Malá Skála 2019 - Maloskalský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 22. 09. 2019 10:00
Kontakt:   Radek Havelka
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Obrubce MB 16,39 16,16 16,39
2.  Dubenec TU 16,69 16,69 16,41
3.  Dneboh MB 16,81 16,81 16,49
4.  Tatobity SM 16,91 16,69 16,91
5.  Zlatá Olešnice JN 17,02 17,02 16,82
6.  Kosmonosy MB 17,09 16,87 17,09
7.  Frýdštejn JN 17,12 17,04 17,12
8.  Malá Skála JN 17,36 17,02 17,36
9.  Karlinky LI 17,38 17,16 17,38
10.  Sychrov MB 17,39 17,39 16,89
11.  Kamenice Dobšín MB 17,97 17,03 17,97
12.  Břehy MB 18,32 17,47 18,32
13.  Veselá MB 18,63 18,63 18,00
14.  Bechov MB 19,13 18,51 19,13
15.  Jílové u Držkova JN 19,56 19,56 17,79
16.  Žehrov MB 23,29 22,39 23,29
17.  Olešnice SM NP NP NP
17.  Košťálov SM NP NP NP
17.  Jirkov JN NP NP 18,00
17.  Velké Hamry JN NP NP NP
17.  Krásná Ves MB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 16,52 16,52 16,26
2.  Malá Skála Béčko JN 16,87 16,87 16,46
3.  Bratříkov JN 17,99 17,30 17,99
4.  Katusice MB 18,23 16,51 18,23
5.  Bechov MB 18,30 18,30 17,63
6.  Ploukonice SM 19,14 18,83 19,14
7.  Veselá SM 19,30 19,30 18,75
8.  Kosmonosy MB 20,30 17,21 20,30
9.  Jeřmanice LI 20,65 20,65 17,58
10.  Sychrov B MB 29,67 28,61 29,67
11.  Sychrov A MB 35,34 35,11 35,34
12.  Břehy MB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Obrubce MB16,1616,3916,392019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dubenec TU16,6916,4116,692019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dneboh MB16,3616,7716,772020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dneboh MB16,8116,4916,812019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tatobity SM16,6916,9116,912019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zlatá Olešnice JN17,0216,8217,022019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC16,7817,0817,082020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kosmonosy MB16,8717,0917,092019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Frýdštejn JN17,0417,1217,122019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Malá Skála JN17,0217,3617,362019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Karlinky LI17,1617,3817,382019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Sychrov MB17,3916,8917,392019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Zlatá Olešnice JN16,8717,6417,642020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Benešov u Semil SM17,6717,6617,672020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Sychrov MB17,7416,9017,742020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kamenice Dobšín MB17,0317,9717,972019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Krásná Ves MB17,5318,0918,092020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Košťálov SM18,1117,4718,112020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Olešnice SM18,1717,6118,172020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Břehy MB17,4718,3218,322019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Veselá MB18,6318,0018,632019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Obrubce MB18,8818,5918,882020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Malá Skála BJN18,7619,0619,062020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bechov MB18,5119,1319,132019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jirkov JN17,2819,2419,242020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Jílové u Držkova JN19,5617,7919,562019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bechov MB20,3620,9020,902020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dubenec TU21,7418,8121,742020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Frýdštejn JN19,7821,9421,942020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Žehrov MB21,5922,5922,592020/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  16,59 5 20.09.2019 13:11
 Radek Staněk  16,69 0 17.09.2019 08:58


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  17,00 0 17.09.2019 08:58
 Michal Matějíček  17,38 0 20.09.2019 13:12

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Obrubce - Muži

16,39https://youtu.be/WhU4G6ALH5A Pepa Adam
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2020/09/19 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2021/07/10 Malá Skála - Zrušeno !!!, O pohár starosty SDH
EXČR
2021/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře