Hasičský areál Dubenec 2020 - VČHL 2020

Liga: VČHL
Místo: Dubenec
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 11. 07. 2020 14:30
Kontakt:   Dominik Mikeš
Telefon: 

Začátek rezervace: 03. 07. 2020 20:00
Konec rezervace: 11. 07. 2020 07:00
Začátek tipování:  11. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 11. 07. 2020 00:00
Zadal: Veronika Borůvková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

dom005(a)seznam.cz

704 798 262


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dubenec-11350.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Třebihošť TUMartin
22Žehrov MBLukáš Marek
33Olešnice SMLukáš Marek
44Rohovládova Bělá PAVeronika Borůvková
55Černčice NAVeronika Borůvková
66Čeperka PAVeronika Borůvková
77Myštěves HKVeronika Borůvková
88Záchlumí UOVeronika Borůvková
99Bystřec AUOVeronika Borůvková
1010Renmotor Jinolice RenmotorJCVeronika Borůvková
1111Letohrad - Jeleni UOVeronika Borůvková
1212Bašnice JCVeronika Borůvková
1313Letohrad - Kunčice DUOVeronika Borůvková
1414Dubenec TUVeronika Borůvková
1515Nevcehle JIVeronika Borůvková
1616Trnov RKVeronika Borůvková
1717Drahňovice BNOndřej Adam
1818Dlouhoňovice UOMartin Hynek
1919Obrubce MBVáclav Repš
2020Tatobity SMMarek Bárta
2121Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2222Krotějov SportTADavid Kozel
2323Karlinky LIJaroslav Vobecký
2424Břehy MBPetr Zavrtálek
2525Kamenice Dobšín MBDavid velát
2626Frýdštejn JNMartin Bušek
2727Pšánky HKJakub Doskočil
2828Sloup PZBaďa
2929Bílé Poličany TUPetr Baudyš
3030Košťálov SMDavid Hrdý
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Katusice MBDenisa Boháčková
22Sloup PZBaďa
33Myštěves  HKVeronika Borůvková
44Letohrad - Kunčice CUOVeronika Borůvková
55Dlouhá Ves  RKVeronika Borůvková
66Čeperka  PAVeronika Borůvková
77Renmotor Jinolice Renmotor JCVeronika Borůvková
88Letohrad - Orlice UOVeronika Borůvková
99Veselá SMEliška Novotná
1010Hrobice ExplosiaPAJosef Vašina
1112Ploukonice SMMartin Bušek
1213Jeřice JCMichal Pour


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC16,1016,4516,452019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,3416,692018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nevcehle JI16,7116,5916,712020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,6316,7516,752019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dneboh MB16,9016,5016,902019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Myštěves HK16,9416,5116,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice BUO16,3817,0717,072019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,6617,1017,102020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice BUO17,1017,1217,122017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Trnov RK17,1716,7517,172018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bašnice JC16,6017,1817,182018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Renmotor Jinolice JC17,0917,2017,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Obrubce MB17,2317,2017,232019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pšánky HK16,7517,2517,252018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dubenec TU17,2617,1417,262019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Černčice NA17,2717,2017,272019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC17,0017,3117,312020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Letohrad - Jeleni UO16,6717,3217,322017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Zlatá Olešnice JN17,3416,8017,342019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Renmotor Jinolice JC16,7817,3417,342020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Kosmonosy MB17,4417,1917,442019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Obrubce MB17,4416,9617,442020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dubenec TU17,4717,4417,472018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Renmotor Jinolice JC17,4917,2517,492018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Sloup PZ17,5517,3517,552020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Pšánky HK17,3417,6117,612019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Obrubce MB16,8317,6217,622019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Sychrov MB17,3917,6417,642019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Trnov RK17,6617,3217,662020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dneboh MB17,7416,7717,742020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Trnov RK17,8516,9217,852019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dubenec TU17,9417,5917,942021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Myštěves HK17,9517,4217,952019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Malá Skála JN17,4417,9617,962019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Moravany PA17,8517,9817,982018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Krásná Ves MB17,9617,9917,992021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bašnice JC17,0018,0018,002020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Letohrad - Kunčice DUO17,1618,0018,002020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Myštěves HK18,0117,9618,012018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Pšánky HK18,0417,6418,042020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Velké Hamry JN18,0817,6818,082019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Nevcehle JI18,0817,0818,082021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Tatobity SM17,2318,1218,122019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Čeperka PA17,6918,1318,132017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dneboh MB17,7518,2218,222021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Jirkov JN17,8318,2518,252019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Pšánky HK17,5718,2618,262020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Letohrad - Kunčice DUO18,2617,8318,262018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Zderaz ACR18,0318,2718,272019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Frýdštejn JN17,6318,3218,322021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Frýdštejn JN18,3917,8518,392020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Frýdštejn JN18,4017,4718,402019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Zderaz ACR18,4118,2518,412017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Bechov MB18,4418,3018,442021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Čeperka NPA18,4717,2618,472019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Kamenice Dobšín MB18,5217,2518,522019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Letohrad - Jeleni UO17,0518,5318,532018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Zderaz ACR18,5417,0818,542019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Olešnice SM18,5517,8818,552019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Záchlumí UO18,5917,1618,592019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Čeperka PA18,3118,5918,592020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Tatobity SM18,6117,2018,612020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Olešnice SM18,6417,6918,642020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Letohrad - Kunčice DUO17,1618,6418,642020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dubenec TU18,5318,6918,692017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Hrobice PA17,5318,7218,722017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Záchlumí UO17,4218,8018,802018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bystřec AUO17,5418,8218,822018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Olešnice SM18,8618,1518,862021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Pšánky HK18,9118,7018,912019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Kamenice Dobšín MB18,9018,9718,972019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Olešnice SM18,9918,3218,992020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Čeperka NPA19,0017,8119,002019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Tatobity SM19,0618,9819,062020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Košťálov SM19,0019,0819,082019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Bystřice JC18,8819,2719,272021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Břehy MB19,2718,8419,272019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Trnov RK17,6419,3719,372017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Čeperka PA19,4019,0919,402020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Břehy MB19,5019,3819,502021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Košťálov SM19,5219,6019,602020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Letohrad - Orlice BUO17,9519,6019,602017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Horní Měcholupy AB18,6419,6719,672021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Sloup PZ19,6716,9819,672020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Záchlumí UO19,0319,7919,792020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Sychrov MB18,6419,9419,942021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Obrubce MB18,0020,1020,102020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Letohrad - Jeleni UO20,1618,6320,162019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Olešnice SM20,1718,2420,172019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Třebnouševes JC19,1120,1920,192021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Dolní Čermná UO20,1420,2420,242017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Velký Třebešov NA20,4117,8020,412017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Kamenice Dobšín MB20,4517,1620,452020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Jeníkovice HK20,6220,5920,622017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Letohrad - Jeleni UO18,7720,9420,942020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Košťálov SM20,9518,4720,952021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Krásná Ves MB19,0221,0521,052019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  - Turbine Rotacker-21,2521,0221,252018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Karlinky LI20,9821,4621,462021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Zderaz CCR21,1622,1622,162017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020
VČHL
2021/07/03 Dubenec, VČHL Dubenec
VČHL
2021/07/03 Dubenec, JL Dubenec
JL
2021/08/28 Hřiště u hasičské zbrojnice, Noční soutěž Dubenec
-
Kdy Kde Liga


Soutěže