Chropyně-fotbalové hřiště 2013 - Memorial jana Zapletala

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  http://www.hasici-chropyne.tode.cz
Kdy: 15. 09. 2013 14:00
Kontakt:  
Telefon:  777621611
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Zadal: Vladislav Sedlařík

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Janovice BR 15,63 15,26 15,63
2.  Zahnašovice KM 15,67 15,67 15,21
3.  Valšovice (Hranice VI) PR 15,73 15,78 15,68
4.  Mladcová ZL 16,12 15,65 16,12
5.  Litenčice KM 16,47 16,23 16,47
6.  Morkovice KM 16,60 16,60 16,46
7.  Chropyně KM 16,80 15,71 16,80
8.  Počenice KM 17,04 17,04 16,85
9.  Křenovice PR 17,64 17,64 16,72
10.  Čechy PR 17,94 17,37 17,94
11.  Kojetín II-Popůvky PR 18,33 18,33 18,22
12.  Medlov KM 19,65 19,65 19,28
13.  Pačlavice KM 20,67 18,87 20,67
14.  Pornice KM 23,20 23,20 22,38
15.  Polkovice PR 23,55 22,96 23,55
16.  Luboměř NJ 99,99 99,99 99,99
16.  Veselá ZL 99,99 99,99 99,99

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 17,93 17,93 17,53
2.  Bařice KM 20,43 19,93 20,43

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
2.  Počenice KM 20,43 17,93 20,43
3.  Čechy PR 22,75 21,41 22,75
4.  Kojetín II-Popůvky PR 25,10 24,22 25,10
5.  Lhota KM 29,75 27,09 29,75
6.  Polkovice PR 31,90 31,44 31,90
7.  Chropyně KM 31,99 31,99 23,90
8.  Pačlavice KM 32,52 32,52 31,51
9.  Záříčí KM 99,99 99,99 99,99
9.  Kojetín PR 99,99 99,99 99,99

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,2314,3114,312018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Luboměř NJ15,0114,8715,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Luboměř NJ--15,362016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Luboměř NJ14,5115,3815,382014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zahnašovice KM14,9515,4815,482012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myslejovice PV15,8115,2115,812012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice VY15,8315,5915,832018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Lukov ZL15,8315,1815,832018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chropyně KM15,3715,9215,922012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chropyně KM15,9415,6015,942014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Želeč PV16,0115,8016,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Počenice KM16,4016,1516,152012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Provodovice PR16,1615,7816,162012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zahnašovice KM--16,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nětčice KM16,1216,5116,512012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Počenice KM15,9016,5116,512014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Veselá ZL16,6215,7716,622014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Litenčice KM16,3916,6416,642015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Litenčice KM16,6815,5616,682014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Počenice KM15,4016,7516,752015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chropyně KM16,7715,2116,772015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Křenovice PR16,8116,2016,812015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Troubky PR16,8516,8016,852014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Křenovice PR--16,872016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Trnava ZL16,9916,5916,992018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vrbka KM17,0316,8217,032018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Polkovice PR16,9617,0717,072014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Morkovice KM--17,092016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nenakonice OL--17,282016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Veselá ZL16,4417,3117,312015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Zahnašovice KM16,5716,7916,792019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Dětkovice VY17,2917,0417,292018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zahnašovice KM--17,492015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Špičky PR--17,582015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zahnašovice KM17,6416,9417,642017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Radíkov PR16,5517,6617,662017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dětkovice VY17,8917,1017,892019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zahnašovice KM17,9317,5317,932013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Císařov PR--18,142016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Zahnašovice KM17,5818,1718,172012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pravčice B KM18,3116,9418,312017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Počenice KM18,3718,4118,402018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nětčice KM18,3118,6618,662014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Počenice KM--18,752016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Morkovice KM18,7018,7618,762018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bílovice PV18,6418,9518,952018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Loučany OL19,2918,9818,982018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Morkovice KM18,8519,0719,072019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Morkovice KM--19,092016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Radkova Lhota PR18,6019,2119,212019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Mistřice UH--19,512003/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Počenice KM18,2119,5419,542017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Čechy PR19,6519,2019,652019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bílovice B PV19,5819,6619,662019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Pohořelice ZL19,6119,8019,802018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Určice PV19,9019,5119,902017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Prštné ZL19,7519,9419,942012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Císařov PR--19,952015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Henčlov - Přerov VIII PR--20,132016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Tečovice ZL--20,232003/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Kropáč  15 ** 25 13.09.2013 13:43
 Honza Adamec  15 ** 22 14.09.2013 20:00
 Josef Navrátil  15 ** 20 14.09.2013 17:40
 Michal Matějíček  15 ** 18 14.09.2013 20:18
 Jan Zahradník  15 ** 14 14.09.2013 17:14
 Ivana Hynčicová  15 ** 12 12.09.2013 21:00


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Ivana Hynčicová  18 ** 18 12.09.2013 21:01
 Michal Matějíček  18 ** 6 14.09.2013 20:18
 Honza Adamec  18 ** 0 14.09.2013 20:00
 Petr Kropáč  18 ** 0 13.09.2013 13:43
 Jan Zahradník  18 ** 0 14.09.2013 17:15
 Josef Navrátil  18 ** 0 14.09.2013 17:40

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Křenovice - Muži

17,64https://youtu.be/JNsow7qb-gw Marek Zavřel
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/13 Chropyně, KM, PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE
FSCR
2012/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2013/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial jana Zapletala
-
2014/09/13 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2015/05/09 Chropyně, VC MHJ
MHJPR
2015/09/12 Chropyně - fotbalový stadion, Memorial Jana Zapletala
-
2016/07/23 Chropyně, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/09/10 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2017/04/29 Chropyně, VC MHJ PR- Chropyně
MHJPR
2017/09/16 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2018/04/21 Chropyně, fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Chropyně
MHJPR
2018/09/22 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/04/27 Chropyně-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Chropyně
MHJPR
Kdy Kde Liga


Komentáře