Sportovní areál Zderaz 2016 - I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)

Liga: -
Místo: Zderaz
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 28. 05. 2016 19:30
Kontakt:   SDH Zderaz, Jan Tměj
Telefon:  739 173 747

Začátek rezervace: 14. 01. 2016 20:30
Konec rezervace: 28. 05. 2016 20:30
Začátek tipování:  28. 05. 2016 20:00
Konec hlasování: 28. 05. 2016 00:00
Zadal: Jan Tměj

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/170945206601786/

Poznámka pořadatele

ZDERADÁKŮV POHÁR

SDH Zderaz Vás všechny srdečně zve na první ročník Zderadákova poháru.
Letos jsme si na 28.5.2016 k pořádání tradičních Vepřových hodů přidali další úkol. Tím je pořádání vlastní noční soutěže s diskotékou, náš splněný sen.
Vše se uskuteční ve Sportovním a kulturním areálu Zderaz, kde jsou pravidelně pořádány závody Svitavské ligy, dětské Chrudimské ligy a okrskové soutěže. Máme dvě dlážděné základny, zbytek travnatý povrch.
MOŽNOST STANOVÁNÍ - jelikož v průběhu a hlavně po skončení závodu následuje diskotéka (taneční zábava), nabízíme možnost přespání. A to buď ve stanech nebo v místním hotelu Renospond. Hřiště máme veliké a místa je požehnaně pro všechny. ;-)

PŘIHLÁŠKY přijímáme od 14.1.2016 na facebookové
události (https://www.facebook.com/events/170945206601786/) nebo na tel. 739 173 747.

STARTOVNÉ: 150 Kč

KATEGORIE:
• Muži
• Ženy

PRAVIDLA SOUTĚŽE:
• 2 hadice B + 4 hadice C. Minimální plošná šíře hadic: B - 100mm, C - 65mm (úzké.)
• Provádí se na sklopné terče přes otvor 50 mm.
• Doba přípravy základny - 4 minuty (podle účasti.) Koncovky nejspíše "na papír."
• Dlážděné základny, zbytek trati travnatý
• Každý tým si může půjčit jednoho závodníka z jiného týmu
• Podle počtu účastníků se budou konat paralelní rozstřely o speciální trofej.
(Dle pravidel Extraligy ČR s vlastními úpravami)

Rezervace pořadí v příspěvku na Facebook události. Pořadatel si vyhrazuje právo poupravit startovní pořadí.

ČASOVÝ HARMONOGRAM CELÉHO DNE (předběžný):
• 10:00 - Začátek Vepřových hodů
• Často nám na odpoledne připadne nějaký sportovní (hokejový) přenos. ;)
• 19:00 - Příjezd DJ / kapely
• do 20:30 PREZENCE
• 21:00 - START
(Harmonogram je zatím jen odhadovaný. Postupně, a to velmni brzy, bude upřesněn)

Těšíme se na Vaši účast!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-7355.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Zderaz ACRJan Tměj
22Kostelec u Heřmanova Městce CRJan Tměj
33Svídnice CRJan Tměj
44Mrákotín CRJan Tměj
55Prosetín CRJan Tměj
66Zderaz BCRJan Tměj
77Seč CRJan Tměj
88Lukavice CRJan Tměj
99Perálec CRJan Tměj
1010Zderaz ženyCRJan Tměj
1111Hlinsko CRJan Tměj
1212Pokřikov ženyCRJan Tměj
1313Choltice PAJan Tměj
1414Pomezí ASYJan Tměj
1515Morašice CRJan Tměj
1616Srch PAJan Tměj
1717Dubenec TUJan Tměj
1818Hostovlice KHJan Tměj
1919Polička SYJan Tměj
2020Květná SYJan Tměj
2121Pomezí BSYJan Tměj
2222Nedvězí ženySYJan Tměj
2323Choustníkovo Hradiště "A"TUJan Tměj
2424Rychnov ženyCRJan Tměj
2525Otradov ACRJan Tměj
2626Polička ženySYJan Tměj
2727Pomezí ženySYJan Tměj
2828Záboří CRJan Tměj
2929Nedvězí SYJan Tměj
3030Choustníkovo Hradiště "B"TUJan Tměj
3131Otradov BCRJan Tměj
3232Široký Důl ASYJan Tměj
3333Oldřiš ASYJan Tměj
3438Široký Důl BSYJan Tměj
3539Oldřiš BSYJan Tměj


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,0116,2116,212019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO16,4516,3616,452019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sloup PZ16,7616,7916,792019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,8315,8116,832019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK16,6616,8616,862017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Libuň JC16,5616,9316,932017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hrobice PA16,7117,0117,012017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dětkovice VY17,0616,6517,062019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Orlice UO17,0916,8517,092017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nepomuky UO17,0817,1117,112017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nepomuky UO17,1417,0217,142019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Stará Říše JI17,0217,2317,232018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Červená UO17,1217,5517,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dvorce TA17,5717,5617,572018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dlouhá Ves RK16,1417,6217,622019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Skrochovice OP17,6717,6317,672018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nedvězí SY17,1117,6717,672019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nevcehle JI17,7716,2517,772019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Libuň JC17,8217,5917,822018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nepomuky UO17,4318,1318,132018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Košťálov SM18,1517,3418,152019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Malé Hoštice OP16,9318,1818,182019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sloup PZ18,2417,9018,242018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Stará Říše JI17,5018,3218,322019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hrobice ExplosiaPA18,3517,9018,352019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nedvězí SY17,1018,4018,402018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Holice PA17,8818,5518,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hrobice ExplosiaPA19,2116,5719,212018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dlouhá Ves RK19,1819,4919,492017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Stradouň UO19,5018,7919,502019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Radíkov PR17,2519,8319,832018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Stradouň UO19,8518,7419,852018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Holice PA19,9518,9719,952018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Oldřiš CR20,1918,3220,192017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pravčice KM20,3618,3220,362019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Stéblová PA26,0022,7826,002018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dolní Přím HK30,3329,8430,332017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Olešná HBNPNPNP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Letohrad - Červená UONPNPNP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga