919Babice VSPetr Korábečný
2020Zborovice KMRoman Jakša
2121Plumlov PVDaniel Peřina
2222Křekov ZLJaroslav Pinďák
2323Mirošov ZLriza - SDH Mirošov
2424Hošťálková VSRoman Hlavatý
2525Mistřín AHOVojtěch Marada
2626Záhlinice KMjakub frgal
2727Vrbka KMKryštof Pospíšil
2828Žeranovice KMMartin Gerža
2929Karolín KMMarek Plaček
3030Blatnice pod Svatým Antonínkem Mistřín BHOVojtěch Marada
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bojkovice UHMartin Gerža
22Bohuslavice u Zlína ZLVojtěch Stoklásek
33Bílovice UHLucie Markusová
44Bratřejov ZLDavid Schreiber
55Holešov KMTáňa Kožíková
66Hostišová ZLZdeňka Plšková
77Roštění KMVeronika Dorazínová
88Jarošov UHAdéla Stehlíková
99Pohořelice ZLJana Forbelská
1010Vlachovice ZLJana Forbelská
1112Popov ZLAlois Kulíšek
1213Velký Ořechov ZLZuzka
1314Nedašova Lhota ZLAnna Fojtíková
1415Rymice KMVeronika Dorazínová
1516Karolín KMDenisa Najkrová
Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Machová ZLKateřina Brázdilová
22Martinice KMMartin Gerža
33Býškovice PRTomáš Kolda
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mirošov ZLLucie Bartošová
22Hradčovice UHRadek Hlaváč
33Racková ZLSDHRacková
45Sazovice ZLMartin Gerža
56Lukov ZLKristýna Tomšová
67Lechotice KMMartin Gerža
78Žeranovice KMMartin Gerža
89Šarovy ZLJaroslav Křen
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Louky ZLMartin Gerža
22Hostišová ZLMartin Gerža


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Hoštice OP16,0315,8816,032020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Vésky BUH16,2416,3516,352020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Babice VS16,3616,0216,362020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Brumov BZL16,4416,1516,442020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hrabůvka PR16,4616,4916,492018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pravčice KM16,5316,4116,532017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pravčice KM16,6016,6016,602015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pravčice KM16,3416,7016,702019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vrbětice ZL16,7116,4216,712017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Zahnašovice KM16,7116,5716,712020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladcová ZL16,7816,7816,782017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Vésky UH16,8416,7916,842013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Velký Ořechov CZL16,8916,4416,892018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Zahnašovice KM16,6716,9016,902014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Vrbětice ZL16,9916,9316,992015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Olšovec PR16,8217,0017,002013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mladcová ZL16,9717,0017,002013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Lavičky ZR17,0016,7817,002020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Ludslavice KM16,4017,0017,002016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Štítná nad Vláří ZL16,9417,0017,002021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pravčice KM15,5517,0517,052018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Štítná nad Vláří ZL17,0916,7417,092016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Velký Ořechov BZL17,1316,9717,132014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mirošov ZL16,8617,1417,142018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Brumov BZL16,6117,1417,142021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Nevšová ZL17,1317,1617,162018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Zahnašovice KM17,1816,9717,182015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Velký Ořechov BZL17,1816,8517,182018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Velký Ořechov CZL16,8317,2017,202016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Ludslavice KM16,8117,2017,202017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mladcová ZL17,2317,0317,232018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mladcová ZL17,1617,2517,252020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Vésky BUH17,1217,2617,262018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Vésky BUH17,1617,2717,272016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Vésky BUH17,2017,3117,312014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Zahnašovice KM17,3616,0617,362017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Lukov ZL17,2417,3917,392018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Hradčovice UH16,7617,4117,412017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Velký Ořechov BZL17,3617,4917,492015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Ludslavice KM17,3317,5117,512015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Vrbětice ZL17,5117,1317,512019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Mladcová ZL17,5517,2717,552019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Hradčovice UH17,2517,6117,612015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Velký Ořechov BZL16,8617,6517,652017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hradčovice UH17,6517,0217,652013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Velký Ořechov CZL17,6516,5117,652020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Zahnašovice KM17,1317,7117,712013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Nevšová ZL17,7217,5417,722017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Radkova Lhota PR17,7617,7717,772020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Vrbětice ZL17,1817,7817,782013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Dětkovice VY17,7917,4617,792019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Nedašov ZL17,8417,7517,842017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bratřejov ZL17,2217,8517,852013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Kněžpole UH17,9117,5817,912021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Vésky BUH17,0917,9317,932013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Nedašov ZL17,8317,9717,972016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Velká nad Veličkou HO17,9217,9817,982017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Hradčovice UH18,0017,0518,002016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Vysoké Pole ZL18,0017,8618,002013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Vrbětice ZL18,0017,5918,002018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL18,0017,6918,002016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Vésky BUH17,9118,0418,042015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Vrbětice ZL17,6918,0618,062020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Nevšová ZL18,0617,2318,062021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Hrabůvka PR18,0817,8818,082019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Velký Ořechov BZL17,1018,0918,092016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Mladcová ZL17,9118,1418,142014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Pravčice BKM18,1418,0118,142018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Velký Ořechov BZL17,8418,1618,162013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Hradčovice UH18,1917,3118,192019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Mirošov ZL18,2016,9318,202017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Vrbka KM18,2717,6618,272020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Plumlov PV18,3316,3718,332020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Kněžpole UH18,3517,4318,352020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Mirošov ZL17,4718,3518,352019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Vrbětice ZL18,2318,3618,362021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Šarovy ZL17,7018,3618,362016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Vésky UH18,5117,2518,512014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Vésky BUH18,5116,5918,512019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Mysločovice ZL18,4218,5218,522017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Mladcová ZL18,5215,9418,522016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Veselá ZL18,1918,5518,552014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Vésky UH18,5517,2618,552015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Lukov ZL18,6217,5218,622013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Vrbětice ZL18,6617,3918,662014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Pravčice KM18,6716,7618,672013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Hradčovice UH18,6716,8718,672020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Šarovy ZL18,6818,5618,682015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Velká (Hranice III) PR17,1618,7018,702020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Nedašov ZL18,7417,6918,742014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Nevšová ZL18,4518,7618,762015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Lhota ZL18,8318,4318,832020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL17,8818,8618,862015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Karolín KM18,8619,0818,862013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Štítná nad Vláří ZL18,9318,4918,932017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Lhota ZL18,9318,6818,932016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Mistřín BHO18,0618,9418,942020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Nedašov ZL18,9818,9518,982020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Vrbětice ZL18,9916,5018,992016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Zahnašovice KM18,9916,4618,992019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/22 Sazovice, ZL,
FSCR
2004/06/20 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/06/19 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/06/18 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2007/06/17 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2008/06/15 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/06/21 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/17 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/06/16 Sazovice,
ZLPS
2014/06/29 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2015/06/28 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/06/26 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/06/25 Výletiště Zahrázovo, ZLPS Sazovice M - 3B, Ž,Dor-ci/ky - 2B
-
2017/06/25 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/07/01 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2018/07/01 Sazovice - výletište Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2019/06/30 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
2020/08/15 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
2020/08/15 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020
-
2021/06/26 Sazovice, Hasičský den Sazovice 2021
-
2021/06/26 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/06 ZRUŠENO-Noční soutěž Bystřička, Noční pohárová soutěž na Bystřičce-ZRUŠENO
-
2021/08/07 za kulturním domem, Stará Ves 2b
-
2021/08/07 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/07 MSP Oldřišov, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2021
-
2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II.rocik O pohár starostky obce Krhová
-
2021/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2021/08/07 Třebelovice, O pohár starostky obce Noční soutěž
-
2021/08/07 Vrbětice, Noční soutěž 2B
-
2021/08/08 Dolní Bečva, 59. ročník soutěže o putovní pohár Štít Radhoště
-
2021/08/08 Větřkovice - sportovní areál, IX. kolo MSL 2021 - Větřkovice 8.8.2021
-
2021/08/08 Neplachovice, sportovní areál, 10. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/13 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2021/08/13 Němetice, 10. ročník Memorialu Václava Kunovského
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/14 Sádek Areál, Sádek, Areál, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/15 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/08/15 Vysoká, 21.Ročník soutěže o pohár starosty SDH Vysoká
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2021/08/21 Zámecký park Velká Bystřice, X.ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2021/08/21 Neuměř, Sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Becka
-
2021/08/21 Mnichov-hřiště, Vrbno pod Pradědem, 3B
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr. Bočka & Putovní pohár starosty města
-
2021/08/21 Hřiště Vítonice, Putovní pohár MH Vítonice
-
2021/08/21 Loučka - Společenský areál, 1.ročník noční soutěže o pohár starosty obce
-
2021/08/28 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2021/08/28 Vysokov, pomník u Myslivce, O pohár starostky obce Vysokov
-
2021/08/28 KAROLINKA, údolí Raťkov, 52.ročník,Raťkovská Grapa
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Cvičiště u hasičské zbrojnice, I. Ročník Morkovských nočních útoků
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/03 Areál SDH, Noční soutěž,2B
-
2021/09/10 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2021/09/11 Areál Plaza, Junior cup
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/11 Suchonice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/09/11 Újezd, Újezd
-
2021/09/11 Horní Dubňany na hřišti, Memoriál, Útok na 2B
-
2021/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021
-
2021/09/11 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2021/09/12 Morašice, VČHL Morašice
-
2021/09/12 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2021/09/18 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga