BIO-HE Hlubočky 2021 - BIO-HE Hlubočky

Liga: HE
Místo: Hlubočky
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 04. 09. 2021 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 29. 08. 2021 18:00
Konec rezervace: 04. 09. 2021 10:00
Začátek tipování:  29. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 04. 09. 2021 00:00
Zadal: Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hlubocky-11985.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubočky OLHanácká extraliga
22Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
33Velká Bystřice OLŠtěpán Konečný
44Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
55Radíkov OLJan Šándor
66Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
77Janovice BRŠtěpán Konečný
88Přáslavice OLBarbora Ivanová
99Dětkovice PVLadislav Kořínek
1010Plinkout OLivo šnejdar
1111Hrabišín SURoman Jírů
1213Olešnice OLTom Ham
1314Nenakonice OLJiří Tomecek
1415Břidličná BRDaniel Pavlík
1516Dub nad Moravou OLRoman Kopeček
1617Kokory PRLibor Daňa
1718Mladeč OLRadek Hégr
1819Dolany OLDominika Švecová
1920Těšetice RatasiceOLTomáš Pospíšil
2022Janovice BRRoman Namor
2123Seloutky MuziPVBarbora Sojčáková
2229Dolní Libina SUPetr Libina
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubočky OLHanácká extraliga
22Dolní Libina SUEliška Vantuchová
33Haňovice OLNicol Pospíšilová
44Dětkovice PVLadislav Kořínek
55Pěnčín PVAdéla Blažková
66Přáslavice OLBarbora Ivanová
77Droždín ChvadrožOLAnna Majerova
88Vojnice OLNatálie Přecechtělová
99Nenakonice OLJiří Tomecek
1010Pěnčín PVAdriana Šulcová
1111Dub nad Moravou OLRoman Kopeček
1213Hrabišín SUKarolína Koudeláková
1314Dolany OLPetr Holoubek
1415Dub nad Moravou OLRoman Kopeček


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR17,3817,7617,762020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Břevenec OL17,5517,7617,762020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velká (Hranice III) PR17,8517,6117,852020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radíkov OL17,6418,1418,142020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešnice OL18,2316,9218,232020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Plinkout OL18,4017,4018,402020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice PV18,5516,8918,552020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chválkovice OL19,2618,5519,262020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolany OL19,4017,7219,402020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Otinoves PV19,2119,7819,782020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Přáslavice OL19,6820,9320,932020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Janovice BR20,4921,0521,052020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kokory PR23,1222,1423,122020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Těšetice OL23,7723,3123,772020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Břidličná BR23,8125,2725,272020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Křenovice PR25,1925,6725,672020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velká Bystřice OLNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolní Libina SUNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hlubočky OLNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hlubočky OL16,9116,9116,912018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pěnčín PV17,5117,2417,512018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešnice OL17,6317,4617,632018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pěnčín PV17,6417,6017,642016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Loučany OL17,6617,5517,662018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Náměšť na Hané OL17,6716,8417,672018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočky OL17,5617,6917,692016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olšovec PR17,5717,9017,902020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolní Libina SU18,0218,1618,162020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Dědina OL18,3118,1418,312016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pěnčín PV18,3518,1218,352017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Šumvald OL18,3917,6818,392020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Přáslavice OL18,3918,2418,392020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Haňovice OL17,9618,4118,412018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pěnčín PV17,8718,4418,442020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Loučany OL17,4718,5418,542016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dětkovice PV18,6718,4118,672016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Velký Týnec OL18,5818,7618,762017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dětkovice PV17,9318,9718,972018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Droždín ChvadrožOL18,3619,1619,162017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dolany OL19,3418,8119,342020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Svésedlice OL19,3718,3819,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Přáslavice OL18,3019,3819,382018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Droždín ChvadrožOL19,2619,4019,402018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dub nad Moravou OL19,4018,0019,402020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hlubočky OL18,4819,4719,472020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kožušany OL19,5319,2719,532016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hlubočky OL19,6118,2819,612017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čechy pod Kosířem PV18,5719,6419,642020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Přáslavice OL19,6918,2319,692017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Droždín ChvadrožOL19,0119,7719,772016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Olešnice OL19,8919,8619,892016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Topoľčianky ZM19,9119,6019,912018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dětkovice PV19,9418,7319,942017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Hlubočky BOL19,9120,1120,112020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Výkleky PR19,6920,2020,202017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Svésedlice OL20,8018,5020,802017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Blatec OL20,4020,8920,892018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Pavlov SU19,2321,1321,132018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Droždín ChvadrožOL21,1319,9421,132020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dětkovice PV21,1418,9721,142020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Blatec OL21,5219,4421,522020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Mladeč OL21,2521,5821,582018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Tršice OL20,2921,7321,732018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Haňovice OL18,5023,0523,052016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Topoľčianky ZM23,3119,4123,312016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krasice - Prostějov PV24,9824,9724,972020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Trusovice OL25,0021,1325,002016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Přáslavice OL25,7718,2825,772016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Cholina OL25,0726,0726,072020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nenakonice OL26,3525,9726,352017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Haňovice OL27,1520,7427,152017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Velký Týnec OL29,6429,8529,852016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Velká Bystřice OL36,8921,4036,892020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Haňovice OL38,1816,4038,182020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chválkovice OL40,6244,1944,192016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Bílovice APVNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dubková PUNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Nová Dědina OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Loučany OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Hlubočky, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
HE
2020/09/05 Hlubočky, HE Hlubočky
HE
2021/09/04 BIO-HE Hlubočky, BIO-HE Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže