Jablonec 2018 - Jablonecká hala 2018

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 07. 04. 2018 08:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oznice Klvaňa Daniel VS 15,44 17,05 15,44
2.  Kvasiny Kroupa Lukáš RK 15,71 15,88 15,71
3.  Žebnice Soukup Dominik PS 16,28 16,28 NP
4.  Jablonec nad Jizerou Mládek Josef SM 16,37 NP 16,37
5.  Morašice Škodný Jiří SY 16,70 16,70 NP
6.  Oznice Bartoň Adam VS 16,94 22,30 16,94
7.  Brloh Klenka Vojtěch CK 16,95 16,95 NP
8.  Lavičky Chalupa Dominik ZR 17,05 17,58 17,05
9.  Bílá Třemešná Mareček Miroslav TU 17,37 17,37 NP
9.  Mistřín Bezucha Vojtěch HO 17,37 17,54 17,37
11.  Úvaly Zetek Petr PH 17,45 17,45 24,47
12.  Srubec Malý Dominik CB 17,53 NP 17,53
13.  Mistřín Vašulka Adam HO 17,55 17,55 NP
14.  Střezimíř Pavlík Jan BN 17,69 18,62 17,69
15.  Zbožnov Lidmila Jaromír CR 17,79 19,96 17,79
16.  Mlékosrby Richter Lukáš HK 17,80 NP 17,80
17.  Dobrá Voda u Hořic Kasal Prokop JC 17,85 17,85 NP
18.  Dobrá Voda u Hořic Kasal Jakub JC 17,90 17,90 NP
19.  Brada Hartig Aleš JC 18,07 18,07 30,34
20.  Topolany Ševčík Dominik VY 18,14 NP 18,14
21.  Střezimíř Knotek Radim BN 18,15 20,09 18,15
22.  Zličín Jiráček Vojta AB 18,17 18,17 18,33
23.  Písnice Trachta Filip AB 18,19 19,57 18,19
24.  Písková Lhota Procházka Tomáš NB 18,29 18,29 NP
25.  Choltice Dušek Martin PA 18,31 18,92 18,31
26.  Mistřín Vašulka Petr HO 18,46 18,46 18,54
26.  Železná Ruda Mašek Dominik KT 18,46 23,18 18,46
28.  Velké Meziříčí Prchal Patrik ZR 18,49 18,75 18,49
29.  Štichovice Zelenka Jan PS 18,51 18,51 18,59
30.  Pikov Tejnor Lukáš TA 18,53 22,61 18,53
31.  Klučov Benešovský David KO 18,62 18,79 18,62
32.  Olešnice Šmída Jakub RK 18,75 18,75 NP
33.  Zličín Žalud Jaroslav AB 18,77 20,82 18,77
34.  Zbožnov Lidmila Martin CR 18,81 18,81 NP
35.  Doubek Sirotek Tomáš PH 18,84 18,84 21,63
36.  Klučov Řípa Ondřej KO 18,85 NP 18,85
37.  Tuhaň Šťastný Vladimír ME 18,91 18,91 18,95
38.  Tuhaň Rychtařík Jan ME 18,95 18,95 18,96
39.  Cholupice Bureš Filip AB 19,00 19,00 23,80
40.  Vrchotice Bursík František BN 19,24 22,63 19,24
41.  Zličín Holub Patrik AB 19,26 NP 19,26
42.  Lužná Beránek Eduard RA 19,27 20,31 19,27
43.  Lučany nad Nisou Haltuf Filip JN 19,30 19,30 NP
43.  Střezimíř Ďurec Lukáš BN 19,30 19,30 19,41
45.  Zličín Vršecký Karel AB 19,44 19,91 19,44
46.  Lučany nad Nisou Kocourek Tomáš JN 19,48 20,01 19,48
47.  Třtice Svoboda Jiří NA 19,52 20,82 19,52
48.  Bozkov Šmíd Jaroslav SM 19,73 20,86 19,73
49.  Klučov Zumr Filip KO 19,80 19,80 NP
50.  Mistřín Marada Petr HO 19,82 19,82 NP
51.  Karlinky Neumann Marek LI 19,89 NP 19,89
52.  Břehy Jirčák Ondřej MB 19,99 19,99 22,06
53.  Lužná Svoboda Jan RA 20,14 NP 20,14
54.  Bozkov Slavík Martin SM 20,25 23,55 20,25
55.  Karlinky Brázda Jiří LI 20,26 21,27 20,26
56.  Zahořany Kšána Petr PZ 20,31 20,31 NP
57.  Ledenice Veselý Jiří CB 20,50 20,65 20,50
58.  Kvasejovice Pomahač Lukáš BN 20,57 20,57 34,68
59.  Jindřichov Biskup Jan PR 20,58 20,58 NP
60.  Karlinky Stejskal Ladislav LI 20,68 20,68 21,22
61.  Klučov Sládek Jiří KO 20,70 21,03 20,70
62.  Karlinky Veverka Michal LI 20,73 20,73 25,57
62.  Dneboh Senohrábek Bojislav MB 20,73 20,73 NP
64.  Střezimíř Prucek Jan BN 20,89 21,51 20,89
65.  Dneboh Hartig Jan MB 20,96 25,87 20,96
66.  Písnice Kulhánek Stanislav AB 21,15 21,15 24,94
67.  Střezimíř Holý René BN 21,67 21,67 34,05
68.  Choltice Mňuk Ondřej PA 21,77 21,77 24,29
69.  Zličín Štekl Filip AB 22,07 NP 22,07
70.  Řepy Helmich Václav AB 22,13 22,13 NP
71.  Desná II Pavlišta František JN 22,15 NP 22,15
72.  Závišice Kahánek Ondřej NJ 22,18 22,18 NP
73.  Karlinky Augusta Petr LI 22,33 22,33 23,71
74.  Zličín Škába Karel AB 22,90 22,90 32,70
75.  Zličín Válek Jan AB 22,94 23,78 22,94
76.  Střezimíř Bartoň David BN 23,05 23,05 23,17
77.  Desná II Kokes Jan JN 23,58 NP 23,58
78.  Lučany nad Nisou Kocourek Otakar JN 24,04 30,94 24,04
79.  Zličín Staněk František AB 25,39 NP 25,39
80.  Desná II Hejcman Marek JN 25,51 39,63 25,51
81.  Klučov Kaše Jakub KO 28,86 NP 28,86
82.  Strážkovice Völfel David CB 29,54 NP 29,54
83.  Líchovy Hanus Lukáš PB 32,12 NP 32,12
84.  Klučov Král Jakub KO NP NP NP
84.  Prosetín Janeček David CR NP NP NP
84.  Prosetín Pražan David CR NP NP NP
84.  Žebnice Gross Ondřej PS NP NP NP
84.  Střezimíř Střelka Pavel BN NP NP NP
84.  Bělá u Jevíčka Vašek Ladislav SY NP NP NP
84.  Horní Slavkov Vašíček Richard SO NP NP NP
84.  Jetřichovec Míka Lukáš PE NP NP NP
84.  Krouna Bělský Dominik CR NP NP NP
84.  Bozkov Blažek Tomáš SM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Poniklá Jiroušová Šárka SM 16,68 18,87 16,68
2.  Horní Cerekev Bartošková Kamila PE 17,11 17,17 17,11
3.  Dolní Čermná Marková Markéta UO 17,22 17,22 NP
4.  Malechov Tůmová Lucie KT 17,34 17,34 17,58
4.  Poniklá Butulová Dana SM 17,34 20,33 17,34
6.  Horní Lideč Chovancová Petra VS 17,49 17,70 17,49
7.  Úněšov Vébrová Kateřina PS 17,62 17,62 24,04
8.  Morkovice Borovičková Kateřina KM 17,65 17,65 18,06
9.  Kvasejovice Hulínská Klára BN 17,70 NP 17,70
10.  Morkovice Krejčí Kamila KM 17,81 24,19 17,81
11.  Dobrá Voda u Hořic Kasalová Apolena JC 17,90 17,90 17,90
12.  Ledenice Šestáková Lenka CB 17,95 17,95 NP
13.  Litovany Polová Nikola TR 18,01 18,01 18,01
14.  Dobrá Voda u Hořic Szendreiová Gabriela JC 18,03 18,60 18,03
15.  Topolany Macháňová Lucie VY 18,15 18,15 NP
16.  Železná Ruda Mašková Kateřina KT 18,16 33,32 18,16
16.  Štěnovický Borek Marešová Monika PJ 18,16 18,32 18,16
18.  Chválenice Caltová Dominika PJ 18,19 20,57 18,19
19.  Roprachtice Lukešová Eliška SM 18,43 18,43 18,60
20.  Střezimíř Jiráková Dominika BN 18,44 18,86 18,44
21.  Česká Bělá Dipoldová Jana HB 18,46 18,52 18,46
22.  Úněšov Šafrová Zuzana PS 18,71 18,71 22,59
23.  Kvasejovice Pomahačová Lucie BN 18,75 30,77 18,75
23.  Úněšov Jandová Michaela PS 18,75 18,75 36,19
25.  Markvartovice Tessarzová Kristýna OP 18,99 19,38 18,99
26.  Velenka Hamáčková Tereza NB 19,21 20,44 19,21
27.  Touchovice Hetzerová Jana LN 19,30 19,67 19,30
28.  Zahořany Šafářová Tereza PZ 19,37 NP 19,37
29.  Oznice Klvaňová Dominika VS 19,43 19,43 39,26
30.  Tuhaň Dvořáková Radka ME 19,44 19,44 20,95
31.  Hřibojedy Tschöpová Gabriela TU 19,45 19,76 19,45
32.  Hřibojedy Tschöpová Eliška TU 19,46 19,51 19,46
33.  Střezimíř Novotná Hana BN 19,49 19,78 19,49
33.  Chválenice Škodová Barbora PJ 19,49 19,49 21,95
33.  Poniklá Schovánková Lucie SM 19,49 19,76 19,49
36.  Hať Mučková Karolína OP 19,56 24,81 19,56
37.  Obora Holá Nikola PS 19,63 NP 19,63
38.  Střezimíř Cedivodová Aneta BN 19,81 19,96 19,81
39.  Zličín Grauová Dagmar AB 19,86 NP 19,86
40.  Martinice v Krkonoších Vanclová Michaela SM 19,87 NP 19,87
41.  Střezimíř Nováková Eliška BN 19,91 19,97 19,91
42.  Morkovice Mazurová Martina KM 19,93 19,93 20,57
43.  Střezimíř Kubešová Karolína BN 19,98 21,42 19,98
44.  Úněšov Krejčová Martina PS 20,02 20,02 31,86
45.  Písková Lhota Pohanková Lucie NB 20,03 20,03 28,24
46.  Sloup Kaňková Lenka PZ 20,10 20,10 21,93
47.  Úvaly Tesařová Alena PH 20,19 20,19 20,88
48.  Moravský Beroun Cíchová Aneta BR 20,29 20,29 20,72
49.  Středokluky Třísková Šárka PZ 20,34 NP 20,34
50.  Zličín Dubová Karolína AB 20,36 21,25 20,36
51.  Ledce Nová Adéla PS 20,47 22,62 20,47
51.  Želčany Jermářová Alžběta PJ 20,47 20,66 20,47
53.  Sloup Dufková Kateřina PZ 20,50 20,50 21,11
54.  Slatiny Rejmanová Pavlína JC 20,52 21,13 20,52
55.  Radimovice Rozkovcová Anna LI 20,64 20,64 22,63
56.  Křížkový Újezdec Muziková Vendula PH 20,70 20,70 20,99
57.  Slatiny Jebavá Markéta JC 20,74 20,76 20,74
58.  Hřibojedy Vodehnalová Lenka TU 20,75 20,75 22,07
59.  Tísek Homolová Barbora NJ 20,86 20,86 NP
60.  Dobřejovice Faktorová Tereza PH 20,88 20,88 28,85
61.  Tuhaň Dvořáková Lenka ME 20,94 21,09 20,94
62.  Vyšehořovice Červená Karolína PH 21,00 22,05 21,00
63.  - Císařová Kateřina Praha-Zličín - 21,02 22,07 21,02
64.  Sloup Vandasová Zuzana PZ 21,14 21,22 21,14
65.  Bozkov Bušková Karolína SM 21,24 24,21 21,24
65.  Střezimíř Babická Monika BN 21,24 33,57 21,24
67.  Zahořany Římalová Karolína PZ 21,62 23,40 21,62
68.  Hřibojedy Jaklová Natálie TU 21,90 22,35 21,90
69.  Kvasiny Dušánková Petra RK 21,92 30,39 21,92
70.  Sloup Vltavská Markéta PZ 22,02 NP 22,02
70.  Stařeč Maštalířová Sabina TR 22,02 22,21 22,02
72.  Tísek Jedličková Lucie NJ 22,28 22,32 22,28
73.  Kvasejovice Hulanová Barbora BN 22,32 22,73 22,32
74.  Zhoř u Tábora Macková Kateřina TA 22,47 22,47 22,56
75.  Zahořany Bílá Sára PZ 22,69 22,98 22,69
76.  Obora Alinčová Zuzana PS 22,71 22,71 NP
77.  Solopisky Klusáčková Šárka PZ 22,80 24,24 22,80
78.  Kvasiny Kroupová Tereza RK 23,27 23,27 35,57
79.  - Pavelková Nathálie Ostrava-Svinov - 23,39 23,56 23,39
80.  Vyšehořovice Masopustová Kateřina PH 24,23 24,23 24,35
81.  Střezimíř Pánková Kateřina BN 24,48 24,48 32,11
82.  Rokytnice v Orlických horách Doležalová Daniela RK 24,91 24,91 NP
83.  Smržovka Cenknerová Kristýna JN 25,00 25,00 27,89
84.  Obora Mirovská Vanda PS 25,54 30,29 25,54
85.  Kvasiny Tošovská Andrea RK 26,45 26,45 32,51
86.  Smržovka Mejsnarová Miroslava JN 26,49 30,77 26,49
87.  Morkovice Žemžulová Zuzana KM 26,71 28,16 26,71
88.  Hajnice Langerová Natálie TU 27,06 27,06 29,49
88.  Střezimíř Zelená Martina BN 27,06 27,06 33,90
90.  Solopisky Klusáčková Jana PZ 28,17 29,30 28,17
91.  Starý Lískovec Sport Jiříkovská Vanda BM 30,21 NP 30,21
92.  Velenka Košnářová Michaela NB NP NP NP
92.  Všechlapy Škvorová Kateřina BN NP NP NP
92.  Slatiny Jebavá Šárka JC NP NP NP
92.  Horní Bělá Kaprová Sára PS NP NP NP
92.  Karviná Witoszová Karolína KA NP NP NP
92.  Oprechtice Krpcová Veronika FM NP NP NP
92.  Semetín Krampotová Simona VS NP NP NP
92.  Tasovice Charvátová Michaela ZN NP NP NP
92.  Tvrdonice Stiburková Lucie BV NP NP NP

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradec Králové Divoš Václav HK 16,09 16,32 16,09
2.  Ostrava Kunovský František OV 16,29 16,73 16,29
3.  Mezholezy (dříve okres Domažlice) Dopirák David DO 16,55 16,55 NP
4.  Praha Čermák Jakub AB 16,59 NP 16,59
5.  Hradec Králové Zhříval Jan HK 16,69 NP 16,69
6.  Hradec Králové Kligl Patrik HK 16,71 18,28 16,71
7.  HZS Zlínského kraje Šuba Radek ZL 16,72 16,97 16,72
8.  Plzeň - město Harasimovič Jindřich PM 16,90 22,09 16,90
9.  Karviná Gryč Martin KA 16,93 18,92 16,93
10.  Ostrava Vyvial Jan OV 17,03 17,03 NP
11.  Plzeň - město Žák Vlastimil PM 17,09 NP 17,09
12.  HZS Jihomoravského kraje Břenek Martin BM 17,12 17,29 17,12
13.  HZS Pardubického kraje Flach Lukáš PA 17,15 25,58 17,15
14.  Liberec Kučera Jan LI 17,32 18,83 17,32
15.  Liberec Jirouš Zdeněk LI 17,36 17,61 17,36
16.  Modřany Zajan Jakub AB 17,46 NP 17,46
17.  Liberec Masný Matěj LI 17,84 18,31 17,84
18.  Karviná Masný Aleš KA 17,90 17,90 NP
19.  HZS Pardubického kraje Paulíček Jakub PA 18,48 18,48 29,29
20.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav Novotný Lukáš MB 18,52 24,42 18,52
21.  Plzeň - město Bulín Michal PM 18,66 18,66 NP
22.  HZS Pardubického kraje Kozel Josef PA 18,73 18,73 25,26
23.  Morašice Petrovič Pavel SY 19,00 20,48 19,00
24.  Olomouc Klimecký Jan OL 19,01 19,01 NP
25.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav Koutný Tomáš MB 19,25 19,25 19,92
26.  Karviná Dal Marcel KA 19,38 19,38 NP
27.  Semily Vondra Adam SM 19,62 19,62 NP
28.  Olomouc Kukla Michal OL 19,67 19,67 25,90
29.  Plzeň - město Hospr Tomáš PM 19,68 19,68 NP
30.  - Francúz Marián HZS Praha - 20,08 21,58 20,08
31.  HZS Pardubického kraje Beer Lukáš PA 20,24 20,24 20,32
32.  Liberec Novotný Vladimír LI 20,33 20,33 20,39
33.  Semily Kašťák Martin SM 20,90 20,90 NP
34.  Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval Milan DO 21,54 21,54 NP
35.  Semily Krejčík Jaroslav SM 22,02 22,14 22,02
36.  HZS Pardubického kraje Paulíček Stanislav PA 23,85 23,85 31,61
37.  Poland ( Polsko ) Wanielista Adam - 24,02 NP 24,02
38.  Poland ( Polsko ) Malec Michal - 24,12 NP 24,12
39.  Poland ( Polsko ) Lisowski Szymon - 35,90 NP 35,90
40.  HZS Ústeckého kraje Váňa Marek UL NP NP NP
40.  Velké Meziříčí Arvai Miroslav ZR NP NP NP
40.  Semily Lampa Jan SM NP NP NP
40.  Poland ( Polsko ) Krupa Adam - NP NP NP
40.  Velké Meziříčí Korábečný Petr ZR NP NP NP
40.  Poland ( Polsko ) Kaminski Wojciech - NP NP NP
40.  Praha Švec Marek AB NP NP NP
40.  Velké Meziříčí Fiurášek Lukáš ZR NP NP NP
40.  Chebzí Žižka Patrik JE NP NP NP
40.  Pardubice Dušek Jakub PA NP NP NP
40.  Liberec Kulhavý Martin LI NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
FSCR
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/14 Jablonec nad Nisou, HZS štafety, 100 m
-
2013/07/04 Jablonec, areál Střelnice, 1. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/04 Jablonec, PÚ CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/04 Jablonec, Štafeta CTIF 2014, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/05 Jablonec, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/06 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR dorostu
-
2014/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2014/04/05 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2014/04/06 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek PROFI
-
2015/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
FSCR
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala
-
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala profi
FSCR
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2016/03/19 Jablonec, Jablonecká Hala
-
2016/03/20 Jablonec, Halový pohár v běhu na 100 m překážek
-
2016/04/09 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 1.
FSCR
2016/04/10 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 2.
-
2017/03/11 Jablonec, Jablonecká Hala
FSCR
2017/03/12 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek
FSCR
2017/04/01 Jablonec, Jablonecká hala 2017
-
2017/04/02 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
-
2018/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2018/03/25 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2018/04/07 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2018/04/08 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře