Jablonec 2017 - III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 04. 2017 08:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kvasejovice Pomahačová Lucie BN 18,57 18,60 18,57
2.  Železná Ruda Mašková Kateřina KT 19,32 19,32 19,32
3.  Staré Heřminovy Žižková Ester BR 19,71 20,18 19,71
4.  Úněšov Kaprová Sára PS 19,73 20,34 19,73
5.  Lhenice Kubíková Kateřina TP 19,86 19,86 24,34
6.  Střezimíř Nováková Eliška BN 19,88 22,60 19,88
7.  Raškovice Nytrová Barbora FM 20,03 23,86 20,03
8.  Počátky Kadlecová Radka HB 20,06 20,59 20,06
9.  Frýdlant Nováková Nikola LI 20,17 20,73 20,17
9.  - Bucková Jaroslava Semily 1 - 20,17 20,17 20,61
11.  Nová Ves Lefnerová Karolína OV 20,33 NP 20,33
12.  Křešice Hudcová Klára LT 20,43 25,27 20,43
13.  Výčapy Svobodová Nikol TR 20,85 21,09 20,85
14.  Dolní Měcholupy Vojtová Kristýna AB 20,88 20,88 21,32
15.  Písková Lhota Homolková Valentýna NB 21,05 21,05 21,68
16.  Dolní Bukovsko Bartošová Daniela CB 21,17 21,17 21,36
17.  Kamenec u Poličky Petržálková Markéta SY 21,20 21,20 21,27
18.  Pačlavice Vdolečková Klára KM 21,23 25,89 21,23
19.  Bozkov Dolenská Kristýna SM 21,35 21,82 21,35
20.  Bořitov Páralová Simona BK 21,39 23,98 21,39
21.  Tuhaň Hladíková Adéla ME 21,43 22,62 21,43
22.  Jabloňov Báňová Natálie ZR 21,65 22,39 21,65
23.  Zahořany Šafářová Tereza BN 21,74 21,84 21,74
24.  Dolní Kounice Rybenská Anna Marie BO 21,78 22,08 21,78
25.  Tuhaň Vaculíková Johanka ME 21,84 21,84 34,16
26.  Sadská Procházková Martina NB 21,85 23,28 21,85
27.  Skuteč Jonášová Andrea CR 21,94 22,41 21,94
28.  Dobřany Provazníková Monika PJ 21,97 21,97 23,30
29.  - Bystroňová Klára Těrlicko-Hradiště - 21,99 22,49 21,99
30.  Křešice Hyšplerová Anna LT 22,17 22,64 22,17
31.  Markvartovice Horčičková Karolína OP 22,22 22,22 22,42
32.  Jabloňov Sladká Kateřina ZR 22,24 24,41 22,24
33.  - Stalmachová Renata Těrlicko-Hradiště - 22,56 22,56 24,79
34.  Staré Heřminovy Žižková Vendula BR 22,60 25,20 22,60
35.  Výčapy Dobešová Aneta TR 22,74 22,74 22,80
36.  Jablonec nad Jizerou Jonová Veronika SM 22,76 22,86 22,76
37.  Všetaty Žáková Tereza ME 23,05 24,16 23,05
38.  Bozkov Koucká Tereza SM 23,06 23,69 23,06
39.  Výčapy Ošmerová Kateřina TR 23,14 24,23 23,14
40.  Tuhaň Veselá Natálie ME 23,21 NP 23,21
41.  Trusovice Wildungová Michaela SY 23,23 23,85 23,23
42.  Jabloňov Čechmanová Markéta ZR 23,49 23,49 27,04
43.  Letňany Hospodková Anna AB 23,51 23,51 23,59
44.  Trusovice Spáčilová Pavla SY 23,53 24,08 23,53
45.  Lhenice Vyskočilová Eliška TP 23,54 NP 23,54
46.  Kosmonosy Dlouhá Lucie MB 23,64 23,99 23,64
47.  Těpeře Sedláková Anna JN 23,73 23,73 25,64
48.  Zlatá Olešnice Šmídová Kateřina JN 23,85 23,85 26,35
49.  Lučany nad Nisou Langová Alžběta JN 24,20 24,43 24,20
50.  Lučany nad Nisou Zvěřinová Karolína JN 24,50 27,19 24,50
51.  Dalovice Macháčková Tereza KV 24,51 24,51 27,66
52.  Hřebeč Franková Sabina KL 24,52 35,95 24,52
53.  Kvasiny Čeplová Lucie RK 24,70 24,70 26,76
54.  Tuhaň Šťastná Vendula ME 25,00 52,69 25,00
55.  Bozkov Kunceová Petra SM 25,20 25,20 26,20
56.  Vilémovice Štěpánková Anna BK 25,22 25,71 25,22
57.  Velenka Potměšilová Natálie NB 25,26 25,53 25,26
58.  Těpeře Kurfiřtová Kateřina JN 25,32 32,95 25,32
59.  Hřebeč Mullerová Veronika KL 25,56 25,65 25,56
60.  Úvaly Mašatová Veronika PH 25,72 25,72 27,51
61.  Kosmonosy Jelínková Jana MB 26,11 32,90 26,11
62.  Byšice Chalupová Klára ME 26,23 26,23 32,74
63.  Bozkov Marková Anna SM 26,50 27,48 26,50
64.  Bozkov Dolenská Alena SM 26,54 34,04 26,54
65.  Pačlavice Horáková Marie KM 26,88 27,06 26,88
66.  Velenka Košnářová Ivana NB 27,43 29,12 27,43
67.  Dalovice Krumphanzlová Klára KV 28,20 31,26 28,20
68.  - Jiroušková Radka Hodkovice nad Moh. - 28,24 57,94 28,24
69.  Řeporyje Podroužková Leontýna AB 29,16 29,16 29,67
70.  Hodkovice nad Mohelkou Líznerová Kristýna LI 33,84 33,84 NP
71.  - Issiridirová Sofia Těrlicko-Hradiště - 41,08 41,08 NP
72.  Starý Lískovec Sport Doležalová Lenka BM NP NP NP
72.  Těpeře Halamová Eliška JN NP NP NP
72.  Řeporyje Mlynářová Denisa AB NP NP NP
72.  Úněšov Smutná Karolína PS NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Úněšov Vébrová Kateřina PS 17,20 17,20 19,85
2.  Morkovice Borovičková Kateřina KM 17,64 17,64 NP
3.  Morkovice Krejčí Kamila KM 17,87 18,10 17,87
4.  Dobrá Voda u Hořic Kasalová Apolena JC 18,31 18,31 NP
5.  Raškovice Švrčková Anežka FM 18,36 18,36 18,44
6.  Vigantice Sklářová Veronika VS 18,51 19,22 18,51
7.  Skuteč Slezáková Tereza CR 18,80 22,67 18,80
8.  Obory Plavcová Miloslava PB 19,05 19,05 19,17
9.  Žlutice Horská Štěpánka KV 19,06 19,58 19,06
10.  Kamenec u Poličky Nováková Vendula SY 19,11 19,11 19,61
11.  Malechov Pícková Gabriela KT 19,23 19,23 19,82
12.  Hajnice Langerová Natálie TU 19,53 19,53 32,02
13.  Písková Lhota Martinová Kateřina NB 19,56 20,68 19,56
14.  Nová Ves Bobrovská Adéla OV 19,58 19,74 19,58
15.  Písková Lhota Nováková Lenka NB 19,62 20,38 19,62
16.  Dolní Kounice Kadeřávková Anna BO 19,63 19,63 19,86
17.  Úněšov Šafrová Zuzana PS 19,71 22,06 19,71
18.  Dobřany Provazníková Michaela PJ 19,72 22,16 19,72
19.  Kamenec u Poličky Švábová Daniela SY 19,74 19,76 19,74
20.  Brada Fialová Iveta JC 19,77 20,91 19,77
21.  Sychotín Pařízková Klára BK 19,88 19,88 28,62
22.  Raškovice Jančíková Nicola FM 19,95 19,95 20,02
23.  Teplá Hemzová Kateřina KV 20,13 20,13 23,70
24.  Malechov Kašpárková Kateřina KT 20,20 20,65 20,20
24.  Dalovice Krumphanzlová Andrea KV 20,20 20,20 20,29
26.  Morkovice Horáková Barbora KM 20,23 21,50 20,23
27.  Jabloňov Rousová Jitka ZR 20,36 20,36 20,66
28.  Skuteč Jonášová Tereza CR 20,38 22,16 20,38
29.  Dobřejovice Dvořáková Marie - Anna PH 20,53 21,10 20,53
30.  Jarcová Geryková Tereza VS 20,58 NP 20,58
31.  Trusovice Krabicová Dana SY 20,61 21,26 20,61
31.  Horní Těrlicko Kalová Markéta KA 20,61 20,88 20,61
33.  Malé Hoštice Kravarová Vendula OP 20,70 20,70 20,91
33.  Poniklá Šperlová Sandra SM 20,70 NP 20,70
35.  Hřibojedy Vodehnalová Anna TU 20,73 20,73 NP
36.  Stráž nad Nisou Křížová Monika LI 20,81 21,37 20,81
37.  Horní Lánov Horníková Karolína TU 20,83 20,83 21,12
38.  Dřísy Zubalíková Lucie ME 20,84 21,01 20,84
39.  Dolní Bukovsko Nekolová Pavlína CB 20,88 20,88 26,99
40.  Jáchymov Novotná Eliška KV 20,93 23,20 20,93
41.  Kosmonosy Fialová Eva MB 20,94 21,72 20,94
42.  Velenka Miklusčáková Veronika NB 20,97 20,97 21,10
43.  Kamenec u Poličky Andrlíková Marie SY 21,07 21,07 22,51
44.  Lhenice Sas Anna TP 21,10 21,46 21,10
45.  Sadská Husáková Adéla NB 21,15 23,08 21,15
46.  Nedaříž Ježková Kateřina SM 21,18 29,36 21,18
47.  Frýdek Kačandyová Kristýna FM 21,30 21,88 21,30
48.  Dobřejovice Ošmerová Natálie PH 21,34 22,87 21,34
49.  Libiš Kalinová Monika ME 21,38 NP 21,38
50.  Semily Kövaryová Petronela SM 21,53 21,83 21,53
51.  Lužná Hejdová Adriana RA 21,54 21,54 NP
52.  Malé Hoštice Pekárková Nela OP 21,57 21,57 22,12
53.  Dobřejovice Faktorová Tereza PH 21,61 21,92 21,61
54.  Kvasiny Kroupová Tereza RK 21,64 21,64 21,85
55.  Semily Dolenská Natálie SM 21,78 21,78 26,22
56.  Bozkov Rydvalová Dana SM 21,81 22,10 21,81
57.  Byšice Komeštíková Kristýna ME 21,90 22,51 21,90
58.  Šošůvka Němcová Veronika BK 22,04 29,98 22,04
59.  Sloup Hrušková Barbora PZ 22,06 22,06 32,40
60.  Lhenice Capoušková Jana TP 22,09 NP 22,09
61.  Kvasejovice Hulanová Barbora BN 22,12 22,12 22,31
62.  Byšice Vlčková Tereza ME 22,13 22,13 22,55
63.  Úvaly Korbelová Barbora PH 22,21 22,38 22,21
64.  Krušovice Novotná Barbora RA 22,34 22,34 22,41
64.  Dolní Bukovsko Pernicová Lívia CB 22,34 22,65 22,34
66.  Sloup Vltavská Markéta PZ 22,40 22,58 22,40
67.  Dalovice Radová Lucie KV 22,60 23,47 22,60
68.  Lučany nad Nisou Šulcová Adéla JN 22,67 23,23 22,67
69.  Sloup Melicharová Marcela PZ 22,74 24,19 22,74
70.  Hrochův Týnec Rajnetová Radka CR 22,85 NP 22,85
70.  Hrušovany u Brna Zabloudilová Aneta BO 22,85 22,85 32,57
72.  Jarcová Rusková Kateřina VS 22,95 23,92 22,95
73.  Starý Lískovec Sport Stará Klára BM 23,03 23,45 23,03
74.  Český Dub I Medunová Marie LI 23,04 23,97 23,04
75.  Chlumec nad Cidlinou I Špásová Magda HK 23,09 32,17 23,09
76.  Hrušovany u Brna Philippi Valerie BO 23,12 23,12 26,58
77.  Dolní Bukovsko Landová Lada CB 23,13 27,61 23,13
77.  Bozkov Martínková Michaela SM 23,13 23,13 25,64
79.  Lhenice Pauzová Hana TP 23,20 23,20 23,85
80.  Řeporyje Fialová Sofie AB 23,25 24,46 23,25
81.  Pačlavice Kaňová Hana KM 23,27 23,27 NP
82.  Bozkov Marková Alena SM 23,37 24,06 23,37
83.  - Pazgyerová Adéla Těrlicko-Hradiště - 23,39 23,73 23,39
84.  Všetaty Potužníková Štěpánka ME 23,44 23,44 25,93
85.  Frýdlant Němcová Karolína LI 23,46 23,46 24,45
86.  Semily Stránská Vendula SM 23,48 29,72 23,48
87.  Hodkovice nad Mohelkou Kašpárková Nikola LI 23,63 24,92 23,63
88.  Horní Lánov Hajzerová Nikola TU 23,65 23,65 25,55
89.  - Čipčalová Michaela Rýnholec - 23,73 23,98 23,73
90.  Řeporyje Vanclová Alex AB 23,75 23,75 23,97
91.  Křešice Andrlová Daniela LT 23,77 24,50 23,77
92.  Řeporyje Obermannová Nicola AB 23,83 23,83 30,06
93.  Úvaly Vančurová Eliška PH 24,02 24,18 24,02
94.  Horní Lánov Mejsnarová Simona TU 24,04 25,49 24,04
95.  Křižovatka Vrtišková Michaela CH 24,20 28,06 24,20
96.  Horní Lánov Tázlerová Eliška TU 24,31 27,57 24,31
97.  Mohelnice Krásná Vašková Kristýna FM 24,32 NP 24,32
98.  Stráž nad Nisou Jurisová Viktorie Alexandra LI 24,44 26,59 24,44
99.  - Kolářová Julie Rýnholec - 24,49 24,49 33,16
100.  Česká Lípa Prokýšková Nicola CL 24,55 24,76 24,55
101.  Řeporyje Jirasová Anita AB 24,65 24,65 24,76
102.  Teplá Lodesová Dana KV 25,69 26,48 25,69
103.  Bukovina u Čisté Čejková Eliška SM 25,81 25,81 26,66
104.  Solopisky Cvrková Lucie PZ 25,85 25,85 NP
105.  Křešice Hyšplerová Eliška LT 25,91 25,91 26,23
106.  Úvaly Klímová Klára PH 25,93 25,93 29,91
107.  Stráž nad Nisou Doubová Michaela LI 26,00 27,52 26,00
108.  Vilémovice Hnyková Eliška BK 26,53 32,04 26,53
109.  Solopisky Klusáčková Jana PZ 27,03 31,71 27,03
110.  Seč Karlíková Lenka PJ 28,05 51,71 28,05
111.  Úžice Reinerová Tereza KH 28,38 32,93 28,38
112.  Lučany nad Nisou Habrová Martina JN 28,40 31,30 28,40
113.  Řeporyje Jezdinská Anna AB 35,04 35,04 38,83
114.  - Patáková Valentýna Semily 1 - NP NP NP
114.  Vilémovice Patočková Michaela BK NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov Tůmová Lucie KT 17,42 17,42 NP
2.  Roprachtice Lukešová Eliška SM 17,77 18,40 17,77
3.  Litovany Polová Nikola TR 18,02 18,42 18,02
4.  Topolany Macháňová Lucie VY 18,25 18,55 18,25
5.  Kostomlátky Říhová Věra NB 18,43 18,58 18,43
6.  Kvasejovice Hulínská Klára BN 18,60 18,60 18,73
7.  Velenka Hamáčková Tereza NB 18,62 18,62 NP
8.  Žernovník Kašparcová Eva BK 18,75 19,27 18,75
9.  Morkovice Žemžulová Zuzana KM 18,83 18,83 29,17
10.  Frýdek Pětrošová Nikol FM 19,04 19,04 19,49
11.  Úněšov Jandová Michaela PS 19,09 25,19 19,09
12.  - Pecháčková Dominika Mělník Blata - 19,22 19,22 NP
13.  Kamenec u Poličky Drašarová Iveta SY 19,26 19,26 19,27
14.  Skuteč Kadlecová Natálie CR 19,36 19,36 19,58
15.  Střezimíř Cedivodová Aneta BN 19,39 20,16 19,39
16.  Křešice Opavová Tereza LT 19,66 20,67 19,66
17.  Skuteč Truncová Kamila CR 19,70 19,70 25,70
18.  Střezimíř Kubešová Karolína BN 19,72 21,27 19,72
19.  Vratislavice nad Nisou Hanzlíčková Monika LI 19,94 19,94 20,69
20.  Střezimíř Novotná Hana BN 20,03 20,03 21,67
21.  Hajnice Packová Barbora TU 20,18 20,18 20,26
21.  Kamenec u Poličky Pešková Pavlína SY 20,18 22,41 20,18
23.  Petrovice Tichá Aneta TR 20,27 20,27 36,71
24.  Úněšov Pešíková Veronika PS 20,30 20,30 20,45
25.  Úněšov Krejčová Martina PS 20,37 22,78 20,37
25.  Markvartovice Tessarzová Kristýna OP 20,37 20,37 27,12
27.  Moravský Beroun Červinková Sandra BR 20,41 20,41 46,63
28.  Frýdek Rusinová Klára FM 20,54 21,08 20,54
29.  Morkovice Mazurová Martina KM 20,66 20,84 20,66
30.  Radimovice Rozkovcová Anna LI 20,80 21,25 20,80
31.  Velenka Ševčíková Tereza NB 20,86 21,54 20,86
32.  - Salačová Karla Mělník Blata - 20,91 24,35 20,91
33.  Oznice Skýpalová Tereza VS 20,96 20,96 21,99
34.  Dolní Bojanovice Nováková Kristýna HO 21,03 21,03 23,31
35.  Jáchymov Masarová Vendula KV 21,09 21,09 NP
36.  Zlatá Olešnice Hovorková Kateřina JN 21,11 23,49 21,11
36.  Křižovatka Šmatová Nikola CH 21,11 21,11 21,73
38.  Tuhaň Králová Anežka ME 21,15 NP 21,15
39.  Sloup Vandasová Zuzana PZ 21,18 NP 21,18
40.  Jáchymov Dyedeková Tereza KV 21,24 NP 21,24
41.  Tuhaň Potočiarová Hana ME 21,29 21,60 21,29
42.  Sloup Dufková Kateřina PZ 21,34 22,14 21,34
43.  Vratislavice nad Nisou Drechslerová Pavlína LI 21,35 21,86 21,35
44.  Horní Lánov Pavelková Tereza TU 21,37 21,62 21,37
45.  Starý Lískovec Sport Jiříkovská Vanda BM 21,41 21,41 27,14
46.  Sloup Kaňková Lenka PZ 21,44 22,07 21,44
47.  Moravský Beroun Pavlicová Jana BR 21,45 21,45 21,66
48.  Vilémovice Kobrová Monika BK 21,56 21,56 21,74
49.  Zahořany Hanusová Jana BN 21,62 21,62 26,82
50.  Horní Lánov Nosková Marcela TU 21,92 21,92 28,34
51.  Dalešice Tarantová Marie JN 22,20 22,20 24,30
52.  Zličín Císařová Kateřina AB 22,40 23,04 22,40
53.  Líšnice Zmetáková Sára CB 22,45 NP 22,45
54.  Vratislavice nad Nisou Havrdová Kateřina LI 22,69 25,81 22,69
55.  Sazovice Jurčáková Iveta ZL 22,71 22,74 22,71
56.  Milotice nad Bečvou Šubová Michaela PR 22,78 23,05 22,78
57.  Solopisky Klusáčková Šárka PZ 22,84 23,64 22,84
58.  Skuteč Vybíralová Lucie CR 22,87 22,87 23,35
59.  Hřebeč Kaiserová Berenika KL 23,22 23,64 23,22
60.  Skuteč Sedláková Denisa CR 23,24 34,16 23,24
61.  Kvasiny Dušánková Petra RK 23,32 23,32 23,46
62.  Počátky Kadlecová Aneta HB 23,43 23,56 23,43
63.  Vyšehořovice Masopustová Kateřina PH 23,48 24,43 23,48
64.  Letňany Dolejšová Tereza AB 23,52 23,52 24,36
65.  Rokytnice v Orlických horách Doležalová Daniela RK 23,80 23,80 24,64
66.  Česká Lípa Slezáková Nikola CL 24,05 24,05 28,79
67.  Kvasiny Tošovská Andrea RK 24,34 NP 24,34
68.  Čelákovice Chramostová Barbora PH 24,78 24,78 25,23
69.  Malé Hoštice Bochnakova Petra OP 25,94 25,94 NP
70.  Štěpánkovice Borunská Petra OP 26,04 NP 26,04
71.  Libiš Pokorná Tereza ME 29,20 29,20 31,17
72.  Střezimíř Jiráková Dominika BN 30,62 30,62 NP
73.  Velenka Košnářová Michaela NB NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nová Ves Lefner Matyáš OV 18,25 19,86 18,25
2.  Bořitov Fojt Patrik BK 18,63 20,76 18,63
3.  Písková Lhota Zradička Martin NB 18,73 20,79 18,73
4.  Oznice Holčák Martin VS 19,18 22,52 19,18
5.  Petrovice Stehlík Jiří BK 19,23 19,23 21,20
6.  Bořitov Karásek Pavel BK 19,65 19,65 24,70
7.  Písková Lhota Urban Vojtěch NB 19,71 20,09 19,71
8.  Dolní Bukovsko Dudlíček František CB 19,77 20,54 19,77
9.  Kly-Větrušice Andrée Dominik ME 19,83 19,83 21,51
10.  Křešice Sibera Radek LT 20,05 20,05 39,67
11.  Letňany Hospodka Vojtěch AB 20,49 36,98 20,49
12.  Výčapy Javůrek Vítězslav TR 20,69 21,23 20,69
13.  Kamenec u Poličky Šváb Vojtěch SY 20,73 20,73 31,12
14.  Lučany nad Nisou Šruma Matěj JN 20,74 NP 20,74
15.  Nižná Šuňava Dravecký Filip PP 20,98 21,59 20,98
16.  Zlatá Olešnice Hovorka Jakub JN 21,03 21,03 21,27
17.  Sloup Dufek Martin PZ 21,08 23,08 21,08
18.  Velenka Ševčík Vojtěch NB 21,26 21,41 21,26
19.  Byšice Macháček Martin ME 21,42 21,42 21,72
20.  Horní Bělá Kupka Jiří PS 21,46 21,46 22,47
21.  Skuteč Flégr Lukáš CR 21,83 22,28 21,83
22.  Lužná Valenta Adam RA 22,15 23,27 22,15
23.  Bukovina u Čisté Ježek Jakub SM 22,19 23,38 22,19
23.  Kvasejovice Hulan Filip BN 22,19 22,19 22,19
25.  Pačlavice Kaňa Vojtěch KM 22,22 22,60 22,22
26.  Písková Lhota Crkal Šimon NB 22,41 22,41 44,03
27.  Uhlířské Janovice Trnka Vlastimil KH 22,90 22,90 24,44
28.  Dalovice Turek Dominik KV 22,94 23,32 22,94
29.  Kly-Větrušice Mikulec Martin ME 22,97 22,97 23,78
30.  Byšice Hora Martin ME 23,04 44,32 23,04
31.  Dobřejovice Dvořák Tobiáš PH 23,57 25,24 23,57
32.  Velenka Hubáček Kryštof NB 23,88 23,88 25,43
33.  Křižovatka Strachota Jan CH 24,06 24,06 24,89
34.  Těpeře Neugebauer Lukáš JN 24,72 24,72 26,07
35.  Dřísy Schober Antonín ME 24,89 24,89 26,34
36.  Horní Lánov Rojt Matěj TU 25,06 25,80 25,06
37.  Frýdlant Lenhart Jaromír LI 25,26 25,44 25,26
38.  Choustníkovo Hradiště Medlík Petr TU 25,55 25,55 28,97
39.  Kosmonosy Fišera Ondřej MB 25,70 NP 25,70
40.  Starý Lískovec Sport Novák Zdeněk BM 25,83 26,11 25,83
41.  Trusovice Krabica Tomáš SY 26,80 26,80 NP
42.  Vratislavice nad Nisou Hanzlíček Lukáš LI 26,81 26,81 32,60
43.  Byšice Vlček Radim ME 26,92 26,92 27,61
44.  Hřebeč Jakub Materna KL 27,73 27,73 28,43
45.  Zličín Staněk František AB 28,44 28,44 31,96
46.  - Hanuš Matěj Chrast u Chrudimi - 28,90 28,90 34,00
47.  - Dalecký Jiří Chrast u Chrudimi - 29,69 NP 29,69
48.  Sadská Husák Michal NB 30,61 31,57 30,61
49.  Hřebeč Materna Jan KL 38,65 NP 38,65

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
FSCR
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/14 Jablonec nad Nisou, HZS štafety, 100 m
-
2013/07/04 Jablonec, areál Střelnice, 1. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/04 Jablonec, PÚ CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/04 Jablonec, Štafeta CTIF 2014, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/05 Jablonec, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/06 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR dorostu
-
2014/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2014/04/05 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2014/04/06 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek PROFI
-
2015/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
FSCR
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala
-
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala profi
FSCR
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2016/03/19 Jablonec, Jablonecká Hala
-
2016/03/20 Jablonec, Halový pohár v běhu na 100 m překážek
-
2016/04/09 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 1.
FSCR
2016/04/10 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 2.
-
2017/03/11 Jablonec, Jablonecká Hala
FSCR
2017/03/12 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek
FSCR
2017/04/01 Jablonec, Jablonecká hala 2017
-
2017/04/02 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
-
2018/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2018/03/25 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2018/04/07 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2018/04/08 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře