Fotbalový stadion Chropyně 2017 - Memorial Jana Zapletala

Liga: -
Místo: Chropyně
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 16. 09. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 01. 09. 2017 20:00
Konec rezervace: 14. 09. 2017 12:00
Začátek tipování:  16. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 16. 09. 2017 00:00
Zadal: Marek Mucha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasici-chropyne.tode.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Chropyně zve všechny týmy, příznivce a fanoušky požárního sportu na Memorial Jana Zapletala, soutěž v požárním útoku mužů a žen na 2B

 

povrch travnatý s betonovou základnou, trať 2B, pravidla požárního sportu + vlastní, terče sklopné s elektronickou časomírou, sportovní hadice povoleny. Při rezervaci na soutěž uvádějte doplňujíci informaci k týmu (muži, ženy)

Prezentace:                           12:15 – 12:45

Nástup:                                  12:45

Start prvního družstva:           13:00


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chropyne-9064.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Chropyně KMMarek Mucha
22Valšovice (Hranice VI) PRMarek Mucha
33Nenakonice MužiOLJiří Tomecek
44Morkovice KMPavel Krejčí
55Sobíšky PRHonza Balint
66TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
77Nenakonice ŽenyOLJiří Tomecek
88Luboměř NJJakub Vojtek
99TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
1010Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1111Hoštice MužiKMAntonín Novák
1212Rymice KMRadim Svěchota
1313Chvalnov KMDaniel Šušlík
1414Hoštice ŽenyKMStanislav Župka
1515Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1616Křenovice PRAdmin Přerovská liga PÚ
1717Hrabůvka PRHonza
1818Medlov KMZdeněk Bršlica
1919Vrbka mužiKMViliam Pospíšil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř NJ15,0114,8715,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Luboměř NJ--15,362016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Luboměř NJ14,5115,3815,382014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  TAG Zahnašovice KM14,9515,4815,482012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myslejovice PV15,8115,2115,812012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chropyně KM15,3715,9215,922012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chropyně KM15,9415,6015,942014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Želeč PV16,0115,8016,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Počenice KM16,4016,1516,152012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Provodovice PR16,1615,7816,162012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  TAG Zahnašovice KM--16,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Počenice KM15,9016,5116,512014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nětčice KM16,1216,5116,512012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Veselá ZL16,6215,7716,622014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Litenčice KM16,3916,6416,642015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Litenčice KM16,6815,5616,682014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Počenice KM15,4016,7516,752015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chropyně KM16,7715,2116,772015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Křenovice PR16,8116,2016,812015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Troubky PR16,8516,8016,852014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Křenovice PR--16,872016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Polkovice PR16,9617,0717,072014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Morkovice KM--17,092016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nenakonice OL--17,282016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Veselá ZL16,4417,3117,312015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Želeč PV17,3516,6617,352014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Křenovice PR17,3616,6517,362012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hoštice KM17,5217,5417,542015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Roštění KM17,6416,2817,642014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sulimov KM16,8417,8217,822014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chvalnov KM--18,252016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Roštění KM18,4118,2818,412012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Polkovice PR--18,432016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Morkovice BKM16,8118,5118,512014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Prštné ZL18,5318,2918,532012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kokory PR18,2718,9118,912014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Brusné KM19,0018,4719,002014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kokory PR18,8319,2619,262015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Pačlavice KM20,6419,9520,642014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hoštice KM--20,702016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Sulimov KM--21,022016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Pornice KM21,8220,2921,822012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Pačlavice KM21,9120,1721,912012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Morkovice KM22,1121,9122,112015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Zdislavice KM22,6319,9522,632014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Oplocany PR22,2423,3023,302015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Křenovice PR24,5325,2625,262014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Soběsuky PV25,2925,4025,402014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Oplocany PR--27,622016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Zdounky KM19,1928,0728,072012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Záříčí KM28,1429,6129,612014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Litenčice KM--30,782016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chvalnov KM22,8059,9059,902015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Zdislavice KM16,26-NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Čelechovice na Hané PV--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chropyně KM--NP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Morkovice AKM--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Valšovice (Hranice VI) PRNPNPNP2012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Medlov KM-17,28NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Záříčí KMNPNPNP2012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice VY17,2917,0417,292018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM--17,492015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Špičky PR--17,582015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  TAG Zahnašovice KM17,6416,9417,642017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radíkov PR16,5517,6617,662017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  TAG Zahnašovice KM17,9317,5317,932013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Císařov PR--18,142016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pravčice BKM18,3116,9418,312017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Počenice KM18,3718,4118,402018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nětčice KM18,3118,6618,662014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Počenice KM--18,752016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bílovice PV18,6418,9518,952018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Loučany OL19,2918,9818,982018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Morkovice KM--19,092016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Počenice KM18,2119,5419,542017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Určice PV19,9019,5119,902017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Císařov PR--19,952015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Henčlov - Přerov VIII PR--20,132016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bařice KM19,9320,4320,432013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nětčice KM--20,462015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kojetín II-Popůvky APR--20,562016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Počenice KM19,8220,5920,592015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Vrchoslavice PV--20,862016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Tršice OL--20,902016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Počenice KM20,9819,9420,982014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Čechy PR21,0619,7721,062017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Polkovice PR21,1021,2221,222018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Polkovice PR21,2520,4221,252014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čechy PR--21,382015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čechy PR20,3421,4821,482018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Morkovice KM21,5021,5621,562017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Polkovice PR--21,652016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Morkovice KM21,8221,2021,822015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Kojetín II-Popůvky PR21,2222,0722,072014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Rokytnice PR21,1422,5122,512018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kokory PR--22,692015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Zdislavice KM22,0923,9523,952014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Čechy PR--24,012016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Rokytnice PR--24,052016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kojetín PR24,2423,1724,242018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hoštice KM--24,402016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Oplocany PR--24,842015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kojetín PR--25,042016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kojetín PR23,4925,4625,462017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Kojetín PR--25,722016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Oplocany PR--25,902016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Polkovice PR22,9525,9525,952017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kojetín II-Popůvky PR--26,112015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Oplocany PR26,1126,1526,152015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Pačlavice KM26,0926,2626,262014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Oplocany PR--26,962016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Němčice KM26,6027,8727,872014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Rokytnice PR--28,822015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Němčice KM--29,732015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Kojetín PR--30,112015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Určice PV34,2034,3034,302018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Oplocany PR31,2634,9934,992017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Lobodice PR38,8737,9638,872017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Rokytnice PR27,3339,7639,762017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Němčice KM--43,422016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Kokory PR44,5948,3548,352014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Přerov PR--49,982015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  TAG Zahnašovice KM--NP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Trusovice OL--NP2017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Majetín OL--NP2015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nětčice KM--NP2017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/13 Chropyně, KM, PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE
FSCR
2012/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2013/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial jana Zapletala
-
2014/09/13 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2015/05/09 Chropyně, VC MHJ
MHJPR
2015/09/12 Chropyně - fotbalový stadion, Memorial Jana Zapletala
-
2016/07/23 Chropyně, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/09/10 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2017/04/29 Chropyně, VC MHJ PR- Chropyně
MHJPR
2017/09/16 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2018/04/21 Chropyně, fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Chropyně
MHJPR
2018/09/22 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/09/21 Areál SDH Vřesina, 5.Ročník nočního poháru SDH Vřesina a 13.kolo NHHL
-
2018/09/21 Dolní Bečva, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2018/09/21 Trnávka,hřiště vedle hasičárny, Noční soutěž, požární útok 2B
-
2018/09/22 Pasohlávky, PASOHLÁVSKY SUPERPOHÁR
-
2018/09/22 Buková, areál u Brůdku, II. ročník soutěže v PÚ
-
2018/09/22 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2018/09/22 SŠ Rooseveltova 472, Olomouc, O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC
-
2018/09/22 SŠ polytech. Rooseveltova 472, s jednotným strojem Tohatsu
-
2018/09/22 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž
-
2018/09/22 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 8. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2018/09/22 Litenčice, Noční soutěž
-
2018/09/23 Brumovice hřiště, O SLOVÁCKÝ DŽBÁNEK
-
2018/09/29 Babice (VS) - hasičské hřiště, OCTOBER CUP 2018 BABICE
-
2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště
-
2018/09/29 Požární Nádrž Hoštice, Soutěž Zásahových Jednotek 4+1
-
2018/09/30 Henčlov, O pohár pivovaru Zubr
-
2018/10/06 Hřiště nad Novou Vsí, O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy
-
2018/10/07 Hasičské hřiště Třebelovice, O Pohár Starostky Obce Třebelovice
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2018/10/13 Jeseník - fotbalové hřiště, Soutěž o pohár starosty sboru
-
2018/10/20 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2018/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga