Chrbonín 2021 - Memoriál MIchala Velíška

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 19. 06. 2021 13:00
Kontakt:   Klára Pacltová
Telefon:  721 650 632
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Budeč JH 16,46 16,46 16,32
2.  Zdislavice BN 16,56 16,40 16,56
3.  Drahňovice BN 16,63 16,63 16,27
4.  Sloup PZ 16,79 16,48 16,79
5.  Žďár JH 16,92 16,92 16,88
6.  Skrýchov u Malšic TA 17,01 17,01 16,89
7.  Tomice BN 17,47 17,16 17,47
8.  Jaronice CB 17,63 17,63 17,51
9.  Krotějov Sport TA 17,95 17,95 16,23
10.  Nová Ves u Chýnova TA 18,03 17,44 18,03
11.  Daměnice BN 18,15 17,12 18,15
12.  Strmilov JH 18,30 18,30 18,12
13.  Chotěmice TA 18,32 18,32 17,00
14.  Dobronice u Chýnova TA 18,63 18,63 17,48
15.  Rybova Lhota TA 19,10 18,63 19,10
16.  Svaté Pole PB 19,25 19,25 18,12
17.  Tučapy TA 19,49 19,19 19,49
18.  Choustník TA 20,08 20,08 19,34
19.  Slapy TA 21,21 21,19 21,21
20.  Markvarec JH NP NP NP
20.  Malovice BN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sloup PZ 17,81 17,81 17,45
2.  Martinice Tomice BN 18,24 17,87 18,24
3.  Zdešov JH 18,46 17,64 18,46
4.  Šebířov TA 18,73 18,73 18,16
5.  Zhoř u Tábora TA 18,88 18,24 18,88
6.  Choustník TA 19,98 19,98 19,96
7.  Ratměřice BN 20,19 20,19 20,02
8.  Slapy TA 20,22 20,22 17,76
9.  Nová Včelnice JH 22,48 22,48 13,68
10.  Chlum BN 25,89 25,46 25,89
11.  Chářovice BN 34,66 34,66 18,00
12.  Oltyně TA NP NP NP
12.  Malovice BN NP NP NP
12.  Chrbonín TA NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tučapy TA 16,94 16,91 16,94
2.  Chrbonín TA 18,47 18,33 18,47
3.  Chotěmice TA 19,82 19,06 19,82
4.  Svaté Pole PB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST15,9915,7615,992018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chářovice ŠponaBN16,4316,2916,432019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žernovice PT16,2616,4616,462019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Budeč JH16,4616,3216,462021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Šipoun PT16,4916,3916,492019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zdislavice BN16,4016,5616,562021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chotěmice TA16,1916,5816,582018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Český Rudolec JH16,2216,6316,632019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Drahňovice BN16,6316,2716,632021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chotěmice TA--16,682014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bohdalín PE16,6916,4716,692017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Sloup PZ16,4816,7916,792021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bohdalín PE16,8916,6516,892018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žďár JH16,9216,8816,922021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kamenice nad Lipou PE16,9816,6416,982019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chotěmice TA17,0016,7517,002016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Skrýchov u Malšic TA17,0116,8917,012021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Vesce TA--17,032014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Žďár JH--17,032014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Slapy TA--17,042014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Skrýchov u Malšic TA16,7717,0517,052019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Český Rudolec JH16,7417,0617,062017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jankov BN16,7517,0917,092012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Žďár JH17,1016,3417,102017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chotěmice TA17,0417,1217,122012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice JH16,9017,1417,142018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Holašovice CB--17,142014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chotěmice TA17,1817,0517,182019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bohdalín PE17,2016,5517,202019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kamenice nad Lipou PE17,2617,1817,262018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/06/26 Chrbonín, TA,
THL
2011/06/25 Chrbonín, TA, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA
THL
2012/06/23 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2013/06/15 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2014/07/12 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2015/06/13 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2016/06/25 Chrbonín, O pohár
THL
2017/06/24 Chrbonín, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA
THL
2018/06/30 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2019/06/29 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2021/06/19 Chrbonín, Memoriál MIchala Velíška
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře