Chrbonín 2021 - Memoriál MIchala Velíška

Liga: THL
Místo: Chrbonín
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 19. 06. 2021 13:00
Kontakt:   Klára Pacltová
Telefon:  721 650 632

Začátek rezervace: 19. 06. 2021 13:00
Konec rezervace: 19. 06. 2021 13:00
Začátek tipování:  19. 06. 2021 20:00
Konec hlasování: 19. 06. 2021 00:00
Zadal: Patrik Baláž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chrbonin-11741.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST15,9915,7615,992018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chářovice ŠponaBN16,4316,2916,432019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žernovice PT16,2616,4616,462019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Budeč JH16,4616,3216,462021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Šipoun PT16,4916,3916,492019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zdislavice BN16,4016,5616,562021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chotěmice TA16,1916,5816,582018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Drahňovice BN16,6316,2716,632021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH16,2216,6316,632019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chotěmice TA--16,682014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bohdalín PE16,6916,4716,692017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Sloup PZ16,4816,7916,792021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bohdalín PE16,8916,6516,892018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žďár JH16,9216,8816,922021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kamenice nad Lipou PE16,9816,6416,982019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chotěmice TA17,0016,7517,002016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Skrýchov u Malšic TA17,0116,8917,012021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Vesce TA--17,032014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Žďár JH--17,032014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Slapy TA--17,042014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Skrýchov u Malšic TA16,7717,0517,052019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Český Rudolec JH16,7417,0617,062017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jankov BN16,7517,0917,092012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Žďár JH17,1016,3417,102017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chotěmice TA17,0417,1217,122012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice JH16,9017,1417,142018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Holašovice CB--17,142014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chotěmice TA17,1817,0517,182019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bohdalín PE17,2016,5517,202019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kamenice nad Lipou PE17,2617,1817,262018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Slapy TA16,7517,2717,272018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Zdislavice BN17,3016,9817,302018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Řepeč TA17,4117,2717,412019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Slavošovice CB17,3117,4417,442019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Stoklasná Lhota TA--17,442014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Tomice BN17,1617,4717,472021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Daměnice BN17,1417,5117,512019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Žďár AJH17,5116,7917,512016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Daměnice BN17,5216,5717,522016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Žďár JH17,5316,3617,532019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Kamenice nad Lipou PE--17,582014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Skrýchov u Malšic TA17,6217,2717,622018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Jaronice CB17,6317,5117,632021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Kamenice nad Lipou PE17,6317,6417,642015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Chýnov TA17,6517,1217,652017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Drunče JH17,2117,7017,702019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Chýnov TA17,4317,7017,702015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Drunče JH17,1917,7117,712018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chýnov TA17,7117,5217,712016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Slapy ATA17,7817,8117,812015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Dobronice u Chýnova TA16,8217,8217,822018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Chářovice BBN17,4917,8417,842016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Chotěmice TA17,7517,8417,842015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Žďár JH17,8617,3517,862012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Jaronice CB17,4617,8817,882018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Jaronice CB17,8917,5017,892012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Ústrašice BTA17,7417,9217,922015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Chrbonín ATA--17,942014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Krotějov SportTA17,9516,2317,952021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Srubec CB17,1717,9617,962019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Nová Ves u Chýnova TA17,4418,0318,032021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Markvarec JH18,0317,1518,032019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Chářovice ABN18,0318,0518,052012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Zhoř u Tábora TA17,8918,0718,072018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Chrbonín ATA18,0817,8218,082012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Žirovnice PE17,6318,0918,092019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Daměnice BN17,1218,1518,152021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Jaronice CB--18,162014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Strmilov JH17,8518,1718,172018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Zhoř u Tábora TA18,0518,1818,182015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Jablonná PB18,1918,1918,192012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Žirovnice PE17,7718,1918,192018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Řepeč TA18,0918,2518,252017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Strmilov JH18,3018,1218,302021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Zhoř u Tábora TA18,3118,3118,312016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Chotěmice TA18,3217,0018,322021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Heřmaneč JH18,3317,6218,332012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Ústrašice BTA17,3618,3318,332018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Strmilov JH--18,362014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Drahňovice BN17,9418,4018,402016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Řepeč TA17,0718,4218,422018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Řepeč TA--18,442014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Chýnov TA--18,462014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Kamenice nad Lipou PE18,4817,5118,482017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Rybova Lhota TA18,5217,4118,522019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Bohdalín PE18,5618,3118,562012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Jaronice Srubec BCB18,5618,3418,562016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Dobronice u Chýnova TA18,6317,4818,632021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Obora TA18,0318,6818,682019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Daměnice BN17,2018,6918,692015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Dvorce TA18,1818,7018,702015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Žďár JH18,7617,9818,762018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Slapy TA18,7718,6718,772017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Strmilov JH18,7718,6518,772012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Ústrašice BTA18,7818,3818,782012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Zhoř u Tábora TA18,8018,3518,802012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Skalice TA--18,802014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Ústrašice BTA17,6318,8318,832017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Řepeč TA17,8518,8518,852016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Rybova Lhota ÚstrašiceTA18,8818,6818,882017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/06/26 Chrbonín, TA,
THL
2011/06/25 Chrbonín, TA, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA
THL
2012/06/23 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2013/06/15 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2014/07/12 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2015/06/13 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2016/06/25 Chrbonín, O pohár
THL
2017/06/24 Chrbonín, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA
THL
2018/06/30 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2019/06/29 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2021/06/19 Chrbonín, Memoriál MIchala Velíška
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže