Olešnice Hřiště 2018 - Olešnice

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 07. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice OL 17,00 17,00 16,37
2.  Nemile SU 17,01 17,01 16,73
3.  Plinkout OL 17,19 17,19 16,66
4.  Dětkovice PV 17,76 17,55 17,76
5.  Chválkovice OL 18,17 18,17 17,99
6.  Loučany OL 18,33 18,34 16,41
7.  Náměšť na Hané OL 18,61 17,47 18,61
8.  Bílovice PV 19,44 18,56 19,44
9.  Slavětín OL 20,04 20,04 19,87
10.  Polkovice PR 20,14 18,95 20,14
11.  Ludéřov OL 20,16 20,16 19,06
12.  Měrotín OL 20,25 20,25 18,07
13.  Střelice OL 21,11 20,72 21,11
14.  Kosov SU 21,34 21,34 20,02
15.  Štíty SU 21,58 21,58 21,21
16.  Dub nad Moravou OL 24,34 24,34 23,96
17.  Dolany A OL 25,57 20,28 25,57
18.  Odrlice OL NP NP NP
18.  Břevenec OL NP NP NP
18.  Pavlov-výběr SU NP NP NP
18.  Ráječek SU NP NP NP
18.  Domamyslice B PV NP NP 17,44

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice OL 17,99 17,99 17,09
2.  Dětkovice PV 18,33 18,33 18,28
3.  Náměšť na Hané OL 18,85 17,84 18,85
4.  Droždín Chvadrož OL 19,02 18,52 19,02
5.  Hlubočky OL 19,60 18,71 19,60
6.  Bílovice A PV 19,78 19,46 19,78
7.  Krasice PV 20,61 18,57 20,61
8.  Cholina OL 21,09 21,09 19,48
9.  Bohuňov SY 21,20 19,85 21,20
10.  Loučany OL 22,85 21,07 22,85
11.  Pěnčín PV 25,41 25,41 16,86
12.  Břevenec OL NP 24,11 23,63
12.  Haňovice OL NP 18,89 19,07

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL17,0016,3717,002018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nemile SU17,0116,7317,012018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Domamyslice PV17,1516,8017,152016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Polkovice PR17,0917,1817,182017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plinkout OL17,1916,6617,192018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Olešnice OL17,4117,2417,412017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Plinkout OL17,4517,4517,452016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Míchov BK17,5317,2817,532016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Ráječek SU17,0017,5717,572017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Domamyslice PV17,4417,5817,582016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nová Dědina OL17,3317,5917,592016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dětkovice PV17,6217,1517,622016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bílovice PV17,3217,6717,672017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Plinkout OL17,1717,7317,732017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Loučany OL17,4817,7317,732016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dětkovice PV17,5517,7617,762018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Olešnice OL17,5017,7617,762015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Domamyslice PV17,5717,7717,772014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Plinkout OL17,8017,5117,802014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Niva PV17,8317,8617,862015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Plinkout OL17,8717,1517,872015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Olešnice OL17,4017,8717,872016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Ludéřov OL17,9717,7517,972016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dětkovice BPV17,9118,0318,032014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bílovice PV18,0417,6918,042016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Niva PV18,0318,1118,112014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Střelice OL17,8518,1218,122017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Domamyslice PV18,1517,7518,152015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dětkovice PV17,7918,1718,172016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chválkovice OL18,1717,9918,172018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dětkovice PV18,5419,7719,772016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Pěnčín PV20,5317,3620,532016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Kožušany OL20,8318,7220,832016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Hlubočky OL19,0620,9720,972016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Droždín Chvadrož OL21,2320,2621,232016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Olešnice OL23,5820,5823,582016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Nová Dědina OL24,8925,1025,102016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Náměšť na Hané OL23,3928,5728,572016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Nové Dvory OL31,5032,5932,592016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Haňovice OLNPNPNP2016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Loučany OLNPNPNP2016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře