Olešnice 2024 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/X-TEAM-193971887737/
Kdy: 09. 08. 2024 20:30
Kontakt:   Lukáš Hampl
Telefon:  776 129 856
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: ONL

Výsledky soutěže

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plinkout OL14,6114,6214,622017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL14,7613,8514,762023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešnice XOL14,7814,8314,832019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dolany OL14,8514,5214,852023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Křenovice PR14,8614,7814,862022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Olešnice XOL14,8714,5514,872018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ludéřov OL14,8014,9114,912019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Odry NJ14,7214,9414,942023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Janovice BR14,9614,7714,962023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Čelechovice na Hané PV14,5714,9714,972018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice PV15,0015,0115,012019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Čelechovice na Hané PV15,0314,4015,032023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Velká Bystřice OL15,0614,4315,062022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ludéřov OL15,1014,6615,102022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Domamyslice DvojkaPV14,5315,1615,162018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Olešnice XOL15,1914,1415,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Měrotín OL15,2214,6115,222018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Měrotín OL15,3515,2715,352017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bílovice APV15,3914,0215,392023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nenakonice OL15,4115,3315,412022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Měrotín OL15,2715,4515,452023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bílovice PV15,4115,4915,492017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Olešnice OL--15,542013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nemile SU15,5815,5115,582018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kosov SU14,9615,5915,592022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Třeština SU15,0715,6315,632022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kožušany OL15,3115,6715,672022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Pavlov-výběr SU15,7615,4815,762017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velká (Hranice III) PR15,7815,1115,782022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Těšetice TYFOČÁCIOL15,0815,8715,872023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Odry NJ15,4715,4415,472023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Krasice - Prostějov PV16,4416,6216,622019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Haňovice OL16,9816,8216,982022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Haňovice OL17,0917,0117,092019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Haňovice OL17,1016,6117,102023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dolní Libina SU16,8417,2017,202022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dolní Libina SU17,3217,3917,392019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pěnčín PV17,4916,7917,492016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Loučany OL17,5316,6817,532016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Loučany OL17,5617,0117,562017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Měrotín OL17,6117,1517,612022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Měrotín OL17,5617,7917,792023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dub nad Moravou OL17,8817,8217,882022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Soběsuky A PV17,9317,4017,932023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Bílovice PV17,9817,9417,982023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Olešnice OL17,9917,0917,992018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Hrabišín SU18,0616,5218,062023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Loučany OL18,0617,5218,062022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Cholina OL18,1017,4218,102022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Pěnčín PV18,1318,1518,152018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Bezděčí u Trnávky SY17,8318,1718,172023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Dětkovice PV17,9718,1918,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Soběsuky A PV17,6218,2118,212022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hlubočky OL17,5818,2318,232019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Pavlov SU18,2317,9318,252022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Dub nad Moravou OL18,1518,2818,282023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Pěnčín PV18,2917,3618,292015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Loučany OL18,2918,0318,292018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Soběsuky B PV18,2618,3018,302023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Dětkovice PV18,3318,2818,332018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/18 Olešnice,
BIOMAC HE
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
BIOMAC HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
BIOMAC HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
BIOMAC HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
BIOMAC HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
BIOMAC HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/28 Olešnice, Olešnice
BIOMAC HE
2020/10/17 Olešnice, HE Olešnice
BIOMAC HE
2021/07/17 Olešnice, BIO-HE Olešnice
BIOMAC HE
2022/08/12 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2023/08/11 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2024/08/09 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře