Šumvald 2023 - 7. kolo BIOMAC HE - Šumvald (3B)

Liga: BIOMAC HE
Místo: Šumvald
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 22. 07. 2023 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 16. 07. 2023 18:00
Konec rezervace: 22. 07. 2023 10:00
Začátek tipování:  22. 07. 2023 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2023 00:00
Zadal: BIOMAC Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sumvald-13200.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šumvald OLBIOMAC Hanácká extraliga
22Mladeč OLRadek Hégr
33Janovice BRKlára Blažková
44Chořelice OLVladimír Vaněk
55Chválkovice OLTomáš Martinek
66Střelice OLAnička Š
77Těšetice TyfoOLTomáš Martinek
88Nová Dědina OLNatálie Motlíčková
99Nenakonice OLJiří Tomecek
1010Hrabišín SUStepan Machata
1112Dolany OLVáclav Juračka
1213Plinkout OLIvo Šnejdar
1314Bohuslavice SUPavel Dostál
1415Měrotín OLTomáš Martinek
1516Velká Bystřice OLOndra Šafařík
1617Bílovice “C” OdpadPVLukáš Říčař
1718Dětkovice PVLadislav Kořínek
1819Střelice OLAnička Š
1920Kožušany OLPetr Zmeškal
2022Břevenec OLLukes Kyselý
2126Těšetice OLTomáš Pospíšil
2227Bělkovice-Lašťany OLRadek Hégr
2328Bělkovice-Lašťany OLJosef Oklešťek
2431Bělkovice-Lašťany OLRadek Hégr
2532Bělkovice-Lašťany OLJosef Oklešťek
2645Sobotín SURadek Dubový
2746Bezděčí u Trnávky SYLubomír Kadlec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šumvald ženyOLBIOMAC Hanácká extraliga
22Nová Dědina OLNikola Motlíčková
33Dolní Libina SUIvo Šnejdar
44Dolany OLKlára Blažková
55Hrabišín SUNikola Motlíčková
66Dětkovice PVLadislav Kořínek
77Pěnčín PVKristýna Nováková
88Chválkovice OLOndra Šafařík
99Bohuslavice SUPavel Dostál
1010Velký Týnec OLZuzana Calábková
1112Náměšť na Hané OLLinda De Roecková
1213Bezděčí u Trnávky SYLubomír Kadlec
1314Vojnice OLTereza Jílková
1416Bohuslavice SUPavel Dostál
1525Bohuslavice SUPavel Dostál


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL16,6916,6316,692019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Olešnice OL16,7316,5816,732019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nemile SU16,7516,6416,752018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Loučany OL16,4316,8116,812018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Domamyslice PV16,9016,7616,902014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ludéřov OL16,9116,6216,912019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Břevenec OL16,6216,9116,912018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL16,7516,9316,932018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Ráječek SU17,0316,9717,032017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Plinkout OL17,0517,1317,132013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Loučany OL17,0917,2317,232015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Niva PV17,2516,9017,252015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Břevenec OL17,2916,9217,292019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Domamyslice PV17,3016,5717,302016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ráječek SU17,3217,1217,322018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dětkovice PV17,3317,1017,332018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Olešnice XOL17,3617,1617,362014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Cholina OL16,9617,3817,382013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bílovice PV17,3117,4317,432018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Břevenec OL17,1117,4517,452014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Polkovice PR16,7817,4717,472017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plinkout OL17,5016,7917,502019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Náměšť na Hané OL17,5117,3717,512016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Břevenec OL17,5217,2117,522017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Oskava NemrlovSU17,5517,3217,552013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Domamyslice PV17,5717,1517,572013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Hlubočky OL16,8317,6117,612017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Domamyslice PV17,3617,6317,632015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Střelice OL17,4017,7317,732018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Břevenec OL17,2817,7417,742013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Ludéřov OL16,8317,7517,752018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Náměšť na Hané OL17,7616,9917,762018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Janovice BR17,7617,5317,762014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Mostkov SU17,2517,7817,782013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Dolany OL17,4517,7917,792022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Ostrava NemrlovOV17,1817,7917,792014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Pavlov-výběr SU17,7917,2917,792018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Olešnice OL17,7917,5717,792015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dětkovice APV17,8317,4217,832013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Nová Dědina OL17,8717,7217,872017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Plinkout OL17,9117,6917,912016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Ludéřov OL17,9217,5517,922017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Břevenec OL17,3018,0318,032015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Nemile SU18,0617,7018,062017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Bílovice PV16,9218,1018,102016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Loučany OL18,1217,8318,122013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dětkovice PV17,1318,1318,132017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Plinkout OL18,1718,0018,172015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Dětkovice BPV18,2017,8718,202014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Domamyslice APV17,7518,2118,212017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Haňovice OL18,2318,0818,232017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Pavlov výběrSU18,0018,2518,252016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Ludéřov OL18,1518,2618,262014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Šumvald OL18,2518,2818,282019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Pavlov-výběr SU18,3418,2518,342017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Janovice BR18,3817,6018,382022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Nová Dědina OL18,1918,4018,402013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Niva PV18,2018,4218,422014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Loučany OL18,3718,4318,432016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Chválkovice OL8,3218,4418,442022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Chválkovice OL18,4517,9318,452019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Janovice BR18,2618,4618,462015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Měrotín OL18,5218,0718,522015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Nová Dědina OL18,6118,1118,612015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dětkovice PV18,6217,8018,622019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Chválkovice OL18,7018,3118,702017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Janovice BR17,9818,7418,742021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Dolní Libina SU18,4718,7418,742017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Ludéřov OL18,5918,7718,772015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Čelechovice na Hané PV18,2218,7718,772016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Dolany OL18,7118,7918,792019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Ráječek SU18,5718,8318,832015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Domamyslice BPV18,2218,8418,842019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Šumvald OL18,8618,6118,862021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Dětkovice BPV18,8918,6618,892013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Hlubočky OL18,9018,7318,902016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Střelice OL18,3118,9418,942022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Plinkout OL17,7718,9418,942022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Domamyslice DvojkaPV19,0518,3919,052016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Dětkovice APV17,9519,0719,072015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Čelechovice na Hané PV19,1118,7519,112015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Bezděčí u Trnávky SY19,1518,1519,152022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Měrotín OL18,8219,2419,242018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Náměšť na Hané OL19,0019,2919,292019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Dětkovice PV17,9819,3819,382016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Sobotín SU19,4718,8419,472022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Velká Bystřice OL19,4716,9719,472022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Měrotín OL19,4817,7419,482019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Chválkovice OL18,3919,5019,502016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Plinkout OL18,9219,5119,512017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Olešnice X teamOL19,5517,9219,552021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Chválkovice OL19,6419,3419,642015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Nenakonice OL19,6819,5019,682022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Dub nad Moravou OL19,6519,6919,692019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Dětkovice BPV19,7519,4419,752015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Zábřeh SU19,6419,7919,792013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Střelice OL19,8617,8019,862017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Olešnice OL20,0119,7720,012013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Mostkov SU19,0220,0720,072016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Nemrlov BSU19,6920,0820,082022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dolní Libina SU17,3317,1617,332021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dolní Libina SU18,1917,1218,192022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Haňovice OL18,4517,1218,452021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pěnčín PV18,4517,8518,452021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pěnčín štikyPV17,5218,8218,822022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Vojnice OL18,6019,1219,122022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dětkovice PV19,3719,4119,412021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Droždín ChvádrožOL19,0719,5419,542022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Velký Týnec OL18,4719,6819,682022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Droždín ChvádrožOL19,6019,9019,902021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Přáslavice OL19,4219,9319,932022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dolany OL20,1919,0720,192022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pěnčín BPV20,3917,7420,392021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dub nad Moravou OL20,9418,4020,942021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Hlubočky OL21,1219,1021,122021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nová Dědina OL21,5418,6921,542021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Nová Dědina OL25,7724,5925,772022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Cholina CholešniceOL29,9628,5629,962021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Šumvald OL20,5333,2433,242021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Přáslavice OL17,1734,8834,882021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolany OLNPNPNP2021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Šumvald OLNPNPNP2022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/27 Šumvald - hřiště,
BIOMAC HE
2014/07/26 Šumvald, O pohár , hřiště
BIOMAC HE
2015/07/25 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2016/07/23 Šumvald hasičský areál, Hanácká extraliga 3B
BIOMAC HE
2017/07/22 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2018/07/21 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2019/07/20 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2020/07/25 Hasičský areál Šumvald, HE Šumvald
BIOMAC HE
2021/07/24 Šumvald, BIO-HE Šumvald
BIOMAC HE
2022/07/23 Šumvald, 6. kolo BIOMAC HE - Šumvald (3B)
BIOMAC HE
2023/07/22 Šumvald, 7. kolo BIOMAC HE - Šumvald (3B)
BIOMAC HE
2024/07/20 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/22 Chválkovice (Olomouc), Chválkovice (3B)
BIOMAC HE
2024/06/23 Dolní Libina - koupaliště, Dolní Libina (3B)
BIOMAC HE
2024/06/29 Střelice (Dědřichov), Střelice (3B)
BIOMAC HE
2024/07/20 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2024/07/27 Janovice, Janovice (2B)
BIOMAC HE
2024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B)
BIOMAC HE
2024/08/11 Třeština, Třeština (3B)
BIOMAC HE
2024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční)
BIOMAC HE
2024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga