Fotbalový stadion Chropyně 2016 - Memorial Jana Zapletala

Liga: -
Místo: Chropyně
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 10. 09. 2016 13:00
Kontakt:   Vladislav Sedlařík
Telefon:  777621611

Začátek rezervace: 01. 09. 2017 20:00
Konec rezervace: 09. 09. 2016 12:00
Začátek tipování:  10. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 10. 09. 2016 00:00
Zadal: Marek Mucha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasici-chropyne.tode.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Chropyně zve všechny týmy, příznivce a fanoušky požárního sportu na Memorial Jana Zapletala, soutěž v požárním útoku mužů a žen na 2B

 

povrch travnatý s betonovou základnou, trať 2B, pravidla požárního sportu + vlastní, terče sklopné s elektronickou časomírou, sportovní hadice povoleny. Při rezervaci na soutěž uvádějte doplňujíci informaci k týmu (muži, ženy)

Prezentace:                           12:15 – 12:45

Nástup:                                  12:45

Start prvního družstva:           13:00


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chropyne-7510.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Chropyně KMMarek Mucha
22Oplocany PRPetr Kadaník
33Morkovice MKMMarek Mucha
44Litenčice KMmirrao
55Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
66Sulimov KMSvatopluk Minařík
77Morkovice KMPavel Krejčí
88Oplocany ŽenyPRJana Bitalová
99Počenice MužiKMPavel Kunčar
1010Dětkovice VYMichal Hrabánek
1111Zdislavice KMRadek Šťastný
1212Morkovice ZenyKMPavel Krejčí
1313Hoštice KMAntonín Novák
1414Sulimov ženyKMSvatopluk Minařík
1515Hrabůvka PRHonza
1616Hoštice ŽenyKMAntonín Novák
1717Chvalnov KMDaniel Šušlík
1818Křenovice PRSDH Křenovice
1919Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
2020Potštát ženyPRVeronika Kocjanová
2121Kojetín  zenyPRMartina Partykova
2222Polkovice PRTomáš Mareček
2323Nenakonice OLJiří Tomecek
2424Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2525Tršice OLHonza Balint
2626Luboměř NJAdam Melichar
2727TAG Zahnašovice MKMMarek Mucha


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Valšovice (Hranice VI) PR17,7917,8217,792017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM17,7917,4017,922017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mistřice UH--17,942003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Prchalov ANJ16,6618,0318,032017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Ludslavice KM--18,082015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Rychlov KM--18,252015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sobíšky PR18,3117,5918,312017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hlinsko PR18,3218,1618,322017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Ludslavice KM--18,342016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Rymice KM--18,402016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Luboměř NJ18,4017,4918,402017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Polkovice PR--18,422015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Radkova Lhota PR--18,582015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Velký Ořechov ZL--18,642003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Šarovy ZL--18,722003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Morkovice KM--18,782016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  TAG Zahnašovice KM--18,992015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kněžpole UH--19,032003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Křenovice PR19,1718,4319,172017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Sobíšky PR--19,182015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chropyně KM19,2218,6319,222017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Vésky UH--19,642003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Ludslavice KM19,2819,6819,682017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Císařov PR--19,882016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Čechy PR19,0220,0220,022017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Pravčice KM--20,102003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chropyně KM--20,162016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Polkovice PR--20,312016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Tršice OL--20,352015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Císařov PR19,4520,3920,392017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Špičky PR--20,482015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Vrchoslavice PV18,3620,6020,602017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Lešná VS--20,672003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Citov PR--20,692016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Henčlov - Přerov VIII PR--20,932016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Morkovice KM21,2620,9820,982017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Roštění KM--21,162015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Radkova Lhota PR21,1920,9421,192017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Zdislavice KM--21,202015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Henčlov - Přerov VIII PR--21,222015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Tršice OL--21,222016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Polkovice PR17,9621,3321,332017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Čechy PR--21,642015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Doloplazy PV--21,722016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Želeč PV--21,732015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Tršice OL21,0221,7421,742017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Chropyně KM--21,992003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Valšovice (Hranice VI) PR--22,552015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Trusovice OL22,1722,6522,652017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Křenovice PR--23,052016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Chropyně KM--23,152015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Určice PV--23,692015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Kokory PR20,6023,8123,812017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Čechy PR--24,022016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Rokytnice PR--24,622016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Morkovice KM--24,832015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Rokytnice PR24,9325,2825,282017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Oplocany PR--26,222015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Oplocany PR26,2325,3526,232017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Nětčice KM--26,502015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Troubky PR--27,442016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Kokory PR--27,572016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Rokytnice PR--27,812015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Počenice KM--28,882016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Vrchoslavice PV--29,192016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Troubky PR--31,922015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Podhradní Lhota KM--34,272016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Kokory PR--34,532015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Radkova Lhota BPR36,2032,7936,202017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Křenovice PR--36,422015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Oplocany PR--40,762016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Majetín OL--46,362015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Kojetín II-Popůvky PR--NP2015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Určice PV--NP2016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Sobíšky PR--NP2016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Lhota u Vsetína VS--NP2003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Provodovice PR--NP2015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Prchalov BNJ--NP2017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Císařov PR--NP2015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Kojetín PR--NP2015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Mladcová ZLNPNPNP2017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM17,5818,1718,172012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mistřice UH--19,512003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prštné ZL19,7519,9419,942012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Tečovice ZL--20,232003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Zdounky KM20,6619,6020,662012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nětčice KM20,7819,3620,782012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bílovice UH--22,382003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Zašová VS--22,402003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pačlavice KM22,4023,7223,722012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bílany KM--23,942003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lhota KM22,5524,2124,212012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Záhorovice UH--24,262003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Lhota ZL--24,702003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lhota u Vsetína VS--25,222003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Záříčí KM32,6332,7032,702012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chropyně KM44,6320,8944,632012/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Záříčí KM--NP2003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/13 Chropyně, KM, PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE
FSCR
2012/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2013/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial jana Zapletala
-
2014/09/13 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2015/05/09 Chropyně, VC MHJ
MHJPR
2015/09/12 Chropyně - fotbalový stadion, Memorial Jana Zapletala
-
2016/07/23 Chropyně, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/09/10 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2017/04/29 Chropyně, VC MHJ PR- Chropyně
MHJPR
2017/09/16 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2018/04/21 Chropyně, fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Chropyně
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/04/21 Holice, 4. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2018/04/28 Areál U Koupaliště v Bystrém, Pohár starosty SDH Bystré MH v disciplínách CTIF
-
2018/04/28 Lhotice, Soutěž v požárním útoku
-
2018/04/28 U požární Nádrže Medlov, O Pohár Starosty obce Medlov, Zborovice
-
2018/04/29 Fotbalové hřiště Široká Niva, V. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2018/04/29 Areál SDH na letišti, O POHÁR STAROSTY MĚSTA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
2018/05/05 FK Velké Hoštice, Hoštická májová soutěž na 2B
-
2018/05/05 Vladislav cvičiště, Pohár SDH Vladislav
-
2018/05/05 V MENHARTICÍCH, O POHÁR STAROSTKY OBCE MENHARTICE
-
2018/05/05 Dostihový areál Slušovice, O pohár starosty města Slušovice
-
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/05/06 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, soutěž mladých hasičů
-
2018/05/06 sportovní arelá Líchy, Memoriál dr. Arnošta Káby
-
2018/05/06 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, požární útok 2B
-
2018/05/12 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/05/12 Trénink. areál Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice, muži 3B, ženy 2B
-
2018/05/12 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2018/05/12 Areál místního hřiště, 4.Ročník noční pohárové soutěže v Tošovicích
-
2018/05/18 Odry za železářstvím Orava, 27.ročník Noční hasičské soutěže.
-
2018/05/25 Liptaň, fotbalové hřiště
-
2018/05/26 Domamil - fodbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce J-M, 1.kolo BHL
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B)
-
2018/06/09 Milotice nad Opavou, fotbalové hřiště
-
2018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/16 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/30 Velké Kunětice, fotbalové hřiště TJ Sokol
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Karlovice, fotbalové hřiště
-
2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2018/07/29 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole.
-
2018/08/04 Přílepy, II. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
Kdy Kde Liga