Chropyně 2015 - VC MHJ

Liga: Velká cena MHJ Přerov
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/916279778422965/
Kdy: 09. 05. 2015 13:00
Kontakt:   Vladislav Sedlařík
Telefon:  777 621 611
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Zadal: Daniel Peřina

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ludslavice KM 18,08 - -
2.  Rychlov KM 18,25 - -
3.  Polkovice PR 18,42 - -
4.  Radkova Lhota PR 18,58 - -
5.  Zahnašovice KM 18,99 - -
6.  Sobíšky PR 19,18 - -
7.  Tršice OL 20,35 - -
8.  Špičky PR 20,48 - -
9.  Roštění KM 21,16 - -
10.  Zdislavice KM 21,20 - -
11.  Henčlov - Přerov VIII PR 21,22 - -
12.  Čechy PR 21,64 - -
13.  Želeč PV 21,73 - -
14.  Valšovice (Hranice VI) PR 22,55 - -
15.  Chropyně KM 23,15 - -
16.  Určice PV 23,69 - -
17.  Morkovice KM 24,83 - -
18.  Oplocany PR 26,22 - -
19.  Nětčice KM 26,50 - -
20.  Rokytnice PR 27,81 - -
21.  Troubky PR 31,92 - -
22.  Kokory PR 34,53 - -
23.  Křenovice PR 36,42 - -
24.  Majetín OL 46,36 - -
25.  Císařov PR NP - -
26.  Kojetín PR NP - -
27.  Kojetín II-Popůvky PR NP - -
28.  Provodovice PR NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 17,49 - -
2.  Špičky PR 17,58 - -
3.  Císařov PR 19,95 - -
4.  Nětčice KM 20,46 - -
5.  Čechy PR 21,38 - -
6.  Kokory PR 22,69 - -
7.  Oplocany PR 24,84 - -
8.  Kojetín II-Popůvky PR 26,11 - -
9.  Rokytnice PR 28,82 - -
10.  Němčice KM 29,73 - -
11.  Kojetín PR 30,11 - -
12.  Přerov PR 49,98 - -
13.  Majetín OL NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,2314,3114,312018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrabůvka PR14,364,1814,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Luboměř NJ15,0114,8715,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lukov ZL14,6115,0115,012019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Luboměř NJ--15,362016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Luboměř NJ14,5115,3815,382014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zahnašovice KM14,9515,4815,482012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myslejovice PV15,8115,2115,812012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dětkovice VY15,8315,5915,832018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukov ZL15,8315,1815,832018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chropyně KM15,3715,9215,922012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chropyně KM15,9415,6015,942014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Želeč PV16,0115,8016,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Tršice OL15,8016,1416,142019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Počenice KM16,4016,1516,152012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Provodovice PR16,1615,7816,162012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hoštice KM16,2615,6716,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahnašovice KM--16,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nenakonice OL16,2916,4616,462019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nětčice KM16,1216,5116,512012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Počenice KM15,9016,5116,512014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Veselá ZL16,6215,7716,622014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Litenčice KM16,3916,6416,642015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Litenčice KM16,6815,5616,682014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Počenice KM15,4016,7516,752015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chropyně KM16,7715,2116,772015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Křenovice PR16,8116,2016,812015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Troubky PR16,8516,8016,852014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Křenovice PR--16,872016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Trnava ZL16,9916,5916,992018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Zahnašovice KM16,5716,7916,792019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Dětkovice VY17,2917,0417,292018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zahnašovice KM--17,492015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Špičky PR--17,582015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zahnašovice KM17,6416,9417,642017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Radíkov PR16,5517,6617,662017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dětkovice VY17,8917,1017,892019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zahnašovice KM17,9317,5317,932013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Císařov PR--18,142016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Zahnašovice KM17,5818,1718,172012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pravčice B KM18,3116,9418,312017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Počenice KM18,3718,4118,402018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nětčice KM18,3118,6618,662014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Počenice KM--18,752016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Morkovice KM18,7018,7618,762018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bílovice PV18,6418,9518,952018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Loučany OL19,2918,9818,982018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Morkovice KM18,8519,0719,072019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Morkovice KM--19,092016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Radkova Lhota PR18,6019,2119,212019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Mistřice UH--19,512003/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Počenice KM18,2119,5419,542017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Čechy PR19,6519,2019,652019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bílovice B PV19,5819,6619,662019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Pohořelice ZL19,6119,8019,802018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Dětkovice VY15,7419,8119,812019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Určice PV19,9019,5119,902017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Prštné ZL19,7519,9419,942012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Císařov PR--19,952015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Želeč PV20,0219,3620,022019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Ludslavice - Muži

18,08https://youtu.be/x3iplMwUPec Zdeněk Juřík

Sobíšky - Muži

19,18https://youtu.be/MTTw4DUmynI Jiří Kočař

Křenovice - Muži

36,42https://youtu.be/TQrgpB50iOg Marek Zavřel
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/13 Chropyně, KM, PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE
FSCR
2012/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2013/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial jana Zapletala
-
2014/09/13 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2015/05/09 Chropyně, VC MHJ
MHJPR
2015/09/12 Chropyně - fotbalový stadion, Memorial Jana Zapletala
-
2016/07/23 Chropyně, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/09/10 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2017/04/29 Chropyně, VC MHJ PR- Chropyně
MHJPR
2017/09/16 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2018/04/21 Chropyně, fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Chropyně
MHJPR
2018/09/22 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/04/27 Chropyně-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Chropyně
MHJPR
2019/09/21 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala
-
Kdy Kde Liga


Komentáře