Vrchoslavice-hřiště náhr.term 2019 - Vrchoslavská pohárovka noční soutěž 2B

Liga: -
Místo: Vrchoslavice
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 21. 06. 2019 21:30
Kontakt:   Radim Janečka
Telefon:  774039948

Začátek rezervace: 15. 06. 2019 20:00
Konec rezervace: 21. 06. 2019 15:00
Začátek tipování:  21. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2019 00:00
Zadal: Radim Janečka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH Vrchoslavice si Vás dovolují pozvat na III.ročník noční soutěže, můžete se těšit na skvělou atmosféru nočních závodů.

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vrchoslavice-10673.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Vrchoslavice Muži PVRadim Janečka
22Hrabůvka MužiPRRadim Janečka
33Ratiboř Muži VSRadim Janečka
44Loučka ŽenyVSRadim Janečka
55Měrotín MužiOLRadim Janečka
66Vrchoslavice Ženy PVRadim Janečka
77Morkovice Muži KMRadim Janečka
88Hodějice VYAdam Cigánek
99Hoštice KMRadoslav Gregor
1010Podhradní Lhota MužiKMRadim Janečka
1111Radkova Lhota PRJan Klimecký
1212Němčice nad Hanou muži BPVAlena Kyseláková
1313Morkovice Ženy KMRadim Janečka
1414Křenovice Muži PRRadim Janečka
1515Loučka Muži VSRadim Janečka
1616Dražovice ZenyVYMartin Bezděk
1717Počenice KMPavel Kunčar
1818Habrovany VYMartin Bezděk
1919Němčice nad Hanou Muži PVRadim Janečka
2020Počenice MužiKMPavel Kunčar
2121Sobíšky PRJiří Kočař
2222Radkova Lhota ŽPRJan Klimecký
2323Němčice nad Hanou Ženy PVRadim Janečka
2424Dětkovice VYMichal Hrabánek
2525Víceměřice PVJaroslav Horák
2626Doloplazy Muži PVRadim Janečka
2727Mořice PVRadim Janečka
2828Dětkovice Ženy VYMichal Hrabánek
2929Víceměřice Ženy PVJaroslav Horák
3030Želeč ŽenyPVMartin
3131Krasice PVKarolína Burešová
3232Kojetín  ŽenyPRMartina Partykova
3333Bílovice Ženy BPVPetr Dokoupil
3434Pustiměř Muži VYRadim Janečka
3535Vřesovice Muži PVRadim Janečka
3636Čechy pod Kosířem ženyPVAdéla Buiglová
3737Dětkovice Ženy PVLadislav Kořínek
3838Sobíšky PRJiří Kočař
3939Želeč MužiPVMartin
4042Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
4143Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrchoslavice PV--15,712019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dětkovice VY--15,872019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Měrotín OL--15,922019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hoštice KM--16,372019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pustiměř VY--18,282019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Němčice nad Hanou APV--18,462019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Niva PV--18,792019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Počenice KM--20,482019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Želeč PV--20,582019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Němčice nad Hanou PV--20,822019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Morkovice KM--21,072019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Loučka VS--21,462019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Víceměřice PV--24,582019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kostelany KM--29,192019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Habrovany VY--37,712019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hodějice VY--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Radkova Lhota PR--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Doloplazy PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vřesovice PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ratiboř VS--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Křenovice PR--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice VY--17,922018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hodějice VY--17,952018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Polkovice PR--19,192018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Císařov PR--19,872018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dražovice VY--20,322019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Krasice PV--20,852019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Počenice KM--21,152018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Želeč PV--21,292019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vrchoslavice PV--21,532019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučka VS--22,032019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rokytnice PR--22,092018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radkova Lhota PR--22,532019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zahnašovice KM--23,222018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Určice PV--23,532018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kojetín PR--24,232019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Němčice nad Hanou PV--29,502018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hruška PV--31,502004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kostelany KM--32,332019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Křenovice PR--33,802004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Domamyslice PV--39,002004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Čechy PR--60,572018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Měrovice nad Hanou PR--NP2004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kojetín PR--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Němčice nad Hanou PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Víceměřice PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Počenice KM--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/05/25 Vrchoslavice, PV,
PROL
2004/05/15 Vrchoslavice, PV,
FSCR
2014/05/17 Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného (areál Zamlýní)
-
2016/05/14 Vrchoslavice, hřiště, 27.ročník Memoriálu Vladimíra Novotného
-
2017/05/13 Hřiště TJ Sokol Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného Vrchoslavice
-
2017/06/16 Vrchoslavice, Vrchoslavská pohárovka
-
2018/05/12 Vrchoslavice- hřiště, VC MHJ PR 2017 - Vrchoslavice
MHJPR
2018/06/15 Vrchoslavice,fotbalový stadion, Vrchoslavská noční pohárovka -2B
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/21 Vrchoslavice-hřiště náhr.term, Vrchoslavská pohárovka noční soutěž 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/07/26 Milevsko rybník Pytlák, Noční soutěž " O pohár Jihočeských týdeníků"
-
2019/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2019/07/27 Robčice, Plzeň-jih, 1. Ročník o pohár SDH
-
2019/07/27 Hustopeče nad Bečvou - hřiště, O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou
-
2019/07/27 Francova Lhota, 2B (SMHL)
-
2019/07/27 Křepice, fotbalové hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starosty obce
-
2019/07/27 fot.hřiště TJ Hrubá Vrbka, O pohár Perspekty - soutež na 2B
-
2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce
-
2019/07/28 Lužná - hřiště TJ Sokol, 54. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2019/08/01 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, Noční soutěž Bystřička, 2B
-
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/08/03 Slavětín, Hasičský areál, XVI.ročník pohárové soutěže, 2B
-
2019/08/03 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2019/08/03 Hřistě Kostelany, O pohár Starosty obce Kostelany
-
2019/08/03 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,,
-
2019/08/03 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, Noční soutěž, 2B
-
2019/08/10 Fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2019/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž v PÚ, 2B
-
2019/08/10 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN)
-
2019/08/10 Hřiště TJ Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží Ps 8 na 2B
-
2019/08/10 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2019/08/11 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - 7. kolo NHHL 2019
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/17 Lom fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Lom
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga