Chropyně-fotbalové hřiště 2014 - Memorial Jana Zapletala

Liga: -
Místo: Chropyně
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 13. 09. 2014 13:00
Kontakt:   SDH Chropyně
Telefon: 

Začátek rezervace: 04. 08. 2014 18:00
Konec rezervace: 11. 09. 2014 13:00
Začátek tipování:  04. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 10. 09. 2014 00:00
Zadal: Marek Mucha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasici-chropyne.tode.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

pozvánka zde:

http://hasici-chropyne.tode.cz/images/dokument/memorial_jana_zapletala_2014.pdf

odkaz na soutěž na facebooku:

https://www.facebook.com/events/788070001216288/

 

ocenění muži:

1. místo - putovní pohár, pohár a 800Kč

2. místo - pohár a 600Kč

3. místo - pohár a 400Kč

 

ocenění ženy:

1. místo - pohár a 700Kč

2. místo - pohár a 500Kč

3. místo - pohár a 300Kč


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chropyne-2014-09-13-5717.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Chropyně mužiKMMarek Mucha
22Bohuslávky MužiPRPetr Stískal
33Roštění KMTomáš Hráček
44Troubky MužiPRTomáš Bálint
55Bohuslávky ŽenyPRPetr Stískal
66Nětčice ženy AKMBarbora Bajerová
77Litenčice KMmirrao
88Křenovice mužiPRSDH Křenovice
99Nětčice ženy BKMSvatava Navrátilová
1010Zdislavice MužiKMRadek Šťastný
1111Polkovice PRDaniel Peřina
1212Sulimov KMSvatopluk Minařík
1313Počenice mužiKMVladislav Sedlařík
1414Veselá mužiZLVáclav Čelůstka
1515Zdislavice ŽenyKMRadek Šťastný
1616Želeč MužiPVSDH Želeč
1717Počenice ženyKMVladislav Sedlařík
1818Uhřičice ženyPRLucie Tománková
1919Chvalnov KMDaniel Šušlík
2020Čelechovice na Hané PVJan Makovec
2121Morkovice muži AKMPavel Krejčí
2222Slušovice "C" mužiZLIvo Juráček
2323Polkovice ŽenyPRDaniel Peřina
2424Soběsuky MužiKMRadek Šťastný
2527Morkovice muži BKMPavel Krejčí
2628Slušovice ženyZLIvo Juráček
2730Lutopecny ženyKMVladislav Sedlařík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR16,7216,7816,782019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Ludéřov OL16,8116,9216,922019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zahnašovice KM16,9717,0317,032018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hrabůvka PR16,4017,1317,132018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plumlov PV17,3016,7217,302019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL17,3817,1517,382018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hlinsko PR17,6617,6417,662019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL16,9117,6717,672018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Valšovice (Hranice VI) PR17,7917,8217,792017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Zahnašovice KM17,7917,4017,922017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Domamyslice „Dvojka“PV17,6817,9417,942019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mistřice UH--17,942003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Prchalov ANJ16,6618,0318,032017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Hranice PR18,0617,1418,062018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ludslavice KM--18,082015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zahnašovice KM17,0918,0918,092019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lukov ZL17,6518,1218,122019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Císařov PR18,1018,1218,122018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Rychlov KM--18,252015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Sobíšky PR18,3117,5918,312017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hlinsko PR18,3218,1618,322017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Ivanovice na Hané VY18,2218,3318,332018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Ludslavice KM--18,342016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Luboměř NJ18,4017,4918,402017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Rymice KM--18,402016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Polkovice PR--18,422015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Radkova Lhota PR--18,582015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Velký Ořechov ZL--18,642003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Šarovy ZL--18,722003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Morkovice KM--18,782016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Rymice KM18,8018,4118,802018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mladcová ZL17,7318,8218,822018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Ludslavice KM18,3218,9118,912018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Zahnašovice KM--18,992015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kněžpole UH--19,032003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Křenovice PR19,1718,4319,172017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Sobíšky PR--19,182015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Chropyně KM19,2218,6319,222017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Křenovice PR18,3119,4019,402018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Vrchoslavice PV18,3619,4919,492019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Křenovice PR18,4719,4919,492019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Císařov PR18,2019,5719,572019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Vésky UH--19,642003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Ludslavice KM19,2819,6819,682017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hoštice KM18,5419,7319,732019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Císařov PR--19,882016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Polkovice PR17,3219,9119,912019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Čechy PR19,0220,0220,022017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chropyně KM19,3220,0320,032019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Pravčice KM--20,102003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Chropyně KM--20,162016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Polkovice PR--20,312016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Tršice OL--20,352015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Císařov PR19,4520,3920,392017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Špičky PR--20,482015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Čechy PR19,7220,5220,522018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Hlinsko PR20,1520,5520,552018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Vrchoslavice PV18,3620,6020,602017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Rokytnice PR19,9520,6120,612018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Lešná VS--20,672003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Citov PR--20,692016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Henčlov - Přerov VIII PR--20,932016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Morkovice KM21,2620,9820,982017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Roštění KM--21,162015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dětkovice PV19,3321,1621,162019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Radkova Lhota PR21,1920,9421,192017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Zdislavice KM--21,202015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Henčlov - Přerov VIII PR--21,222015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Tršice OL--21,222016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Doloplazy PV20,8421,2821,282018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Polkovice PR17,9621,3321,332017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Kokory PR20,6721,5621,562019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Čechy PR--21,642015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Doloplazy PV--21,722016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Želeč PV--21,732015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Tršice OL21,0221,7421,742017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Morkovice KM21,0421,7621,762019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Vrchoslavice PV19,3721,9221,922018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Chropyně KM--21,992003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Dětkovice VY22,1122,0022,112018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Valšovice (Hranice VI) PR--22,552015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Trusovice OL22,1722,6522,652017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Křenovice PR--23,052016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Chropyně KM--23,152015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Ludslavice KM17,7623,1823,182019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Sobíšky PR23,0723,3123,312019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Určice PV--23,692015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Kokory PR20,6023,8123,812017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Čechy PR--24,022016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Rokytnice PR--24,622016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Morkovice KM--24,832015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Rokytnice PR25,1019,4225,102019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Rokytnice PR24,9325,2825,282017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Morkovice KM25,3725,3425,372018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Oplocany PR--26,222015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Oplocany PR26,2325,3526,232017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Nětčice KM--26,502015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Troubky PR--27,442016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Kokory PR--27,572016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Rokytnice PR--27,812015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/13 Chropyně, KM, PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE
FSCR
2012/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2013/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial jana Zapletala
-
2014/09/13 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2015/05/09 Chropyně, VC MHJ
MHJPR
2015/09/12 Chropyně - fotbalový stadion, Memorial Jana Zapletala
-
2016/07/23 Chropyně, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/09/10 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2017/04/29 Chropyně, VC MHJ PR- Chropyně
MHJPR
2017/09/16 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2018/04/21 Chropyně, fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Chropyně
MHJPR
2018/09/22 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/04/27 Chropyně-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Chropyně
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
Kdy Kde Liga