Chrbonín 2016 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 25. 06. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chotěmice TA 17,00 17,00 16,75
2.  Žďár A JH 17,51 17,51 16,79
3.  Daměnice BN 17,52 17,52 16,57
4.  Chýnov TA 17,71 17,71 17,52
5.  Chářovice B BN 17,84 17,49 17,84
6.  Zhoř u Tábora TA 18,31 18,31 18,31
7.  Drahňovice BN 18,40 17,94 18,40
8.  Jaronice Srubec B CB 18,56 18,56 18,34
9.  Řepeč TA 18,85 17,85 18,85
10.  Obora TA 19,01 19,01 18,52
11.  Chářovice A BN 19,16 18,77 19,16
12.  Strmilov JH 19,74 18,92 19,74
13.  Holašovice CB 19,84 19,84 17,74
14.  Želeč A TA 20,13 20,13 19,98
15.  Ústrašice B TA 20,40 18,36 20,40
16.  Krátošice TA 20,51 20,51 19,09
17.  Božejovice TA 21,09 19,94 21,09
18.  Chrbonín TA 21,38 21,38 20,13
19.  Skrýchov u Opařan TA 21,56 21,56 19,83
20.  Želeč B TA 21,74 20,97 21,74
21.  Kozmice TA 21,82 21,82 18,56
22.  Stoklasná Lhota TA 22,32 22,32 22,26
23.  Malšice TA 22,43 22,43 20,58
24.  Chabrovice TA 22,77 22,77 22,47
25.  Lom TA 23,69 23,69 23,44
26.  Žďár B JH NP NP NP
26.  Český Rudolec JH NP NP NP
26.  Slapy A TA NP NP NP
26.  Tučapy TA NP NP NP
26.  Rybova Lhota TA NP NP NP
26.  Chlum B CK NP NP NP
26.  Jaronice Srubec A CB NP NP NP
26.  Dobronice u Chýnova TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 16,73 16,73 16,48
2.  Ústrašice TA 17,69 17,58 17,69
3.  Daměnice BN 18,06 17,10 18,06
4.  Chotěmice TA 18,34 18,22 18,34
5.  Srubec CB 18,54 18,54 18,52
6.  Chrbonín TA 18,71 18,71 18,43
7.  Zhoř u Tábora TA 19,17 18,61 19,17
8.  Kamenice nad Lipou B PE 20,43 20,12 20,43
9.  Nová Včelnice JH 23,34 23,34 22,62
10.  Kamenice nad Lipou A PE 24,49 24,49 22,28
11.  Zdešov JH 26,87 26,87 26,31
12.  Dvorce B TA NP NP NP
12.  Jaronice Češnovice CB NP NP NP

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Daměnice BN 15,58 15,23 15,58
2.  Chotěmice TA 16,20 14,41 16,20
3.  Zhoř u Tábora TA 17,46 16,14 17,46
4.  Žďár A JH NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST15,9915,7615,992018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chářovice ŠponaBN16,4316,2916,432019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žernovice PT16,2616,4616,462019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Šipoun PT16,4916,3916,492019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chotěmice TA16,1916,5816,582018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH16,2216,6316,632019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chotěmice TA--16,682014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bohdalín PE16,6916,4716,692017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bohdalín PE16,8916,6516,892018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou PE16,9816,6416,982019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chotěmice TA17,0016,7517,002016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Žďár JH--17,032014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Vesce TA--17,032014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Slapy TA--17,042014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Skrýchov u Malšic TA16,7717,0517,052019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Český Rudolec JH16,7417,0617,062017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jankov BN16,7517,0917,092012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Žďár JH17,1016,3417,102017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chotěmice TA17,0417,1217,122012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH16,9017,1417,142018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Holašovice CB--17,142014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chotěmice TA17,1817,0517,182019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bohdalín PE17,2016,5517,202019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Kamenice nad Lipou PE17,2617,1817,262018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Slapy TA16,7517,2717,272018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zdislavice BN17,3016,9817,302018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Řepeč TA17,4117,2717,412019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Stoklasná Lhota TA--17,442014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Slavošovice CB17,3117,4417,442019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Daměnice BN17,1417,5117,512019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chotěmice - Muži

16,20https://youtu.be/mGC-TP_P4jI Patrik Baláž

Chotěmice - Muži

17,00https://youtu.be/_R1lPiZdP84 Patrik Baláž

Božejovice - Muži

21,09https://youtu.be/kO04DMujfj8 Jiří Mácha

Slapy - Muži

NPhttps://youtu.be/XxoM77kXeYM Tomáš Švec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/06/26 Chrbonín, TA,
THL
2011/06/25 Chrbonín, TA, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA
THL
2012/06/23 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2013/06/15 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2014/07/12 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2015/06/13 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2016/06/25 Chrbonín, O pohár
THL
2017/06/24 Chrbonín, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA
THL
2018/06/30 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2019/06/29 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře