Zhoř u Tábora 2020 - Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora

Liga: -
Místo: Zhoř u Tábora
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 05. 09. 2020 11:00
Kontakt:   Miloslav Janovský
Telefon:  775910191

Začátek rezervace: 27. 07. 2020 11:00
Konec rezervace: 04. 09. 2020 11:00
Začátek tipování:  27. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 05. 09. 2020 00:00
Zadal: Tomáš Novák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH Zhoř u Tábora Vás zve na soutěž v požárním útoku.

Memoriál Josefa Tupého

5.9. 2020

prezence družstev 10:00 - 10:50

nástup družstev a zahájení 11:00

Kategorie: muži 3B, ženy 2B, veteráni 2B

 

pravidla dle THL, časomíra SDH Strmilov


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zhor-u-tabora-11422.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Ves u Chýnova TAMichal Jůza
22Řepeč TAOndřej Mrzena
33Ústrašice BTAFrantišek Ježek
44Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
55Lom TATomáš Novák
66Žirovnice PEjakub
77Šebířov TATomáš Kos
88Choustník TADavid Dvořák
99Slapy TAAleš Tůma
1010Zhoř u Tábora TATomáš Novák
1111Libkova Voda PEVena Drahný
1212Svaté Pole PBJosef Pecka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Oltyně TAPetra Novotná
24Zdešov JHNikola Vašková
35Lom TATomáš Novák
46Slapy TAJarmila Kleinerová
57Šebířov TATomáš Kos
68Košice TANatálie Klípová
79Nová Včelnice JHPavlína Jirků
810Zhoř u Tábora TATomáš Novák
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Lom TATomáš Novák
24Svaté Pole PBJosef Pecka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce ATA16,3916,6716,672018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chotěmice TA17,0016,7517,002019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dvorce ATA17,1016,9617,102016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Louňovice pod Blaníkem BBN17,1516,3217,152015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dvorce ATA17,2116,7117,212015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chotěmice TA17,2417,0217,242018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bezděčín TA17,4017,3217,402019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kamenice nad Lipou APE17,2117,6117,612016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bezděčín TA17,6517,8417,842017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Slapy TA18,0418,0218,042017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Slapy TA18,1717,6718,172019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zhoř u Tábora TA17,9618,1718,172016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chrbonín TA17,6518,2518,252018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Makov TA18,2318,3118,312015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nová Včelnice JH17,3718,3518,352018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dvorce BTA18,3518,4518,452016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zhoř u Tábora TA18,0018,5418,542015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chotěmice TA18,5717,0718,572016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Daměnice BN18,1618,6118,612017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dvorce TA18,7518,4518,752017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dvorce ATA18,7518,4518,752017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ústrašice TA18,2818,8218,822016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nová Včelnice JH18,9518,6218,952019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lom TA19,0519,0019,052019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ratměřice BN18,6919,1119,112019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Slapy TA18,2219,1319,132016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdešov JH18,1819,2219,222019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ústrašice TA19,2417,2919,242018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Zhoř u Tábora TA19,2518,9919,252018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ústrašice TA19,2919,2919,292013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nová Včelnice JH17,9819,3019,302015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kamenice nad Lipou APE18,0919,3419,342015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Zdešov JH18,0419,4019,402016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Slapy TA19,4018,6719,402018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dvorce BTA19,6118,4119,612018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kamenice nad Lipou PE19,7119,2319,712018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Chrbonín TA19,7518,6819,752019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Lom TA19,7919,5919,792017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Lom TA17,5419,8519,852018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chválkov PE19,0219,8619,862018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kamenice nad Lipou PE19,8819,9019,902013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Chrbonín TA19,7219,9419,942013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Lom TA19,5420,0020,002016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Chotěmice TA20,1720,1420,172017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Smrkov TA18,9020,2620,262016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chrbonín TA19,9220,6820,682015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Zdešov JH18,8220,7720,772017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Chválkov PE20,7819,5820,782019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Zdešov JH20,8520,1820,852018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kamenice nad Lipou BPE20,9920,5520,992015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nová Včelnice JH18,2321,3621,362013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Choustník TA20,6321,5821,582019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dvorce BTA18,3621,6221,622015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Zhoř u Tábora TA21,1721,7821,782013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nová Včelnice JH21,9821,5621,982017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dvorce BTA20,8422,5322,532017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Zárybničná Lhota TA22,1622,6022,602015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Malšice TA21,9423,1123,112017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Malšice TA22,9923,3423,342013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Lomec KT23,6323,5923,632015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Chlum BN23,4923,7423,742019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Želeč TA24,1021,7424,102015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Želeč TA24,2121,6224,212018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Bezděčín TA24,2424,1124,242015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Chrbonín TA24,2423,1224,242017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Malšice TA25,1723,9425,172016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Želeč TA26,4025,9226,402017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Drhovice TA26,4423,3926,442018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Chrbonín TA26,5324,8326,532016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Zdešov JH26,9526,3926,952015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Tábor dorostenkyTA20,8027,0227,022018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nová Včelnice JH27,7826,9727,782016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Želeč TA25,2327,8927,892016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Ústrašice TA29,3229,8929,892019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Kamenice nad Lipou PE33,1033,0633,102017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Krátošice TA34,0933,9334,092016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Ústrašice TA18,2435,2135,212015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Chabrovice TA35,2534,4935,252015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bezděčín TA41,8640,3041,862016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Zhoř u Tábora BTA42,2223,0042,222017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Dvorce BTANPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Ústrašice TANPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Dvorce ATANPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Smrkov TANPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Zdislavice BNNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Daměnice BNNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Zhoř u Tábora TANPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Slapy TANPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Chotěmice TANPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Drhovice TANPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Chotěmice TANPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Dvorce ATANPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Zhoř u Tábora TANPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Bezděčín TANPNPNP2018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/09/25 Zhoř u Tábora, TA,
THL
2011/09/10 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2012/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2013/09/21 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2014/09/20 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2015/09/19 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2016/09/03 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2017/09/09 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2018/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2019/09/07 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/04/24 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2021/06/26 Veselá, Fotbalové Hřiště, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/06/26 Vranín, hasič. areál U Havrana, Vranínská noční soutěž, muži, ženy, všichni na 2B
-
2021/07/31 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga