Letohrad - Orlice 2019 - Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Letohrad - Orlice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 28. 07. 2019 09:30
Kontakt:   Ing. Ondřej Pokorný
Telefon:  +420733265840

Začátek rezervace: 14. 07. 2019 19:00
Konec rezervace: 28. 07. 2019 09:30
Začátek tipování:  14. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 28. 07. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---orlice-9995.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široký Důl SYPořadatelé Pořadatelé
22Novosedly STHonza Adamec
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Dubenec TUHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Bašnice JCPořadatelé Pořadatelé
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
2323Renmotor Jinolice RenmotorJCPořadatelé Pořadatelé
2424Krotějov SportTAHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Stradouň UOSDH Stradouň
3030Morašice CRJiří Škodný
3131Sychotín BKDavid Sedlák
3232Bystřec UOŠtěpán Hrdina
3333Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
3434Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3535Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
3636Moravany PAHonza Louža
3737Touchovice LNMiloš Zeman
3838Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
3939Pšánky HKPořadatelé Pořadatelé
4040Zderaz BCRJan Tměj
4141Rohovládova Bělá PAVáclav Kmoníček
4242Kynice HBTomáš Francl
4343Hrabišín SURoman Jírů
4444Čeperka PAŠárka
4545Zderaz CRJan Tměj
4646Krásná Ves MBJan Macoun
4747Trnov RKdavid rohlena
4849Zlatá Olešnice JNMichal Čermák
4950Zderaz CCRJan Tměj
5051Košťálov SMTomáš Tulach
5152Záchlumí UOJan Divíšek
5253Dlouhoňovice UOMartin Hynek
5354Frýdštejn JNMartin Bušek
5455Černčice NAPepa Malý
5556Horní Čermná UOPavel Suldovský
5657Seč CRFilip Kružík
5758Starý Jičín NJFilip Simper
5859Bílý Potok JEJiří Urban
5962Oldřiš SYJakub Střítežský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Malé Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Myštěves HKVeronika Borůvková
88Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
99Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1010Nevcehle JISabina Maštalířová
1111Dětkovice VYBarbora
1212Nepomuky UOKateřina Krudencová
1313Katusice MBDenisa Boháčková
1414Hrobice ExplosiaPAKateřina Menšlová
1515Markvartovice OPPetr Glogar
1616Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
1717Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1818Trnov RKdavid rohlena
1919Chotíkov PSMonča
2020Nedvězí SYAdéla Černíková
2121Malá Skála BJNAndrea Vavřichová
2222Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
2324Kosmonosy MBDominika Pecháčková
2427Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,422014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,052014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bříšťany JC--17,142014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--17,192014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřec AUO--17,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--17,702014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brandýs nad Orlicí UO--17,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--17,972014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tuř JC--18,512014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bošín UO--18,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--18,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Čermná AUO--18,882014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeperka NPA--19,532014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudnice HK--19,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená BUO--19,722014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--19,742014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO--20,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přívrat UO--21,102014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Záchlumí UO--21,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dašice PA--23,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukavice AUO--25,582014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústí nad Orlicí AUO--27,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice BUO--42,112014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC15,8617,8615,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2216,2116,222017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Skrochovice OP16,4616,2316,462017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Louňovice pod Blaníkem BN16,4716,0716,472016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice AUO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jablonec nad Jizerou SM--16,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hrobice ExplosiaPA16,7016,4016,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Myštěves HK16,7315,9716,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Myštěves HK16,7315,9816,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nevcehle JI16,4316,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Česká Bělá HB16,6216,8216,822019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Myštěves HK16,4316,9216,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nepomuky UO16,9216,3416,922019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nepomuky UO16,9216,3416,922019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Stará Říše JI16,9516,9316,952017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Letohrad - Orlice UO16,9716,4816,972017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Letohrad - Orlice UO16,9716,4816,972017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Letohrad - Orlice UO17,0117,9017,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Letohrad - Orlice UO--17,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Rokytno PA16,2817,0817,082017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Rokytno PA16,2817,0817,082017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Olešná HB17,2317,1017,232019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Olešná HB17,2317,1017,232019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Radíkov PR17,2616,6917,262017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Radíkov PR17,2616,6917,262017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Česká Rybná UO--17,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Česká Rybná UO17,2719,3617,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Letohrad - Orlice UO16,5417,3117,312016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Letohrad - Orlice UO16,5417,3117,312016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Košťálov SM17,3616,2617,362018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Košťálov SM17,3616,2617,362018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Myštěves HK17,4117,6117,412014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Rokytno PA17,4217,0117,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Rokytno PA17,4217,0117,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Stará Říše JI17,4516,5417,452019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Malá Skála BJN17,5316,6217,532019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Malá Skála JN17,5316,6217,532019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Sloup PZ17,5517,1517,552017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Malé Hoštice OP17,5616,5217,562019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Malé Hoštice OP17,5616,5217,562019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Chotíkov PS17,2917,6117,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Letohrad - Kunčice UO17,7217,6417,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Letohrad - Kunčice UO--17,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dolní Přím HK17,6720,2317,672014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dolní Přím HK17,6817,1317,682016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Libňatov TU--17,682015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Letohrad - Kunčice CUO17,3517,6917,692019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nepomuky UO--17,702015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Nepomuky UO--17,702015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Markvartovice OP16,8317,7417,742019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Libuň JC17,8616,9517,862018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Libuň JC17,8616,9517,862018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Vitiněves JC17,9115,6517,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Vitiněves JC17,9115,6517,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Nepomuky UO17,0717,9117,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Dvorce TA17,9117,6417,912018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Nepomuky UO17,0717,9117,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Dvorce TA17,9117,6417,912018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Letohrad - Kunčice BUO17,7417,9217,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Letohrad - Červená UO--17,952015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Letohrad - Červená UO--17,952015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Česká Rybná UO--18,012015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Česká Rybná UO--18,012015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Letohrad - Červená UO--18,042014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Letohrad - Červená UO27,2018,0418,042014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Libuň JC20,7618,1818,182014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Stará Říše JI18,1817,6818,182018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Katusice MB18,2816,5818,282019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Katusice MB18,2816,5818,282019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Dlouhá Ves RK16,6218,2918,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Dlouhá Ves RK16,6218,2918,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
Kdy Kde Liga


Soutěže