Olešnice 2019 - Olešnice

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 28. 09. 2019 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,49 17,49 16,71
2.  Ludéřov OL 17,66 17,66 17,26
3.  Hrabišín SU 17,80 17,80 16,85
4.  Břevenec OL 17,90 17,90 17,70
5.  Domamyslice B PV 18,10 17,79 18,10
6.  Plinkout OL 18,12 18,12 17,83
7.  Dětkovice PV 18,27 18,27 17,56
8.  Olešnice OL 18,41 18,41 17,56
9.  Hoštice KM 18,41 18,31 18,41
10.  Chválkovice OL 19,04 19,04 18,58
11.  Dolany OL 19,63 19,63 17,56
12.  Otinoves PV 20,02 20,02 19,66
13.  Radíkov OL 20,44 20,44 19,68
14.  Měrotín OL 23,82 19,25 23,82
15.  Chořelice OL 24,06 24,06 23,60
16.  Těšetice Ratašice OL 30,30 29,96 30,30
17.  Dolní Libina SU 32,39 32,39 19,88
18.  Vojnice OL NP NP 26,22
19.  Velká Bystřice OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krasice - Prostějov PV 16,62 16,44 16,62
2.  Haňovice OL 17,09 17,09 17,01
3.  Dolní Libina SU 17,39 17,32 17,39
4.  Hlubočky OL 18,23 17,58 18,23
5.  Pěnčín PV 18,51 17,66 18,51
6.  Cholina OL 18,94 18,66 18,94
7.  Vojnice OL 19,14 19,14 18,11
8.  Olešnice OL 19,24 17,68 19,24
9.  Soběsuky B PV 19,93 19,23 19,93
10.  Soběsuky A PV 20,22 19,82 20,22
11.  Droždín Chvadrož OL 20,67 20,67 19,64
12.  Dětkovice PV 20,93 18,48 20,93
13.  Mladeč OL 20,93 20,93 20,85
14.  Loučany OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR16,2216,7416,742021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV16,0216,7816,782021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zahnašovice KM16,8016,4416,802021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Janovice BR16,8616,5316,862021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Olešnice OL17,0016,3717,002018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nemile SU17,0116,7317,012018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Domamyslice PV17,1516,8017,152016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Polkovice PR17,0917,1817,182017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Plinkout OL17,1916,6617,192018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Olešnice OL17,4117,2417,412017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Plinkout OL17,4517,4517,452016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Loučany OL17,4916,7117,492019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Míchov BK17,5317,2817,532016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ráječek SU17,0017,5717,572017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Domamyslice PV17,4417,5817,582016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nová Dědina OL17,3317,5917,592016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dětkovice PV17,6217,1517,622016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludéřov OL17,6617,2617,662019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bílovice PV17,3217,6717,672017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Plinkout OL17,1717,7317,732017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Loučany OL17,4817,7317,732016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dětkovice PV17,5517,7617,762018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Olešnice OL17,5017,7617,762015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Domamyslice PV17,5717,7717,772014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hrabišín SU17,8016,8517,802019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Plinkout OL17,8017,5117,802014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Niva PV17,8317,8617,862015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Plinkout OL17,8717,1517,872015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Olešnice OL17,4017,8717,872016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Břevenec OL17,9017,7017,902019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dolany OL17,9718,0018,002021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Dolní Libina SU18,0817,8318,082021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Pěnčín PV18,7318,3518,732021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Dub nad Moravou OL19,8518,6419,852021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Pěnčín B PV20,2619,0920,262021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Šumvald OL18,0320,3820,382021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Droždín Chvádrož OL20,5019,8820,502021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Cholina Cholešnice OL23,0017,2223,002021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Haňovice OL25,7520,2425,752021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Hlubočky OL26,9119,9026,912021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Dětkovice PV27,5026,3827,502021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Přáslavice OL41,6542,7842,782021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Krasice - Prostějov PVNPNPNP2021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Zahnašovice KMNPNPNP2021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  14,81 0 17.09.2019 09:06


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  18,11 0 17.09.2019 09:06

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/28 Olešnice, Olešnice
HE
2020/10/17 Olešnice, HE Olešnice
HE
2021/07/17 BIO-HE Olešnice, BIO-HE Olešnice
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře