Zderaz 2019 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Zderaz
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 15. 06. 2019 09:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 15. 06. 2019 09:30
Konec rezervace: 15. 06. 2019 09:30
Začátek tipování:  15. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 15. 06. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-9987.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR16,1216,1916,192018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Trnava TR16,0616,3316,332018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3616,3116,362018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Velké Hoštice OP15,9516,3916,392018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Zahorčice ST16,4016,1716,402018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mladoňovice TR16,5116,0816,512018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad JeleniUO16,4116,6316,632018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pšánky HK16,8016,7216,802017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bašnice JC16,5416,8316,832017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Plumlov PV16,0616,8516,852018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nevcehle JI16,9016,6316,902018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lavičky ZR16,9516,4216,952018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Petrovice BTR16,4916,9816,982018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Zderaz ACR16,5317,0217,022017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radostín nad Oslavou ZR16,2417,0317,032018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Myštěves HK17,1717,1217,172017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pasohlávky BV16,3117,2017,202018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Čikov TR16,6017,2117,212018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pšánky HK17,1717,2717,272018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Letohrad JeleniUO17,2816,5417,282017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Zlatá Olešnice JN16,6217,3217,322018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bašnice JC16,4317,3417,342018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chářovice BN17,2617,3517,352018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Letohrad - Kunčice BUO17,3217,3717,372017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chrastavec SY17,4816,9317,482018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Míchov BK17,5316,9917,532018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Moravany PA17,3017,5917,592018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Letohrad - Orlice BUO17,6417,4417,642017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hartmanice SY17,2617,6517,652017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Moravany PA17,7217,2617,722017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bystřec AUO17,1717,7917,792017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Zbožnov CR17,0718,0518,052018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Perálec CR18,0617,9018,062017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Záchlumí UO17,6718,0618,062018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Čeperka PA17,4418,0718,072017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Srch PA18,0418,0918,092018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Nevřeň PS18,1317,6918,132018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Únětice PJ18,1717,7218,172018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Morašice CR17,5618,1818,182018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Stradouň UO17,5618,2218,222018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Hrobice PA17,7018,2318,232017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Letohrad - Kunčice BUO18,3716,2518,372018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Perálec CR17,2818,3918,392018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Výsonín CR18,2818,4418,442018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Oldřiš SY18,4418,3718,442017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Bohdalín PE17,1918,5218,522018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Zderaz CR18,7217,5618,722018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Hrobice PA17,1718,7718,772018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Široký Důl SY17,3118,8218,822018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Zderaz BCR18,8818,9618,962017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Široký Důl ASY17,6319,9519,952017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Zderaz ACR20,9218,4120,922018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Záboří CR21,7921,8021,802017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Zderaz CCRNP18,66NP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Letohrad - Kunčice DUO17,98NPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Krasonice JINPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Jinolice RenmotorJCNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Obrubce MBNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Chrastavec SYNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Choltice PANPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Trnov RKNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Otradov CRNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Čechtín TRNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Oldřiš SYNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Doubravice CRNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Krotějov TANPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Chotěmice TANPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Jinolice RenmotorJCNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Osík SYNP18,66NP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Olešná HBNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Prosetín CRNPNPNP2018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga