Chropyně - fotbalové hřiště 2020 - Memorial Jana Zapletala 2B

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 05. 09. 2020 13:00
Kontakt:   Vladislav Sedlařík
Telefon:  777 621 611
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Zadal: Vladislav Sedlařík

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nenakonice OL 15,52 14,71 15,52
2.  Olšany u Prostějova PV 15,56 15,56 14,76
3.  Velká (Hranice III) PR 15,62 14,68 15,62
4.  Vrbka A KM 15,64 15,59 15,64
5.  Chropyně KM 15,93 15,71 15,93
6.  Radíkov OL 16,29 16,29 15,50
7.  Vrbka B KM 17,66 16,87 17,66
8.  Počenice KM 17,61 16,60 17,61
9.  Kostelany KM 18,90 17,17 18,90
10.  Seloutky PV 21,91 21,64 21,91
11.  Oplocany PR 25,77 25,77 25,43

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nětčice KM 18,15 18,15 17,00
2.  Morkovice KM 18,24 17,92 18,24
3.  Želeč PV 32,70 26,75 32,70
4.  Kojetín PR 34,32 33,41 34,32
5.  Roštění KM 37,52 37,52 34,20

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,2314,3114,312018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrabůvka PR14,3614,1814,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lukov ZL14,6115,0115,012019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Luboměř NJ15,0114,8715,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Luboměř NJ--15,362016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Luboměř NJ14,5115,3815,382014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zahnašovice KM14,9515,4815,482012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nenakonice OL14,7115,5215,522020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Olšany u Prostějova PV15,5614,7615,562020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velká (Hranice III) PR14,6815,6215,622020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vrbka AKM15,5915,6415,642020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myslejovice PV15,8115,2115,812012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lukov ZL15,8315,1815,832018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dětkovice VY15,8315,5915,832018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chropyně KM15,3715,9215,922012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chropyně KM15,7115,9315,932020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chropyně KM15,9415,6015,942014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Želeč PV16,0115,8016,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Tršice OL15,8016,1416,142019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Počenice KM16,4016,1516,152012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Provodovice PR16,1615,7816,162012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hoštice KM16,2615,6716,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radíkov OL16,2915,5016,292020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zahnašovice KM--16,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nenakonice OL16,2916,4616,462019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Počenice KM15,9016,5116,512014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nětčice KM16,1216,5116,512012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Veselá ZL16,6215,7716,622014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Litenčice KM16,3916,6416,642015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Litenčice KM16,6815,5616,682014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Zahnašovice KM16,5716,7916,792019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Dětkovice VY17,2917,0417,292018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zahnašovice KM--17,492015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Špičky PR--17,582015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zahnašovice KM17,6416,9417,642017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Radíkov PR16,5517,6617,662017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dětkovice VY17,8917,1017,892019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zahnašovice KM17,9317,5317,932013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Císařov PR--18,142016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nětčice KM18,1517,0018,152020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Zahnašovice KM17,5818,1718,172012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Morkovice KM17,9218,2418,242020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Pravčice B KM18,3116,9418,312017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Počenice KM18,3718,4118,402018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nětčice KM18,3118,6618,662014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Počenice KM--18,752016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Morkovice KM18,7018,7618,762018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bílovice PV18,6418,9518,952018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Loučany OL19,2918,9818,982018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Morkovice KM18,8519,0719,072019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Morkovice KM--19,092016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Radkova Lhota PR18,6019,2119,212019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Mistřice UH--19,512003/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Počenice KM18,2119,5419,542017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Čechy PR19,6519,2019,652019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Bílovice B PV19,5819,6619,662019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Pohořelice ZL19,6119,8019,802018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Dětkovice VY15,7419,8119,812019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Určice PV19,9019,5119,902017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Prštné ZL19,7519,9419,942012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Nenakonice - Muži

15,52https://youtu.be/THej77_HMtU Vladislav Sedlařík

Olšany u Prostějova - Muži

15,56https://youtu.be/eH35ZyHcJ8o Vladislav Sedlařík

Velká (Hranice III) - Muži

15,62https://youtu.be/1qC8yFsmNoM Vladislav Sedlařík

Vrbka - Muži

15,64https://youtu.be/eGRI9-OiPVI Vladislav Sedlařík

Chropyně - Muži

15,93https://youtu.be/cS_xVl2P1H0 Vladislav Sedlařík

Radíkov - Muži

16,29https://youtu.be/J4O8dQGj8IU Vladislav Sedlařík

Počenice - Muži

17,61https://youtu.be/https://i.y Láďa Frantík

Vrbka - Muži

17,66https://youtu.be/-9oLcNmwX7U Vladislav Sedlařík

Kostelany - Muži

18,90https://youtu.be/jz9d5LVuzFo Vladislav Sedlařík

Seloutky - Muži

21,91https://youtu.be/gHTVuFtS_u4 Vladislav Sedlařík

Oplocany - Muži

25,77https://youtu.be/qeScFDnEVuI Vladislav Sedlařík
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/13 Chropyně, KM, PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE
FSCR
2012/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2013/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial jana Zapletala
-
2014/09/13 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2015/05/09 Chropyně, VC MHJ
MHJPR
2015/09/12 Chropyně - fotbalový stadion, Memorial Jana Zapletala
-
2016/07/23 Chropyně, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/09/10 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2017/04/29 Chropyně, VC MHJ PR- Chropyně
MHJPR
2017/09/16 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2018/04/21 Chropyně, fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Chropyně
MHJPR
2018/09/22 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/04/27 Chropyně-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Chropyně
MHJPR
2019/09/21 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala
-
2020/04/25 Chropyně -SOUTĚŽ ZRUŠENA!, 1. kolo Moravského poháru
MPMHJ
2020/09/05 Chropyně - fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala 2B
-
2021/04/24 Chropyně-ZRUŠENO!, 1. kolo Moravského poháru
MPMHJ
Kdy Kde Liga


Komentáře