Chrbonín 2018 - Memoriál Michala Velíška

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 30. 06. 2018 13:00
Kontakt:   Jan Krch
Telefon:  737 245 128
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahorčice ST 15,99 15,99 15,76
2.  Chotěmice TA 16,58 16,19 16,58
3.  Bohdalín PE 16,89 16,89 16,65
4.  Dolní Němčice JH 17,14 16,90 17,14
5.  Kamenice nad Lipou PE 17,26 17,26 17,18
6.  Slapy TA 17,27 16,75 17,27
7.  Zdislavice BN 17,30 17,30 16,98
8.  Skrýchov u Malšic TA 17,62 17,62 17,27
9.  Drunče JH 17,71 17,19 17,71
10.  Dobronice u Chýnova TA 17,82 16,82 17,82
11.  Jaronice CB 17,88 17,46 17,88
12.  Zhoř u Tábora TA 18,07 17,89 18,07
13.  Strmilov JH 18,17 17,85 18,17
14.  Žirovnice PE 18,19 17,77 18,19
15.  Ústrašice B TA 18,33 17,36 18,33
16.  Řepeč TA 18,42 17,07 18,42
17.  Žďár JH 18,76 18,76 17,98
18.  Rybova Lhota TA 19,09 19,00 19,09
19.  Krátošice TA 20,21 20,21 19,06
20.  Chabrovice TA 22,03 20,92 22,03
21.  Nová Ves u Chýnova TA 22,43 22,43 21,30
22.  Tučapy TA 22,74 21,90 22,74
23.  Choustník TA 32,00 25,94 32,00
24.  Kamenná Lhota TA NP NP NP
24.  Holašovice CB NP NP NP
24.  Božejovice TA NP NP NP
24.  Košice TA NP NP NP
24.  Chýnov TA NP NP NP
24.  Krotějov Sport TA NP NP NP
24.  Stoklasná Lhota TA NP NP NP
24.  Český Rudolec JH NP NP NP
24.  Kozmice TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 16,41 16,41 16,26
2.  Bezděčín TA 17,13 17,13 17,05
3.  Ústrašice TA 17,86 17,06 17,86
4.  Chrbonín TA 17,94 17,94 17,53
4.  Slapy TA 17,94 17,94 17,87
6.  Nová Včelnice JH 18,38 18,38 18,16
7.  Kamenice nad Lipou PE 18,70 18,67 18,70
8.  Zdešov JH 19,53 19,53 18,76
9.  Lom TA 20,03 20,03 19,01
10.  Chválkov PE 20,48 20,48 20,38
11.  Dvorce B TA 20,50 18,27 20,50
12.  Smrkov TA 21,30 21,30 18,84
13.  Kamenná Lhota TA 24,49 24,49 23,96
14.  Chotěmice TA 30,06 30,06 29,97
15.  Choustník TA NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce TA 15,76 15,19 15,76
2.  Svaté Pole PB 16,01 16,01 15,69
3.  Chrbonín TA 16,86 16,59 16,86
4.  Tučapy TA 17,15 17,15 16,97
5.  Slapy D TA 19,54 19,30 19,54
6.  Chrbonín B TA 22,42 22,40 22,42
7.  Lom TA NP NP NP
7.  Slapy C TA NP NP NP

Finále kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Chotěmice TA 14,45 14,12 14,45
2. Bohdalín PE 15,53 15,53 14,65
3. Skrýchov u Malšic TA 16,39 16,39 15,18
4. Zahorčice ST NP NP NP
4. Dolní Němčice JH NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST15,9915,7615,992018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chotěmice TA16,1916,5816,582018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chotěmice TA--16,682014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bohdalín PE16,6916,4716,692017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bohdalín PE16,8916,6516,892018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Chotěmice TA17,0016,7517,002016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Žďár JH--17,032014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Vesce TA--17,032014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Slapy TA--17,042014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Český Rudolec JH16,7417,0617,062017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jankov BN16,7517,0917,092012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Žďár JH17,1016,3417,102017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chotěmice TA17,0417,1217,122012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Holašovice CB--17,142014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dolní Němčice JH16,9017,1417,142018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kamenice nad Lipou PE17,2617,1817,262018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Slapy TA16,7517,2717,272018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Zdislavice BN17,3016,9817,302018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Stoklasná Lhota TA--17,442014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Žďár AJH17,5116,7917,512016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Daměnice BN17,5216,5717,522016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kamenice nad Lipou PE--17,582014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Skrýchov u Malšic TA17,6217,2717,622018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Kamenice nad Lipou PE17,6317,6417,642015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chýnov TA17,6517,1217,652017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chýnov TA17,4317,7017,702015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Drunče JH17,1917,7117,712018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chýnov TA17,7117,5217,712016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Slapy ATA17,7817,8117,812015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dobronice u Chýnova TA16,8217,8217,822018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/06/26 Chrbonín, TA,
THL
2011/06/25 Chrbonín, TA, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA
THL
2012/06/23 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2013/06/15 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2014/07/12 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2015/06/13 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2016/06/25 Chrbonín, O pohár
THL
2017/06/24 Chrbonín, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA
THL
2018/06/30 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře