Chropyně-fotbalové hřiště 2012 - Memorial Jana Zapletala

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 09. 2012 14:00
Kontakt:   Vladislav Sedlařík
Telefon:  777621611
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Zadal: Vladislav Sedlařík

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 15,48 14,95 15,48
2.  Myslejovice PV 15,81 15,81 15,21
3.  Chropyně KM 15,92 15,37 15,92
4.  Počenice KM 16,15 16,40 16,15
5.  Provodovice PR 16,16 16,16 15,78
6.  Nětčice KM 16,51 16,12 16,51
7.  Křenovice PR 17,36 17,36 16,65
8.  Roštění KM 18,41 18,41 18,28
9.  Prštné ZL 18,53 18,53 18,29
10.  Pornice KM 21,82 21,82 20,29
11.  Pačlavice KM 21,91 21,91 20,17
12.  Zdounky KM 28,07 19,19 28,07
13.  Záříčí KM NP NP NP
13.  Valšovice (Hranice VI) PR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 18,17 17,58 18,17
2.  Prštné ZL 19,94 19,75 19,94
3.  Zdounky KM 20,66 20,66 19,60
4.  Nětčice KM 20,78 20,78 19,36
5.  Pačlavice KM 23,72 22,40 23,72
6.  Lhota KM 24,21 22,55 24,21
7.  Záříčí KM 32,70 32,63 32,70
8.  Chropyně KM 44,63 44,63 20,89

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pačlavice KM 20,91 20,40 20,91
2.  Chropyně KM 21,52 21,52 20,41
3.  Pornice KM 22,01 22,01 20,90

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,2314,3114,312018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrabůvka PR14,364,1814,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Luboměř NJ15,0114,8715,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lukov ZL14,6115,0115,012019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Luboměř NJ--15,362016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Luboměř NJ14,5115,3815,382014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zahnašovice KM14,9515,4815,482012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myslejovice PV15,8115,2115,812012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dětkovice VY15,8315,5915,832018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukov ZL15,8315,1815,832018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chropyně KM15,3715,9215,922012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chropyně KM15,9415,6015,942014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Želeč PV16,0115,8016,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Tršice OL15,8016,1416,142019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Počenice KM16,4016,1516,152012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Provodovice PR16,1615,7816,162012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hoštice KM16,2615,6716,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahnašovice KM--16,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nenakonice OL16,2916,4616,462019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Počenice KM15,9016,5116,512014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nětčice KM16,1216,5116,512012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Veselá ZL16,6215,7716,622014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Litenčice KM16,3916,6416,642015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Litenčice KM16,6815,5616,682014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Počenice KM15,4016,7516,752015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chropyně KM16,7715,2116,772015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Křenovice PR16,8116,2016,812015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Troubky PR16,8516,8016,852014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Křenovice PR--16,872016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Trnava ZL16,9916,5916,992018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Zahnašovice KM16,5716,7916,792019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Dětkovice VY17,2917,0417,292018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zahnašovice KM--17,492015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Špičky PR--17,582015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zahnašovice KM17,6416,9417,642017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Radíkov PR16,5517,6617,662017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dětkovice VY17,8917,1017,892019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zahnašovice KM17,9317,5317,932013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Císařov PR--18,142016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Zahnašovice KM17,5818,1718,172012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pravčice B KM18,3116,9418,312017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Počenice KM18,3718,4118,402018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nětčice KM18,3118,6618,662014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Počenice KM--18,752016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Morkovice KM18,7018,7618,762018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bílovice PV18,6418,9518,952018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Loučany OL19,2918,9818,982018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Morkovice KM18,8519,0719,072019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Morkovice KM--19,092016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Radkova Lhota PR18,6019,2119,212019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Mistřice UH--19,512003/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Počenice KM18,2119,5419,542017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Čechy PR19,6519,2019,652019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bílovice B PV19,5819,6619,662019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Pohořelice ZL19,6119,8019,802018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Dětkovice VY15,7419,8119,812019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Určice PV19,9019,5119,902017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Prštné ZL19,7519,9419,942012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Císařov PR--19,952015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Želeč PV20,0219,3620,022019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Ondřej Fiurášek  14 ** 0 12.09.2012 15:43


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Ondřej Fiurášek  18 ** 12 12.09.2012 15:43

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Provodovice - Muži

16,16https://youtu.be/SwefdMZCOeU Jiři Buzinis

Křenovice - Muži

17,36https://youtu.be/ufxgZCb-RLU SDH Křenovice

Roštění - Muži

18,41https://youtu.be/2oo-AqMRrYM Tomáš Hráček
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/13 Chropyně, KM, PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE
FSCR
2012/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2013/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial jana Zapletala
-
2014/09/13 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2015/05/09 Chropyně, VC MHJ
MHJPR
2015/09/12 Chropyně - fotbalový stadion, Memorial Jana Zapletala
-
2016/07/23 Chropyně, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/09/10 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2017/04/29 Chropyně, VC MHJ PR- Chropyně
MHJPR
2017/09/16 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2018/04/21 Chropyně, fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Chropyně
MHJPR
2018/09/22 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/04/27 Chropyně-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Chropyně
MHJPR
2019/09/21 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala
-
Kdy Kde Liga


Komentáře