Olešnice 2021 - BIO-HE Olešnice

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele:  https://biomac-hanackaextraliga.cz/
Kdy: 17. 07. 2021 11:00
Kontakt:   zástupce Hanácká extraliga
Telefon:  +420 722 905 861
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Hanácká extraliga

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hrabůvka PR 16,74 16,22 16,74
2.  Plumlov PV 16,78 16,02 16,78
3.  Zahnašovice KM 16,80 16,80 16,44
4.  Janovice BR 16,86 16,86 16,53
5.  Olešnice X team OL 18,39 18,39 17,91
6.  Čechy pod Kosířem PV 18,53 18,53 17,91
7.  Radíkov OL 18,61 18,56 18,61
8.  Plinkout OL 18,63 18,44 18,63
9.  Dolany OL 18,90 18,05 18,90
10.  Velká Bystřice OL 19,28 19,28 18,05
11.  Dětkovice PV 19,49 19,49 17,74
12.  Mladeč OL 19,69 18,78 19,69
13.  Chválkovice OL 20,30 20,30 19,47
14.  Přáslavice OL 26,44 26,44 20,08
15.  Kokory PR NP NP NP
16.  Ratiboř VS NP NP NP
17.  Velká (Hranice III) PR NP 18,80 18,05

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolany OL 18,00 17,97 18,00
2.  Dolní Libina SU 18,08 18,08 17,83
3.  Pěnčín PV 18,73 18,73 18,35
4.  Dub nad Moravou OL 19,85 19,85 18,64
5.  Pěnčín B PV 20,26 20,26 19,09
6.  Šumvald OL 20,38 18,03 20,38
7.  Droždín Chvádrož OL 20,50 20,50 19,88
8.  Cholina Cholešnice OL 23,00 23,00 17,22
9.  Haňovice OL 25,75 25,75 20,24
10.  Hlubočky OL 26,91 26,91 19,90
11.  Dětkovice PV 27,50 27,50 26,38
12.  Přáslavice OL 42,78 41,65 42,78
13.  Krasice - Prostějov PV NP NP NP
14.  Zahnašovice KM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plinkout OL14,6114,6214,622017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL14,7814,8314,832019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Křenovice PR14,8614,7814,862022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Olešnice XOL14,8714,5514,872018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ludéřov OL14,8014,9114,912019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Čelechovice na Hané PV14,5714,9714,972018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice PV15,0015,0115,012019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Velká Bystřice OL15,0614,4315,062022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ludéřov OL15,1014,6615,102022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Domamyslice DvojkaPV14,5315,1615,162018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olešnice XOL15,1914,1415,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Měrotín OL15,2214,6115,222018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Měrotín OL15,3515,2715,352017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nenakonice OL15,4115,3315,412022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bílovice PV15,4115,4915,492017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Olešnice OL--15,542013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nemile SU15,5815,5115,582018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kosov SU14,9615,5915,592022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Třeština SU15,0715,6315,632022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kožušany OL15,3115,6715,672022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Pavlov-výběr SU15,7615,4815,762017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Velká (Hranice III) PR15,7815,1115,782022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Otinoves PV15,1715,9015,902022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Plinkout OL15,9215,0515,922022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Čechy pod Kosířem PV15,7815,9215,922022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Měrotín BOL15,9415,7015,942022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bezděčí u Trnávky SY15,9415,6815,942022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Krasice - Prostějov PV15,9015,9615,962022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Ludéřov OL16,0715,3116,072017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Císařov PR15,6716,0916,092018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Krasice - Prostějov PV16,4416,6216,622019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Haňovice OL16,9816,8216,982022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Haňovice OL17,0917,0117,092019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Dolní Libina SU16,8417,2017,202022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dolní Libina SU17,3217,3917,392019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Pěnčín PV17,4916,7917,492016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Loučany OL17,5316,6817,532016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Loučany OL17,5617,0117,562017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Měrotín OL17,6117,1517,612022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Dub nad Moravou OL17,8817,8217,882022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Olešnice OL17,9917,0917,992018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Loučany OL18,0617,5218,062022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Cholina OL18,1017,4218,102022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Pěnčín PV18,1318,1518,152018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dětkovice PV17,9718,1918,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Soběsuky A PV17,6218,2118,212022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Hlubočky OL17,5818,2318,232019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Pavlov SU18,2317,9318,252022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Pěnčín PV18,2917,3618,292015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Loučany OL18,2918,0318,292018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Dětkovice PV18,3318,2818,332018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bílovice PV18,4317,7818,432022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Loučany OL--18,452013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Pěnčín PV17,6618,5118,512019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Pěnčín PV18,5817,8218,582017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Dětkovice PV18,6218,4218,622017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Soběsuky B PV18,0218,6418,642016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Haňovice OL18,6917,7218,692018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Loučany OL18,7618,6218,762015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Nová Dědina OL18,7818,0918,782022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velká (Hranice III) - Muži

NPhttps://youtu.be/KOFbjetQbDc Ondřej Hlavinka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
BIOMAC HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
BIOMAC HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
BIOMAC HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
BIOMAC HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
BIOMAC HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/28 Olešnice, Olešnice
BIOMAC HE
2020/10/17 Olešnice, HE Olešnice
BIOMAC HE
2021/07/17 Olešnice, BIO-HE Olešnice
BIOMAC HE
2022/08/12 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře