BIO-HE Dětkovice 2021 - BIO-HE Dětkovice

Liga: HE
Místo: Dětkovice
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 03. 07. 2021 13:00
Kontakt:   zástupce Hanácká extraliga
Telefon:  +420 722 905 861

Začátek rezervace: 27. 06. 2021 18:00
Konec rezervace: 03. 07. 2021 12:00
Začátek tipování:  27. 06. 2021 20:00
Konec hlasování: 03. 07. 2021 00:00
Zadal: Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://biomac-hanackaextraliga.cz/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-detkovice-11685.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice "C" odpadPVLukáš Říčař
22Domamyslice PVLukáš Koudelka
33Radíkov OLTomáš Herzog
44Dolany OLBernard ŠAFAŘÍK
55Dětkovice PVHanácká extraliga
66Chválkovice OLOndřej Šafařík
77Vysoká PRTomáš Horák
88Kokory PRLibor Daňa
99Velká Bystřice OLŠtěpán Konečný
1010Olešnice OLTom Ham
1111Hrabišín SUAdéla Blažková
1212Přáslavice OLBarbora Ivanová
1313Dolní Libina SUAdéla Blažková
1414Otinoves PVMarek Šustr
1515Bílovice PVMarek Šustr
1616Plinkout OLivo šnejdar
1717Sychotín ABKDavid Sedlák
1818Janovice BRpetr boxan
1919Seloutky MužiPVBarbora Sojčáková
2020Střelice OLJan Kubát
2121Šumvald OLNikola Tylová
2222Nenakonice OLJiří Tomecek
2323Měrotín OLSDH Měrotin
2424Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
2527Mladeč OLRadek Hégr
2630Zahnašovice KMBarbora Paráková
2750Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice PVHanácká extraliga
22Haňovice OLNicol Pospíšilová
33Loučany OLDagmar Bartoňková
44Přáslavice OLBarbora Ivanová
55Soběsuky APVMichaela Vystavělová
66Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
77Hlubočky OLPavla Jahnová
88Pěnčín PVPeťa Bartoňková
99Cholina OLNicol Pospíšilová
1010Dolní Libina SUAdéla Blažková
1111Soběsuky BPVAnna Pospíšilová
1212Pěnčín PVMonika Hrazdilová
1313Bílovice PVPeťa Bartoňková
1414Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1515Šumvald OLNikola Hamplová
1616Soběsuky CPVMichaela Vystavělová
1717Dolany OLBernard ŠAFAŘÍK
1818Hrabišín SURoman Jírů
1919Cholina OLSabina Hájíčková
2020Bílovice PVStanislav Režný
2124Bělkovice-Lašťany OLMartina Hubáčková
2230Dub nad Moravou OLBarbora Paráková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sychotín BK17,4217,3317,422016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sychotín BK17,4217,3317,422016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Cholina CholešniceOL17,5417,1117,542021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Soběsuky CPV17,9717,9517,972021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krasice - Prostějov PV16,8517,9917,992021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radíkov OL18,0517,9718,052016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radíkov PR18,0517,9718,052016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dub nad Moravou OL17,8718,2318,232021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Loučany OL17,8318,2418,242016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučany OL17,8318,2418,242016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dolní Libina SU18,2917,5018,292021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hrabišín SU18,4817,9218,482021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice APV18,1318,6218,622016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bílovice APV18,1318,6218,622016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Soběsuky APV17,8118,6318,632015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Soběsuky APV17,8118,6318,632015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pěnčín PV18,6118,6718,672021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bílovice APV18,7118,7118,712015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bílovice APV18,7118,7118,712015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Přáslavice OL18,7418,4518,742021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bílovice BPV18,7517,8818,752016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bílovice BPV18,7517,8818,752016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dětkovice PV17,9118,7718,772021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolany OL19,0519,2519,252021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Soběsuky APV19,2718,4519,272021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pěnčín PV17,9819,3819,382016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pěnčín PV17,9819,3819,382016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Soběsuky APV19,6218,4919,622016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Soběsuky APV19,6218,4919,622016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Haňovice OL19,6817,9819,682021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Soběsuky BPV19,0519,9319,932016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Soběsuky BPV19,0519,9319,932016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Šumvald OL20,1319,0720,132021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Soběsuky BPV20,1719,7520,172015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Soběsuky BPV20,1719,7520,172015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bílovice PV20,2519,0420,252021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Olešnice OL19,7420,3420,342015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Olešnice OL19,7420,3420,342015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Droždín OL20,6119,4520,612021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Droždín OL20,7919,0220,792015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Haňovice OL19,4220,7920,792015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Droždín ChvadrožOL20,7919,0220,792015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Haňovice OL19,4220,7920,792015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Haňovice OL20,1221,1121,112016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Haňovice OL20,1221,1121,112016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hlubočky OL21,7818,0921,782016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Hlubočky OL21,7818,0921,782016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Soběsuky BPV21,9321,7821,932021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Chválkovice OL22,6921,2422,692015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chválkovice OL22,6921,2422,692015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nová Dědina OL23,3619,0223,362015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nová Dědina OL23,3619,0223,362015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Bílovice BPV23,5622,4923,562015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bílovice BPV23,5622,4923,562015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Náměšť na Hané OL23,6623,8323,832015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Náměšť na Hané OL23,6623,8323,832015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Ludéřov OL19,5328,2928,292015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Ludéřov OL19,5328,2928,292015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Loučany OL32,3330,7232,332015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Loučany OL32,3330,7232,332015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Náměšť na Hané OL43,3343,1143,332016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Náměšť na Hané OL43,3343,1143,332016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Loučany OL53,9917,1653,992021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Hlubočky OLNPNPNP2021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Olešnice OLNPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pěnčín PVNPNPNP2015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dětkovice PVNPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Olešnice OLNPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Dětkovice PVNPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Pěnčín PVNP18,15NP2015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/07/27 Dětkovice, PV,
PROL
2003/07/26 Dětkovice, PV,
PROL
2004/07/24 Dětkovice, PV,
PROL
2008/07/26 Dětkovice, PV,
HE
2009/07/25 Dětkovice, PV,
HE
2011/07/23 Dětkovice,
VCPV
2012/07/28 Dětkovice,
VCPV
2013/06/08 Dětkovice, O pohár
VCPV
2013/06/08 Prostějov, has. dráha U lip, O pohár starosty obce Dětkovice
-
2015/05/09 Dětkovice, Dětkovice
HE
2015/05/09 Dětkovice, u rybníka, O pohár starosty
VCPV
2016/06/04 Hasičský areál Dětkovice, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/06/04 Dětkovice, O pohár
VCPV
2021/07/03 BIO-HE Dětkovice, BIO-HE Dětkovice
HE
2021/07/03 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže