Letohrad - Orlice 2016 - Orlický pohár

Liga: EXČR
Místo: Letohrad - Orlice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 07. 08. 2016 09:30
Kontakt:   Jaroslav Motl
Telefon:  731 726 683

Začátek rezervace: 24. 07. 2016 20:00
Konec rezervace: 06. 08. 2016 20:00
Začátek tipování:  24. 07. 2016 20:00
Konec hlasování: 14. 08. 2016 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---orlice-7152.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Čermná UOMartin Prachař
22Chrastavec SYJakub Šudoma
33Čeperka NPALeoš Kříž
44Rohovládova Bělá PAJarda Svoboda
55Babice VSHonza Adamec
66Prchalov NJHonza Adamec
77Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Chrášťany LTHonza Adamec
1010Pasohlávky BVHonza Adamec
1111Starý Lískovec Sport BMHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1313Stará Říše JIHonza Adamec
1414Plumlov PVHonza Adamec
1515Olešná HBHonza Adamec
1616Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
1717Oponešice TRHonza Adamec
1818Dubenec TUMartínek z Dubence
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Trnava TRHonza Adamec
2121Bohdalín PEHonza Adamec
2222Dvorce TAHonza Adamec
2323Lavičky ZRHonza Adamec
2424Bašnice JCHonza Adamec
2525Obrubce MBHonza Adamec
2626Lhotky Sport ZRHonza Adamec
2727Jankov BNHonza Adamec
2828Letohrad - Orlice UOMartin Ondra
2929Moravany PAHonza Louža
3030Chotěmice TAPatrik Baláž
3131Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
3232Velichovky NARadovan Bludský
3333Myštěves HKJaromír Rosůlek
3434Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3535Choustníkovo Hradiště TUHonza Seneta
3636Pšánky HKJakub Doskočil
3737Slepotice PAMartin Ježek
3838Jeníkovice HKJana Kupková
3939Trnov RKLukáš Žid
4040Prosetín CRMates
4141Bystřec AUOHonza Adamec
4242Hrobice PAOndřej Zvolenský
4343Velký Třebešov NAHonza Adamec
4444Bystřec BUOHonza Adamec
4545Urbanice GHKZdeněk Jandera
4655Lukavice UOJosef Lehký
4755Netín ZRHonza Adamec
4856Únětice PJMartin Ondra
4957Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radíkov PRHonza Adamec
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Nevcehle JIHonza Adamec
44Vitiněves JCHonza Adamec
55Myštěves HKHonza Adamec
66Krásná Ves MBHonza Adamec
77Libuň JCHonza Adamec
88Sychotín BBKHonza Adamec
99Letohrad - Orlice UOMartin Ondra
1010Nepomuky UOKateřina Krudencová
1111Louňovice pod Blaníkem BNMonika K
1212Rokytno PAMarkéta Nešetřilová
1313Dlouhá Ves RKPepa Malý
1414Dolní Přím HKSDH Dolní Přím
1515Roudnice HKZdeňka Klapková
1616Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1717Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga