Chrbonín 2017 - MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 24. 06. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bohdalín PE 16,69 16,69 16,47
2.  Český Rudolec JH 17,06 16,74 17,06
3.  Žďár JH 17,10 17,10 16,34
4.  Chýnov TA 17,65 17,65 17,12
5.  Řepeč TA 18,25 18,09 18,25
6.  Kamenice nad Lipou PE 18,48 18,48 17,51
7.  Slapy TA 18,77 18,77 18,67
8.  Ústrašice B TA 18,83 17,63 18,83
9.  Dobronice u Chýnova TA 18,88 17,98 18,88
9.  Rybova Lhota Ústrašice TA 18,88 18,88 18,68
11.  Chotěmice TA 18,91 18,91 17,25
12.  Strmilov JH 19,06 18,91 19,06
13.  Skrýchov u Opařan TA 19,92 19,92 19,52
14.  Tučapy TA 20,39 20,31 20,39
15.  Obora TA 20,86 20,79 20,86
16.  Zhoř u Tábora TA 21,12 20,77 21,12
17.  Krátošice TA 21,88 20,71 21,88
18.  Zdešov JH 22,14 22,14 18,61
19.  Drunče JH 24,90 24,60 24,90
20.  Slapy B TA NP NP NP
20.  Dolní Němčice JH NP NP NP
20.  Krotějov Sport TA NP NP NP
20.  Kozmice TA NP NP NP
20.  Stoklasná Lhota TA NP NP NP
20.  Božejovice TA NP NP NP
20.  Choustník TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 17,35 16,83 17,35
2.  Ústrašice TA 17,78 17,77 17,78
3.  Kamenice nad Lipou PE 18,39 18,39 17,73
4.  Chotěmice TA 18,66 18,66 17,24
5.  Nová Včelnice JH 18,91 18,91 17,96
6.  Slapy TA 19,17 17,62 19,17
7.  Zhoř u Tábora TA 19,46 17,59 19,46
8.  Chrbonín TA 20,05 19,26 20,05
9.  Krátošice TA 20,13 19,84 20,13
10.  Dvorce B TA 20,53 20,53 20,15
11.  Zdešov JH 22,09 21,82 22,09
12.  Kozmice TA 28,17 27,92 28,17
13.  Choustník TA 36,70 32,95 36,70
14.  Bezděčín TA NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chrbonín TA 16,43 15,87 16,43
2.  Obora TA 17,20 17,20 16,31
3.  Slapy D TA 18,10 18,10 17,70
4.  Slapy C TA 18,93 18,93 18,45
5.  Chrbonín B TA 19,68 19,51 19,68
6.  Tučapy TA NP NP NP
6.  Lom TA NP NP NP

Finále kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Žďár JH 14,64 14,50 14,64
2. Český Rudolec JH 14,71 14,50 14,71
3. Bohdalín PE 14,93 14,93 14,45
4. Řepeč TA NP NP NP
4. Chýnov TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST15,9915,7615,992018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chotěmice TA16,1916,5816,582018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chotěmice TA--16,682014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bohdalín PE16,6916,4716,692017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bohdalín PE16,8916,6516,892018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Chotěmice TA17,0016,7517,002016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Žďár JH--17,032014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Vesce TA--17,032014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Slapy TA--17,042014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Český Rudolec JH16,7417,0617,062017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jankov BN16,7517,0917,092012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Žďár JH17,1016,3417,102017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chotěmice TA17,0417,1217,122012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dolní Němčice JH16,9017,1417,142018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Holašovice CB--17,142014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kamenice nad Lipou PE17,2617,1817,262018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Slapy TA16,7517,2717,272018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Zdislavice BN17,3016,9817,302018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Stoklasná Lhota TA--17,442014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Žďár AJH17,5116,7917,512016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Daměnice BN17,5216,5717,522016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kamenice nad Lipou PE--17,582014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Skrýchov u Malšic TA17,6217,2717,622018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Kamenice nad Lipou PE17,6317,6417,642015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chýnov TA17,6517,1217,652017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chýnov TA17,4317,7017,702015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chýnov TA17,7117,5217,712016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Drunče JH17,1917,7117,712018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Slapy ATA17,7817,8117,812015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dobronice u Chýnova TA16,8217,8217,822018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/06/26 Chrbonín, TA,
THL
2011/06/25 Chrbonín, TA, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA
THL
2012/06/23 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2013/06/15 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2014/07/12 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2015/06/13 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2016/06/25 Chrbonín, O pohár
THL
2017/06/24 Chrbonín, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA
THL
2018/06/30 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2019/06/29 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře