Koštálov 2015 - O pohár

Liga: JL
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 20. 09. 2015 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 15. 09. 2015 20:00
Konec rezervace: 20. 09. 2015 00:00
Začátek tipování:  15. 09. 2015 20:00
Konec hlasování: 20. 09. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-6458.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Košťálov SMLenka Poloprutská
22Veselá MBOlda Česák
33Úmyslovice NBTomáš Luxemburk
44Podůlší JCJan Strnad
55Myštěves HKJaromír Rosůlek
66Krásná Ves MBJan Macoun
77Malá Skála JNNikol Vavřichová
88Podůlší JCMartin Berger
99Benešov u Semil SMsdhmricna
1010Tatobity Bity SportSMPavlína Bártová
1111Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1212Kosmonosy MBPepa Adam
1313Sychrov MBRadek Kuntoš
1414Jirkov JNVladimír Novotný
1515Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
1616Mříčná SMsdhmricna
1717Dobšín MBPepa Adam
1818Pšánky HKJakub Doskočil
1919Libuň JCMartina Panožková
2020Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
2121Dneboh MBLukáš Danda
2230Jeřmanice ZHTLIJan Kühnel
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Košťálov SMLenka Poloprutská
22Malá Skála BéčkoJNPavlína Bártová
33Myštěves HKJaromír Rosůlek
44Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
55Sychrov MBRadek Kuntoš
66Huť JNPetra Šteyrová
77Libuň JCHana Jarolímková
88Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
99Borovice MBRadek Kuntoš
1010Jeřmanice LIJan Kühnel
1111Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
1212Radimovice LIAnna
1313Těpeře JNMatěj Masný


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,4616,0216,462016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM16,9316,6516,932017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bratříkov JN17,1916,9517,192017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Katusice MB17,2517,1617,252018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Benešov u Semil SM17,3116,3917,312016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Benešov u Semil SM17,2417,4317,432018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libuň JC17,2417,5017,502017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sychrov MB17,5117,2317,512017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,2217,6317,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jablonec nad Jizerou SM17,7517,7317,752016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bratříkov JN17,6917,8717,872016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sychrov AMB17,9517,8817,952018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Obrubce MB17,3718,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jeřmanice LI18,1517,0218,152018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Košťálov SM18,4517,9318,452018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jablonec nad Jizerou SM18,3019,0419,042017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bratříkov JN17,3519,1819,182018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Veselá SM18,2419,2019,202017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Radimovice LI19,2819,3019,302016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Skála BéčkoJN19,3418,9419,342018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sychrov MMB18,6319,3719,372017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Huť JN18,7219,5419,542016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Libuň JC19,9717,5119,972018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Malá Skála BéčkoJN18,2620,0920,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Benešov u Semil SM17,7520,6820,682017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sychrov MB20,4520,7420,742016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Sychrov BMB20,7719,0120,772018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ploukonice SM21,0221,3221,322018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kosmonosy MB21,4021,5321,532018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Smidary HK22,7219,6122,722016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Krásná Ves MB22,9418,2422,942017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Malá Skála BéčkoJN24,5921,1024,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Loukov MB24,7625,6225,622016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Borovice MB16,9328,5028,502016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krásná Ves MB31,6131,6131,612016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga