Chrbonín 2012 - Memoriál Michala Velíška

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 23. 06. 2012 13:00
Kontakt:   Radek Paclt
Telefon:  723035681
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Petr Ružička

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jankov BN 17,09 16,75 17,09
2.  Chotěmice TA 17,12 17,04 17,12
3.  Žďár JH 17,86 17,86 17,35
4.  Jaronice CB 17,89 17,89 17,50
5.  Chářovice A BN 18,05 18,03 18,05
6.  Chrbonín A TA 18,08 18,08 17,82
7.  Jablonná PB 18,19 18,19 18,19
8.  Heřmaneč JH 18,33 18,33 17,62
9.  Bohdalín PE 18,56 18,56 18,31
10.  Strmilov JH 18,77 18,77 18,65
11.  Ústrašice B TA 18,78 18,78 18,38
12.  Zhoř u Tábora TA 18,80 18,80 18,35
13.  Slapy TA 19,13 17,71 19,13
14.  Tučapy B TA 19,17 18,83 19,17
15.  Želeč TA 19,45 19,45 18,98
16.  Chrbonín B TA 20,79 20,34 20,79
17.  Tučapy A TA 20,80 20,80 20,65
18.  Krátošice TA 20,03 20,03 19,33
19.  Kozmice TA 23,23 21,21 23,23
20.  Choustník TA 23,31 22,90 23,31
21.  Kloužovice TA 25,55 25,55 25,47
22.  Chýnov TA 25,97 25,91 25,97
23.  Tučapy dorost TA 27,18 27,18 20,83
24.  Vesce TA 28,26 28,26 19,40
25.  Nová Ves TA 32,07 32,07 22,03
26.  Dvorce A TA NP NP NP
27.  Kamenice nad Lipou PE NP NP NP
28.  Řepeč TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce TA 18,00 17,02 18,00
2.  Chotěmice TA 18,56 17,73 18,56
3.  Nová Včelnice JH 18,81 18,07 18,81
4.  Kozmice TA 19,83 18,91 19,83
5.  Kamenice nad Lipou PE 20,60 19,40 20,60
6.  Dvorce B TA 21,44 18,82 21,44
7.  Tučapy TA 22,22 22,22 21,19
8.  Chrbonín TA 22,51 22,51 22,21
9.  Zhoř u Tábora TA 25,36 25,10 25,36

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST15,9915,7615,992018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chářovice ŠponaBN16,4316,2916,432019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žernovice PT16,2616,4616,462019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Šipoun PT16,4916,3916,492019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chotěmice TA16,1916,5816,582018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH16,2216,6316,632019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chotěmice TA--16,682014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bohdalín PE16,6916,4716,692017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bohdalín PE16,8916,6516,892018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou PE16,9816,6416,982019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chotěmice TA17,0016,7517,002016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Vesce TA--17,032014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Žďár JH--17,032014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Slapy TA--17,042014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Skrýchov u Malšic TA16,7717,0517,052019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Český Rudolec JH16,7417,0617,062017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jankov BN16,7517,0917,092012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Žďár JH17,1016,3417,102017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chotěmice TA17,0417,1217,122012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH16,9017,1417,142018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Holašovice CB--17,142014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chotěmice TA17,1817,0517,182019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bohdalín PE17,2016,5517,202019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Kamenice nad Lipou PE17,2617,1817,262018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Slapy TA16,7517,2717,272018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zdislavice BN17,3016,9817,302018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Řepeč TA17,4117,2717,412019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Slavošovice CB17,3117,4417,442019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Stoklasná Lhota TA--17,442014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Daměnice BN17,1417,5117,512019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chotěmice - Muži

17,12https://youtu.be/f7V5XGSoQUM Patrik Baláž

Chářovice - Muži

18,05https://youtu.be/7f8TEVwaiOc Milan Pádivý

Heřmaneč - Muži

18,33https://youtu.be/mdatM3ym0Bk Ondřej Pecha

Chotěmice - Ženy

18,56https://youtu.be/0ZoyXYPKq24 Patrik Baláž

Ústrašice - Muži

18,78https://youtu.be/oYryNzK1FOI Radek Bubník
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/06/26 Chrbonín, TA,
THL
2011/06/25 Chrbonín, TA, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA
THL
2012/06/23 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2013/06/15 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2014/07/12 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2015/06/13 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2016/06/25 Chrbonín, O pohár
THL
2017/06/24 Chrbonín, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA
THL
2018/06/30 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2019/06/29 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře