Olešnice 2023 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/X-TEAM-193971887737/
Kdy: 11. 08. 2023 21:00
Kontakt:   Lukáš Hampl
Telefon:  776 129 856
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice X OL 14,76 14,76 13,85
2.  Dolany OL 14,85 14,85 14,52
3.  Odry NJ 14,94 14,72 14,94
4.  Janovice BR 14,96 14,96 14,77
5.  Čelechovice na Hané PV 15,03 15,03 14,40
6.  Bílovice A PV 15,39 15,39 14,02
7.  Měrotín OL 15,45 15,27 15,45
8.  Těšetice TYFOČÁCI OL 15,87 15,08 15,87
9.  Ludéřov FARMA OL 15,88 15,88 15,76
10.  Bezděčí u Trnávky SY 16,25 16,25 14,43
11.  Otinoves PV 16,32 16,32 15,66
12.  Chválkovice OL 16,51 16,51 16,38
13.  Mladeč OL 16,64 15,64 16,64
14.  Zborovice KM 16,76 16,76 15,75
15.  Vrchoslavice PV 16,84 16,84 15,38
16.  Dub nad Moravou OL 16,89 16,89 16,03
17.  Plinkout OL 16,90 16,90 14,69
18.  Ludéřov HORNETS OL 16,92 16,92 15,24
19.  Olešnice REZERVA OL 17,24 15,63 17,24
20.  Nenakonice OL 17,56 15,94 17,56
21.  Mostkovice PV 17,88 17,88 17,31
22.  Drahany PV 18,01 18,01 17,55
23.  Seloutky PV 18,43 17,28 18,43
24.  Kožušany A OL 18,57 18,57 15,75
25.  Křenovice PR 20,92 17,69 20,92
26.  Sobotín SU 21,52 21,52 21,50
27.  Kožušany B OL 22,58 22,25 22,58
28.  Chořelice OL 23,22 22,33 23,22
29.  Nemrlov SU 24,39 14,67 24,39
30.  Velká Bystřice OL 25,65 14,91 25,65
31.  Doloplazy OL 26,72 26,72 26,62
32.  Grygov OL 29,11 16,32 29,11
33.  Olšany u Prostějova PV NP NP NP
33.  Třeština SU NP NP NP
33.  Bílovice C Odpad PV NP 15,80 16,35
33.  Kobeřice PV NP NP NP
33.  Krasice - Prostějov PV NP NP NP
33.  Luboměř NJ NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Odry NJ 15,47 15,47 15,44
2.  Haňovice OL 17,10 17,10 16,61
3.  Měrotín OL 17,79 17,56 17,79
4.  Soběsuky A PV 17,93 17,93 17,40
5.  Bílovice PV 17,98 17,98 17,94
6.  Hrabišín SU 18,06 18,06 16,52
7.  Bezděčí u Trnávky SY 18,17 17,83 18,17
8.  Dub nad Moravou OL 18,28 18,15 18,28
9.  Soběsuky B PV 18,30 18,26 18,30
10.  Vojnice OL 19,22 19,21 19,22
11.  Náměšť na Hané OL 19,67 19,67 18,26
12.  Krasice - Prostějov PV 19,72 19,31 19,72
13.  Světlá Hora BR 20,35 19,07 20,35
14.  Dolní Libina SU 20,71 20,71 16,85
15.  Blatec OL 20,79 20,44 20,79
16.  Nová Dědina OL 20,84 17,73 20,84
17.  Seloutky PV 21,80 21,80 18,39
18.  Třeština SU 22,69 22,69 22,34
19.  Kožušany OL 22,98 22,30 22,98
20.  Šumvald OL 45,87 45,87 44,42
21.  Grygov OL NP NP NP
21.  Cholina OL NP NP NP
21.  Pěnčín ŠTIKY PV NP NP NP
21.  Plumlov MAMBY PV NP NP NP
21.  Bousín PV NP NP NP
21.  Dětkovice PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plinkout OL14,6114,6214,622017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL14,7613,8514,762023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešnice XOL14,7814,8314,832019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dolany OL14,8514,5214,852023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Křenovice PR14,8614,7814,862022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Olešnice XOL14,8714,5514,872018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ludéřov OL14,8014,9114,912019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Odry NJ14,7214,9414,942023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Janovice BR14,9614,7714,962023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Čelechovice na Hané PV14,5714,9714,972018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice PV15,0015,0115,012019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Čelechovice na Hané PV15,0314,4015,032023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Velká Bystřice OL15,0614,4315,062022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ludéřov OL15,1014,6615,102022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Domamyslice DvojkaPV14,5315,1615,162018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Olešnice XOL15,1914,1415,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Měrotín OL15,2214,6115,222018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Měrotín OL15,3515,2715,352017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bílovice APV15,3914,0215,392023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nenakonice OL15,4115,3315,412022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Měrotín OL15,2715,4515,452023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bílovice PV15,4115,4915,492017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Olešnice OL--15,542013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nemile SU15,5815,5115,582018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kosov SU14,9615,5915,592022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Třeština SU15,0715,6315,632022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kožušany OL15,3115,6715,672022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Pavlov-výběr SU15,7615,4815,762017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velká (Hranice III) PR15,7815,1115,782022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Těšetice TYFOČÁCIOL15,0815,8715,872023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Odry NJ15,4715,4415,472023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Krasice - Prostějov PV16,4416,6216,622019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Haňovice OL16,9816,8216,982022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Haňovice OL17,0917,0117,092019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Haňovice OL17,1016,6117,102023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dolní Libina SU16,8417,2017,202022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dolní Libina SU17,3217,3917,392019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pěnčín PV17,4916,7917,492016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Loučany OL17,5316,6817,532016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Loučany OL17,5617,0117,562017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Měrotín OL17,6117,1517,612022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Měrotín OL17,5617,7917,792023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dub nad Moravou OL17,8817,8217,882022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Soběsuky A PV17,9317,4017,932023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Bílovice PV17,9817,9417,982023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Olešnice OL17,9917,0917,992018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Hrabišín SU18,0616,5218,062023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Loučany OL18,0617,5218,062022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Cholina OL18,1017,4218,102022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Pěnčín PV18,1318,1518,152018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Bezděčí u Trnávky SY17,8318,1718,172023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Dětkovice PV17,9718,1918,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Soběsuky A PV17,6218,2118,212022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hlubočky OL17,5818,2318,232019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Pavlov SU18,2317,9318,252022/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Dub nad Moravou OL18,1518,2818,282023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Pěnčín PV18,2917,3618,292015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Loučany OL18,2918,0318,292018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Soběsuky B PV18,2618,3018,302023/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Dětkovice PV18,3318,2818,332018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/18 Olešnice,
BIOMAC HE
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
BIOMAC HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
BIOMAC HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
BIOMAC HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
BIOMAC HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
BIOMAC HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/28 Olešnice, Olešnice
BIOMAC HE
2020/10/17 Olešnice, HE Olešnice
BIOMAC HE
2021/07/17 Olešnice, BIO-HE Olešnice
BIOMAC HE
2022/08/12 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2023/08/11 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2024/08/09 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře