Chrbonín 2015 - Memoriál Michala Velíška

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 13. 06. 2015 13:00
Kontakt:   Radek Paclt
Telefon:  723035681
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kamenice nad Lipou PE 17,64 17,63 17,64
2.  Chýnov TA 17,70 17,43 17,70
3.  Slapy A TA 17,81 17,78 17,81
4.  Chotěmice TA 17,84 17,75 17,84
5.  Ústrašice B TA 17,92 17,74 17,92
6.  Zhoř u Tábora TA 18,18 18,05 18,18
7.  Daměnice BN 18,69 17,20 18,69
8.  Dvorce TA 18,70 18,18 18,70
9.  Krátošice TA 18,95 18,95 19,72
10.  Zdešov JH 19,04 17,91 19,04
11.  Chrbonín A TA 19,12 18,58 19,12
12.  Želeč TA 19,61 19,03 19,61
13.  Košice TA 20,12 18,41 20,12
14.  Slapy B TA 20,58 19,25 20,58
15.  Kozmice TA 20,65 20,48 20,65
16.  Jaronice CB 20,93 20,90 20,93
17.  Ústrašice A TA 21,35 20,59 21,35
18.  Tučapy TA 22,54 18,95 22,54
19.  Kaliště JI 22,88 18,77 22,88
20.  Chabrovice TA 23,24 23,24 23,24
21.  Český Rudolec JH 23,94 17,12 23,94
22.  Malšice TA 27,53 23,08 27,53
23.  Chrbonín B TA 28,07 23,98 28,07
24.  Chválkov PE 30,88 30,88 31,00
25.  Křenovice B CB NP NP NP
25.  Řepeč TA NP NP NP
25.  Žďár A JH NP NP NP
25.  Obora TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 17,48 16,95 17,48
2.  Ústrašice TA 18,05 17,92 18,05
3.  Zdešov JH 18,46 18,21 18,46
4.  Kamenice nad Lipou A PE 18,92 18,38 18,92
5.  Chotěmice TA 19,11 18,66 19,11
6.  Zhoř u Tábora TA 19,21 18,53 19,21
7.  Dvorce B TA 19,52 19,24 19,52
8.  Nová Včelnice JH 21,71 21,12 21,71
9.  Kamenice nad Lipou B PE 22,36 18,87 22,36
10.  Chrbonín TA 30,97 29,84 30,97
11.  Chabrovice TA 35,67 35,40 35,67

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST15,9915,7615,992018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chářovice ŠponaBN16,4316,2916,432019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žernovice PT16,2616,4616,462019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Šipoun PT16,4916,3916,492019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chotěmice TA16,1916,5816,582018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH16,2216,6316,632019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chotěmice TA--16,682014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bohdalín PE16,6916,4716,692017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bohdalín PE16,8916,6516,892018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou PE16,9816,6416,982019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chotěmice TA17,0016,7517,002016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Žďár JH--17,032014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Vesce TA--17,032014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Slapy TA--17,042014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Skrýchov u Malšic TA16,7717,0517,052019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Český Rudolec JH16,7417,0617,062017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jankov BN16,7517,0917,092012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Žďár JH17,1016,3417,102017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chotěmice TA17,0417,1217,122012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH16,9017,1417,142018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Holašovice CB--17,142014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chotěmice TA17,1817,0517,182019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bohdalín PE17,2016,5517,202019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Kamenice nad Lipou PE17,2617,1817,262018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Slapy TA16,7517,2717,272018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zdislavice BN17,3016,9817,302018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Řepeč TA17,4117,2717,412019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Stoklasná Lhota TA--17,442014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Slavošovice CB17,3117,4417,442019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Daměnice BN17,1417,5117,512019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chýnov - Muži

17,70https://youtu.be/e4Y97Yk1rRQ Jan Kainráth

Slapy - Muži

17,81https://youtu.be/-J-cPl9Ybek Tomáš Švec

Chotěmice - Muži

17,84https://youtu.be/aYCWY_0qgrg Patrik Baláž

Chotěmice - Ženy

19,11https://youtu.be/fcXqYjt_lo4 Patrik Baláž
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/06/26 Chrbonín, TA,
THL
2011/06/25 Chrbonín, TA, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA
THL
2012/06/23 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2013/06/15 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2014/07/12 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2015/06/13 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2016/06/25 Chrbonín, O pohár
THL
2017/06/24 Chrbonín, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA
THL
2018/06/30 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2019/06/29 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře