Liberec, Jeřmanice 2014 - PKL Jeřmanice

Liga: PKL
Místo: Jeřmanice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 07. 06. 2014 14:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 02. 06. 2014 20:00
Konec rezervace: 06. 06. 2014 23:59
Začátek tipování:  07. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 07. 06. 2014 00:00
Zadal: Jan Kühnel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Běží se na dva pokusy ve dvou drahách. Start obou družstvev zároveň.

Pokud někdo potřebuje přehodit startovní pozici nebo si nebude vědět rady s rezervací pište nebo volejte na tel. 774 935 649.

Předběžná startovní listina

 

Místo: -Atletický areál ZŠ Dobiášova Liberec

Start: - tartan

Příběh: - tartan

Základna: - tartan

Dráha dopředu: - tráva

Prezentace od: 13:00

Nástup: 13:45

Start 1. družstva: 14:00

Změna v povrchu!!! Tartan bude jen od startu po základnu a pak cca 10 metrů běžecké dráhy 

 

Hlavní partner:



Sponzoři:
Poháry Avis
Lenka Žákova - Area Leader PlanSecur a.s.
Obec Jeřmanice
Požární bezpečnost a.s. 
HZS SŽDC Liberec
Všesportovní areál Javorník
Liberecký Kraj
ZŠ Dobiášova Liberec
Velkopopovický Kozel
a snad ještě nějaký přibudou

Program :
13:00 prezentace PKL
13:45 nástup PKL...uzavření startovky
13:56 příprava prvního družstva
14:00 start 
cca 18:00 ukončení a nástup

19:45 prezentace FNC
20:45 nástup PKL...uzavření startovky
20:56 příprava prvního družstva žen
21:00 start žen 1. pokus
cca 01:00 ukončení a nástup

Celým dnem a večerem provází DJ SPHINX
https://www.facebook.com/jan.djsphinx?fref=ts

Časomíra SDH Jeřmanice, terče sklopné
Startovné 150 Kč, respektive 200 Kč večer

 

 

Start a základna na tartanu

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jermanice-2014-06-07-4475.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Jeřmanice ženy BLIPodkozákovská liga
21Podmoklice ženySMLenka Farská
32Bozkov aSMJan Kühnel
42Jílové u Držkova MužiJNPavel Štěpán
53Jablonec nad Jizerou ženySMLukáš Němec
63Košťálov mužiSMTomáš Tulach
74Maršovice MužiJNKarel Bukvic
84Vlastiboř MužiJNPavel Štěpán
95Benešov u Semil zenySMAnna Antonyová
105Malá Skála JNRadek Havelka
116Kosmonosy MBJan Klimo
126Tatobity SMJosef Židů
137Bozkov a ženySMJan Kühnel
147Podůlší JCMartin Berger
158Jeřmanice ženy BLIPodkozákovská liga
168Ploukonice SMPodkozákovská liga
179Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
189Podmoklice SMPodkozákovská liga
1910Hradčany LITomáš Najman
2010Ploužnice SMMiloslav Turek
2111Jablonec nad Jizerou MužiSMLukáš Němec
2211Roudný muži JNRoman Kalousek
2312Bozkov bSMJan Kühnel
2412Malá Skála Malá Skála BéčkoJNMonika Klápšťovà
2513Krásná Ves ŽENYMBVeronika Kneblová
2613Sloup mužiPZJan Kühnel
2714Kosmonosy MBJan Klimo
2814Veselá SMJaroslav Novotný
2915Jablonec nad Jizerou ženySMLukáš Němec
3016Benešov u Semil ženySMMichaela
3116Maršovice MužiJNKarel Bukvic
3217Bozkov aSMJan Kühnel
3317Jeřmanice ženyLIPodkozákovská liga
3418Březová ženyLIPetra Mocová
3518Obrubce MBJan Klimo
3619Malá Skála Malá Skála Áčko ženyJNMonika Klápšťovà
3719Sloup ženy BPZJan Kühnel
3820Jablonec nad Jizerou MužiSMLukáš Němec
3920Košťálov ženySMTomáš Tulach
4021Krásná Ves ŽENYMBVeronika Kneblová
4121Příšovice mužiLIRomana Danišová
4222Bozkov A ženySMJan Kühnel
4322Vlastiboř MužiJNPavel Štěpán
4423Bukovina, Turnov  MužiSMPavel Štěpán
4523Jílové u Držkova MužiJNPavel Štěpán
4624Obrubce MBJan Klimo
4724Tatobity SMJosef Židů
4825Podůlší JCMartin Berger
4926Hradčany LITomáš Najman
5026Malá Skála Malá Skála Áčko ženyJNMonika Klápšťovà
5127Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
5227Sloup mužiPZTomáš Fiala
5328Březová mužiLIPetra Mocová
5428Veselá SMJaroslav Novotný
5529Bozkov bSMJan Kühnel
5629Ploužnice SMPodkozákovská liga
5730Bukovina, Turnov  MužiSMPavel Štěpán
5830Roudný muži JNRoman Kalousek
5931Jeřmanice ženyLIPodkozákovská liga
6031Malá Skála Malá Skála Béčko (ženy)JNNikol Vavřichová
6132Karlinky LIPodkozákovská liga
6232Sloup ženyPZJan Kühnel
6333Košťálov mužiSMTomáš Tulach
6433Ploukonice SMPodkozákovská liga
6534Březová ženyLIPetra Mocová
6634Janův Důl MužiLIHonza Mašek
6735Jeřmanice mužiLIJan Kühnel
6835Velké Hamry mužiJNJan Kühnel
6936Příšovice LIPodkozákovská liga
7036Tuř JCPodkozákovská liga
7139Košťálov zenySMTomáš Tulach
7239Sloup ženy BPZJan Kühnel
7340Březová mužiLIPetra Mocová
7446Malá Skála JNRadek Havelka
7547Jeřmanice mužiLIJan Kühnel
7647Malá Skála JNRadek Havelka
7748Velké Hamry MužiJNSDH Velké Hamry
7849Janův Důl LIPodkozákovská liga
7949Karlinky LIPodkozákovská liga
8050Sloup ženyPZJan Kühnel
8150Tuř JCMiroslav Řehák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jeřmanice LI36,14-1200,002015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže