Mladoňovice 2013 - Memoriál Ladislava Daňhela

Liga: JOL
Místo: Mladoňovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 07. 07. 2013 13:00
Kontakt:   Aleš Daňhel
Telefon:  721 279 169

Začátek rezervace: 23. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 07. 07. 2013 13:00
Začátek tipování:  01. 01. 2013 20:00
Konec hlasování: 07. 07. 2013 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhmladonovice.webnode.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mladonovice-2013-07-07-3442.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mladoňovice TRAleš Daňhel
22Radkovice u Budče TRJaroslav Vejtasa
33Police TRPavel
44Jestřebí JIRosťa Neuwirth
55Vranín TRLukáš Svoboda
66Sedlejov JIIveta Pavlů
78Dolní Němčice BJHZdenda Krejčí
89Jindřichovice JIDavid Táborský
910Budeč JHJan Báchor
1011Želetava TRPetr Novák
1112Horky TRPetr Skoumal
1213Kněžice TRRosťa Neuwirth
1314Dešná BJHRadim Macků
1415Oponešice TRJosef Navrátil
1516Boršov JIJan Pech
1617Předín TRStanda Augustin
1719Dolní Němčice AJHJan Dušek
1820Jakubov u Moravských Budějovic TRMartin Dvorak
1921Komárovice TRJiří Šuckrdle
2022Krahulčí SDH KrahulčíJILukáš Kadlec
2123Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
2224Radonín TRHonza Kovář
2325Hornice TRAleš Bobu
2426Nevcehle BJIAnna Poukarová
2527Čikov TROndřej Lukeš
2628Knínice JILukáš Novák
2729Petrovice TRAleš Daňhel
2830Chlum TRAleš Daňhel
2931Myslibořice TRRoman Benda
3032Radotice TRRadek Janda
3140Stará Říše JIMartin Šebesta
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JIAnna Poukarová
22Trnava TRMartina
33Sedlejov JIIveta Pavlů
44Boršov JIPetra Nečadová
55Mladoňovice TRJana Zvěřinová
66Předín TRJana Ježková
77Jindřichovice JIAnežka Jurková
88Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
99Radonín TRZuzana Číhalová
1010Trnava "BUSTR"TRMartina
1111Myslibořice kurvilciTRRoman Benda
1212Hornice TRLenka Dohnalova


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI15,9015,6715,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0216,2116,212017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krasonice JI16,4116,3516,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešná HB16,1216,4516,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krasonice JI16,1916,5116,512016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,0716,5316,532013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,1116,5516,552013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Oponešice TR16,6316,5816,632014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nevcehle JI16,4816,6316,632018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,6616,6916,692015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladoňovice TR16,2416,7216,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,7316,5416,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7716,4116,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Krasonice JI16,7716,6216,772017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,7616,8116,812016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Výčapy ATR16,8016,8416,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mladoňovice TR16,8816,2816,882018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Sedlatice JI16,8816,3216,882014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,7516,8916,892018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH16,9316,8116,932014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Němčice BJH17,1116,7517,112015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dolní Němčice BJH17,1116,9517,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Oponešice TR17,0617,1217,122014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Litovany TR17,0317,1217,122017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dolní Němčice JH16,5917,1217,122016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice JH17,1317,0717,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stará Říše JI17,1416,8917,142013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladoňovice TR16,2817,1817,182014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Horky TR17,2117,1417,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Želetava TR17,1817,2217,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Sedlatice JI16,9817,2317,232016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mladoňovice TR16,1517,2317,232015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Kamenná TR17,1117,2917,292014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Litovany TR17,2916,9017,292013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mladoňovice TR17,0017,3417,342013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Police TR17,3217,3517,352016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Výčapy ATR17,3917,0817,392017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Krasonice JI17,4016,6317,402013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dolní Němčice BJH17,4216,6417,422014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Radotice TR16,9417,4417,442015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Mladoňovice TR17,3917,4517,452013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dešná BJH17,4617,2617,462018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Police TR17,5017,2717,502016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Předín TR17,5717,4117,572012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kněžice TR17,0617,5817,582015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Petrovice ATR17,5817,4217,582013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Petrovice BTR17,5817,5917,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dolní Němčice BJH17,5917,3517,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Dolní Němčice JH17,5417,5917,592012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Čikov TR17,5916,9917,592013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Radotice TR17,5917,4417,592016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Sedlatice BJI17,6017,5117,602015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Hornice TR17,2617,6217,622014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Čikov TR17,1717,6317,632015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Výčapy TR16,7017,6317,632015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Oponešice TR17,2717,6317,632016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Radotice TR17,7017,3617,702013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Želetava TR17,7416,8817,742014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Krasonice JI17,7717,0517,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Krasonice JI17,7717,3217,772014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Boršov JI17,7917,3517,792013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Kněžice TR17,8017,5417,802014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Radotice TR17,8217,7217,822013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Radotice TR17,6517,8417,842015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,2617,8517,852013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Olešná HB17,8716,7917,872014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Moravské Budějovice TR17,6217,8717,872013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Myslibořice TR17,5917,8717,872014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Stará Říše JI17,8217,8717,872017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sedlatice BJI17,6917,9017,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Petrovice BTR17,9217,8117,922016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Hornice TR17,4017,9217,922018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Chlum TR17,7617,9217,922015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,7617,9617,962014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Petrovice BTR17,9617,8317,962015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Kněžice TR17,9817,6517,982014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Kostníky TR18,0117,9918,012013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Police TR18,0117,4418,012015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Mladoňovice TR17,0918,0218,022016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Čikov TR18,0316,6618,032014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Pavlov JI17,8618,0718,072012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Strachoňovice JI17,9118,0818,082015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Chlum TR18,1217,4018,122013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Sedlejov JI17,7718,1418,142015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Bohdalín PE17,8218,1418,142014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Bačice TR18,1218,1518,152014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Želetava TR18,1917,9618,192012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Police TR18,2117,7518,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Police TR18,1218,2118,212014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Radonín TR17,5718,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Sokolí TR17,8818,2218,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Krasonice JI18,2216,3618,222016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Radotice TR18,2318,0818,232014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Litovany TR18,2818,0818,282014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Kostníky TR18,3117,9118,312015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Jindřichovice JI18,2618,3218,322014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Myslibořice TR18,3318,0718,332015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Mladoňovice TR17,6418,3318,332012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Sedlejov JI18,2318,3518,352014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Nárameč TR18,3518,3418,352014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky
JOL
2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B
JOL
2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice
JOL
2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle
JOL
2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov
JOL
2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín
JOL
2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
Kdy Kde Liga