Hasičské hřiště Chrbonín 2023 - Pohárová soutěž - XVI. Memoriál Michala Velíška

Liga: -
Místo: Chrbonín
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 10. 06. 2023 13:00
Kontakt:   Adéla Pacltová, SDH Chrbonín
Telefon:  727 964 015

Začátek rezervace: 05. 03. 2023 18:00
Konec rezervace: 10. 06. 2023 11:00
Začátek tipování:  10. 06. 2023 20:00
Konec hlasování: 10. 06. 2023 00:00
Zadal: Adéla Pacltová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Chrbonín Vás srdečně zve na Pohárovou soutěž - XVI. ročník Memoriálu Michala Velíška.

Soutěž bude probíhat dle pravidel THL.

Rezervace startovního pořadí na stránkách Firesport - do 10. 6. 2023
Prezentace: 11:30 - 12:50
Zahájení soutěže: 13:00
Startovné: 200 Kč


Kategorie muži: 3B - 65mm + 4C - 42mm
Kategorie ženy: 2B - 65mm + 4C - 42mm
Kategorie veteráni: 2B - 65mm + 4C - 42mm


Povrch dráhy travnatý, základna - tartan.
Kvalitní občerstvení po celý den.
Po soutěži následuje tradiční pivní štafeta a akce do brzkých ranních hodin.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chrbonin-13058.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Ves u Chýnova TAMichal Jůza
22Chabrovice TAAdéla Pacltová
310Maršov 2TAJan Kainráth
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrbonín TAAdéla Pacltová
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrbonín TAAdéla Pacltová
210Maršov TAJan Kainráth


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce ATA17,2017,3517,352013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Holašovice CB17,5017,7917,792013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrbonín ATA17,8518,2118,212013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Žďár JH18,4716,5718,472013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chotěmice TA18,6118,2218,612013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Skalice TA17,8118,7118,712013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kamenice nad Lipou APE17,3318,7718,772013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bohdalín PE18,1418,8918,892013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Tučapy BTA18,6818,9218,922013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Řepeč TA19,4218,4919,422013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Tučapy ATA18,7719,4719,472013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Slapy TA19,6319,4219,632013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zdešov JH18,6419,7519,752013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vesce TA19,9818,9019,982013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Strmilov JH20,1619,4120,162013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stoklasná Lhota TA20,3320,0120,332013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Obora ATA19,8020,4420,442013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Želeč TA20,4620,2920,462013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Krátošice TA41,6120,6920,692013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zhoř u Tábora TA20,4221,2121,212013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Košice TA20,6921,5421,542013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kamenice nad Lipou PE21,4921,7621,762013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Daměnice BN20,5822,2822,282013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chválkov PE22,6722,3422,672013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chýnov TA20,3622,7622,762013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jaronice CB18,5824,6024,602013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chrbonín BTA25,4725,9225,922013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malšice TA35,1721,6635,172013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Terezín TA65,5251,5165,522013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Jankov BN16,52NPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Ústrašice BTANPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce ATA16,4116,2616,412018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dvorce ATA16,7316,4816,732016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bezděčín TA16,9216,9116,922019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bezděčín TA17,1317,0517,132018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dvorce ATA16,8317,3517,352017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dvorce ATA16,9517,4817,482015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chotěmice TA--17,662014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ústrašice TA17,5817,6917,692016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dvorce ATA17,7416,8517,742013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ústrašice TA17,7717,7817,782017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sloup PZ17,8117,4517,812021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ústrašice TA17,0617,8617,862018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dvorce ATA--17,882014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Slapy TA17,9417,8717,942018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chrbonín TA17,9417,5317,942018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dvorce TA17,0218,0018,002012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ústrašice TA17,9218,0518,052015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Daměnice BN17,1018,0618,062016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dvorce ATA18,1217,4518,122019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ústrašice TA17,6018,1718,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Martinice TomiceBN17,8718,2418,242021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Včelnice JH18,2617,7518,262019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chotěmice TA18,2218,3418,342016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Včelnice JH18,3818,1618,382018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kamenice nad Lipou PE18,3917,7318,392017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jankov BN18,2918,4218,422013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdešov JH17,6418,4618,462021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zdešov JH18,2118,4618,462015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Srubec CB18,5418,5218,542016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chotěmice TA17,7318,5618,562012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chotěmice TA18,6617,2418,662017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kamenice nad Lipou PE18,6718,7018,702018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Chrbonín TA18,7118,4318,712016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Šebířov TA18,7318,1618,732021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dvorce BTA--18,772014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nová Včelnice JH18,0718,8118,812012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Zhoř u Tábora TA18,2418,8818,882021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nová Včelnice JH18,9117,9618,912017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kamenice nad Lipou APE18,3818,9218,922015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chotěmice TA19,0317,7619,032013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chotěmice TA18,6619,1119,112015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Slapy TA17,6219,1719,172017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Zhoř u Tábora TA18,6119,1719,172016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Zhoř u Tábora TA18,5319,2119,212015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Chrbonín TA--19,272014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chotěmice TA19,3017,5619,302019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Zdešov JH--19,402014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Chrbonín TA18,9119,4119,412013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Zhoř u Tábora TA17,5919,4619,462017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dvorce BTA19,2419,5219,522015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Zdešov JH19,5318,7619,532018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Šebířov TA19,1019,7519,752019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chrbonín TA17,3019,7919,792019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Kozmice TA18,9119,8319,832012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Zhoř u Tábora TA19,9319,9519,952013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Choustník TA19,9819,9619,982021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Lom TA20,0319,0120,032018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Češnovice JaroniceCB--20,052014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Chrbonín TA19,2620,0520,052017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Krátošice TA19,8420,1320,132017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Košice TA20,0520,1620,162013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Ratměřice BN20,1920,0220,192021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Slapy TA20,2217,7620,222021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kamenice nad Lipou BPE20,1220,4320,432016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Chválkov PE20,4820,3820,482018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Dvorce BTA18,2720,5020,502018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Slapy TA20,5320,3020,532019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dvorce BTA20,5320,1520,532017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Kamenice nad Lipou PE19,4020,6020,602012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Zdešov JH19,6820,7420,742019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Smrkov TA21,3018,8421,302018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Dvorce BTA18,8221,4421,442012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Kozmice TA20,8621,5421,542013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Nová Včelnice JH21,1321,5721,572013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nová Včelnice JH21,1221,7121,712015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Lom TA18,5021,7921,792019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Zdešov JH21,8222,0922,092017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Zhoř u Tábora TA--22,142014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Tučapy TA22,2221,1922,222012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Kamenice nad Lipou BPE18,8722,3622,362015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Nová Včelnice JH22,4813,6822,482021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Chrbonín TA22,5122,2122,512012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Nová Včelnice JH23,3422,6223,342016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Kamenice nad Lipou BPE23,1623,5323,532013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Kamenná Lhota TA24,4923,9624,492018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Kamenice nad Lipou APE24,4922,2824,492016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Zhoř u Tábora TA25,1025,3625,362012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Chlum BN25,4625,8925,892021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Zdešov JH26,8726,3126,872016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Chválkov PE19,1027,2827,282019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Kozmice TA27,9228,1728,172017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Chotěmice TA30,0629,9730,062018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Kamenice nad Lipou APE--30,262014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Chrbonín TA29,8430,9730,972015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Ústrašice TA30,9931,6031,602013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Malšice TA30,6432,0232,022013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Dvorce BTA33,1632,7433,162019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Chářovice BN34,6618,0034,662021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Chabrovice TA35,4035,6735,672015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Daměnice BBN20,8435,8335,832013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/06/26 Chrbonín, TA,
THL
2011/06/25 Chrbonín, TA, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA
THL
2012/06/23 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2013/06/15 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2014/07/12 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2015/06/13 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2016/06/25 Chrbonín, O pohár
THL
2017/06/24 Chrbonín, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA
THL
2018/06/30 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2019/06/29 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2021/06/19 Chrbonín, Memoriál MIchala Velíška
THL
2023/06/10 Hasičské hřiště Chrbonín, Pohárová soutěž - XVI. Memoriál Michala Velíška
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/04/20 Ploukonice, areál u Jizery, AprilCUP (soutěž na 2B i 3B)
-
2024/04/20 Zaječov, Jarní nalejvačka
-
2024/04/27 Křenovice, 1. ročník soutěže dětí v PÚ Křenovice
-
2024/04/27 neplatná soutěž, .....
-
2024/04/28 Široká Niva-fotbalové hřiště, soutěž 2B-muži, ženy
-
2024/05/01 Trnava, O PUTOVNÍ POHÁR PIVOVARU VRANÍK
-
2024/05/04 Říčany u Brna, Memoriál Josefa Pavlíčka (2B úzké)
-
2024/05/04 Stýskaly, hřiště, STÝSKALSKÝ ŽELEZŇÁK nejsilnější hasič severu v TFA
-
2024/05/04 Nebílovy - hasičská dráha, O pohár starosty sboru Nebílovy
-
2024/05/04 Merklín, O pohár Merklínského Krokodýla 2B
-
2024/05/05 Skalice, Jarní nalejvačka
-
2024/05/08 Hradec, Memoriál V. Kašpárka
-
2024/05/11 Sušice, Okresní kolo dorostu
-
2024/05/11 Hasičská zbrojnice, HANÁCKÝ POHÁR přípravka, mladší a starší žáci.
-
2024/05/11 Valšov-fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/05/11 Jindřichův Hradec, areál HZS, O Pohár starosty města Jindřichův Hradec
-
2024/05/11 Sušice, Okresní soutěž 60 m jednotlivci
-
2024/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup dětské útoky
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/25 Rábí, Okresní kolo hry Plamen
-
2024/05/25 Dalešice hřiště u JZD, O pohár starosty obce Dalešice
-
2024/06/01 Žichovice, Vyřazovací soutěž žen
-
2024/06/01 Žichovice, Okresní soutěž v požárním sportu
-
2024/06/02 Okresní kolo, ?????
-
2024/06/07 Zátor - fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/06/08 Měrovice nad Hanou, PÚ kategorie děti
-
2024/06/08 BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚ, O BUDÍNSKOU MEDAILI a BUDÍNSKÝ POHÁR
-
2024/06/08 Měrotín - Parduska, Memoriál Josefa Vitoula 2024
-
2024/06/08 Nahý Újezdec hřiště u has. zb., Noční soutěž v požárním Útoku o pohár starosty SDH
-
2024/06/15 Klatovy, Krajské kolo dorostu
-
2024/06/15 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
2024/06/16 Klatovy, Krajské kolo v požárním sportu
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH
-
2024/09/14 Lipová Lázně - za DPS, Pohárová soutěž 3B-muži, 2B-ženy
-
2024/09/21 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2024
-
Kdy Kde Liga