Kožušany – Tážaly 2019 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Kožušany
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 06. 07. 2019 21:30
Kontakt:   Petr Zmeškal
Telefon:  776 195 472

Začátek rezervace: 30. 06. 2019 19:00
Konec rezervace: 06. 07. 2019 12:00
Začátek tipování:  06. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 06. 07. 2019 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SdhKozusanyTazaly/

Poznámka pořadatele

Areál "Za tratí"


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kozusany-10303.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kožušany MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
22Cholina OLSabina Hájíčková
33Dub nad Moravou ŽenyOLBarbora Paráková
44Cholina OLPatrik Maksant
55Měrotín OLPatrik Studeny
66Ludéřov OLMilan Husička
77Krasice PVAlča Buriánková
88Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
99Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
1010Kožušany ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1111Střelice OLMartin Gazárek
1212Bílovice Ženy BPVJana Vinklerová
1313Blatec OLEva Sahligerová
1414Radíkov OLDejv Tietze
1515Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
1616Domamyslice PVJakub Hlavinka
1717Sobotín SUAdéla Blažková
1818Břidličná BRJaromir Pavlik
1919Haňovice ženyOLLukáš Hampl
2020Loučany OLTomáš Hlavinka
2121Náměšť na Hané OLPavla Menšíková
2222Dub nad Moravou OLJiří Puchýř
2323Grygov OLAdam Dvorský
2424Nenakonice OLJan Indrák
2525Svésedlice OLJiří Dvořák
2626Niva PVTomáš Růžička
2727Vojnice OLTereza Košůtková
2828Krasice PVTomáš Petržela
2929Čelechovice na Hané PVJana Petrželová
3030Mladeč OLMiroslav Mlčoch
3131Krasice PVBarča Burešová
3232Svésedlice OLMarkéta Bečáková
3333Svésedlice pavlov-vyberOLRadek Vyhnal
3434Droždín ChvádrožOLIveta Pírková
3535Soběsuky PVPetr Zmeškal
3636Otinoves PVKarolína Burešová
3737Velká Bystřice OLMichael Vařeka
3838Mladeč ženyOLKarolína Studená
3939Velký Týnec OLJan Jeřábek
4040Třeština SULadislav Plechatý
4141Soběsuky ženy APVKamila Krychtálková
4242Štíty SUFilip Krňávek
4343Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
4444Dolní Libina SUAdriana Šulcová
4545Dolany OLNicol Pospíšilová
4646Lukov ZLLucie Smékalová
4747Bezděčí u Trnávky SYPavla Komoňová
4848Olšany u Prostějova PVPetr Fiala
4949Kosov ŽenySUPavla Hrochová
5050Velký Týnec OLPetra
5151Bezděčí u Trnávky SYJana Komoňová
5252Kosov SUsdh kosov
5353Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
5454Alojzov PVStanislav Režný
5555Bílovice MužiPVPetr Dokoupil
5656Alojzov PVAneta
5757Lesnice ženySUVíťa
5858Velká Bystřice velka bystriceOLvojtech majer
5959Sobíšky PRJiří Kočař
6060Bezděčí u Trnávky SYLukáš Trefil
6161Kokory PRLibor Daňa
6262Janovice BRpetr boxan
6363Otinoves PVRoman Klech
6465Blatec OLJitka Hrabalová
6566Maršíkov SUBarbora Vaculíková
6670Soběsuky ženy BPVMichaela Vystavělová
6774Myslechovice OLMilan Gallo
6877Určice PVvaša mirvald
6978Oplocany BETAPRJana Bitalová
7079Náklo MeziceOLZdeněk Holický
7180Lukov ZLTomas Nedbálek
7283Bludov SUPatrik Mikulica


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kožušany OL14,3114,7314,732018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL14,7714,7914,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Čelechovice na Hané PV14,8514,7014,852018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL14,9015,1615,162018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bílovice PV15,2914,2015,292017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Domamyslice DvojkaPV15,1715,3915,392017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Cholina OL14,8715,5415,542017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štíty SU15,5815,4715,582018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Náměšť na Hané OL15,4515,5915,592018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukov ZL15,3715,6715,672019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Střelice OL15,5815,6815,682018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Střelice OL15,7915,3715,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Leskovec nad Moravicí BR15,7115,8215,822019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sobíšky PR15,5315,8415,842017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Svésedlice OL15,6615,8715,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chválkovice OL15,8015,9015,902017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ludéřov OL15,9115,4515,912018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ludéřov OL15,9115,0915,912019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kožušany OL15,1715,9315,932019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kožušany OL15,3215,9715,972017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Svésedlice OL15,0315,9815,982019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Myslejovice PV16,0115,4616,012018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chválkovice OL16,0615,7116,062018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Dědina OL16,1315,8316,132017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dolany BOL16,1915,7516,192017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Císařov PR16,2115,9816,212018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pavlov-výběr SU15,0316,2316,232018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Cholina OL15,3816,2516,252019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Náměšť na Hané OL16,3316,1516,332017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dolany OL15,6716,5116,512019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sobotín SU14,9316,5816,582019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Čechy pod Kosířem PV16,3916,6016,602019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kosov SU15,5616,6616,662019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Sobotín SU15,6316,8516,852017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Hlubočky OL15,3516,8616,862017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Tršice OL17,0716,8717,072017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nenakonice OL17,2017,0717,202018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bezděčí u Trnávky SY17,2017,2517,252019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Olešnice OL15,5617,4317,432017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Domamyslice DvojkaPV15,1017,5117,512019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Otaslavice PV17,1317,5317,532017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dolany OL15,7617,5417,542018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Otinoves PV17,7717,8517,852019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Velká Bystřice OL16,7217,9617,962019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Podolí PR18,0817,7718,082018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Šumvald OL17,7318,1018,102017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dub nad Moravou OL17,9918,1118,112019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Chválkovice OL16,3618,2018,202019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Třeština SU17,6518,2318,232018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Střížov OL17,4118,3218,322017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Pavlov-výběr SU17,6518,4518,452019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Kokory PR18,2719,0219,022019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Podolí PR19,5519,1019,552017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dub nad Moravou OL19,7419,4319,742018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Čelechovice na Hané PV19,2320,0120,012019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Grygov OL19,2420,3420,342018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Břidličná BR20,9521,2921,292018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Velký Týnec OL19,6621,3621,362017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Sobotín SU21,3921,0621,392018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Grygov OL20,5221,4821,482019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Oplocany BetaPR21,3122,1122,112017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Střelice OL22,5523,0423,042019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Droždín OL23,3018,8023,302017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Mladeč OL19,5325,0625,062019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Olšany u Prostějova PV18,3925,7825,782019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Krasice PV24,3725,8625,862017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Břidličná BR17,3826,7126,712019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dubčany OL26,2826,7426,742018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Medlov OL17,4832,0432,042017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nenakonice OL35,0635,1935,192017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Grygov OL35,5619,4935,562017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Mladeč OL35,6735,3435,572017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Blatec OL35,6434,5535,642018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Újezd OL36,2433,5936,242017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Mladeč OL31,3141,3141,312018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Oplocany APR30,8046,0646,062017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Velký Týnec OLNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Dolany AOLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Pavlov-výběr SUNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Janovice BRNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Nemile SUNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Štíty SUNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Blatec OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Velký Týnec OL21,35NPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Nenakonice OLNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Bílý Potok JE14,69NPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Bílovice PVNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Troubelice OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Svésedlice OLNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Niva PVNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Niva PVNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Měrotín OL15,01NPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Domamyslice DvojkaPVNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Třeština SUNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Břidličná BRNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Krasice PVNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Radíkov OLNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Měrotín OLNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nemile SU17,0616,8117,062018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasice PV17,4818,2818,282018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Cholina OL18,4218,4618,462018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krasice PV18,8218,9718,972017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Svésedlice OL18,8619,3019,302017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nenakonice OL19,4319,1219,432017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočky OL19,4618,5219,462017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Maršíkov SU19,4818,3719,482018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kosov SU18,7019,5519,552019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Soběsuky APV19,0619,6719,672019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Loučany OL17,9719,7819,782019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Čechy pod Kosířem PV17,4319,8819,882019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nenakonice OL19,6719,9419,942018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kožušany OL19,6420,0320,032019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Cholina OL19,8920,1020,102017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Svésedlice OL19,2920,2020,202019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mladeč OL20,2020,2320,232019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Svésedlice OL19,4920,2520,252018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Medlov OL20,2120,3320,332017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Cholina OL19,1920,4420,442019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Blatec OL20,4918,7020,492018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Maršíkov SU20,2620,6320,632017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kožušany OL20,6720,5920,672018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Blatec OL19,7720,9120,912019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mladeč OL20,4021,0821,082018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Maršíkov SU19,2921,1921,192019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bílovice BPV17,8021,4221,422019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Lesnice SU20,5321,4821,482019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bezděčí u Trnávky SY20,6321,6321,632019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nové Dvory OL20,4721,8121,812018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Velký Týnec OL20,5522,4122,412019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Vojnice OL21,1223,9523,952019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Blatec OL24,3424,8424,842017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Trusovice OL20,8924,6624,892017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Císařov PR27,2527,2527,252018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Soběsuky BPV26,5427,2727,272019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nové Dvory OL23,5431,8731,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Velká Bystřice OL31,5732,5632,562019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Náměšť na Hané OL18,0833,0733,072018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Mladeč OL33,3932,8633,392017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Olešnice OL19,1634,1634,162017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Droždín ChvádrožOL27,2136,1836,182019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dub nad Moravou OL40,2419,8940,242019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bílovice BPV46,2446,5446,542017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Kožušany OLNP18,79NP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Újezd OL26,06NPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Haňovice OLNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Velký Týnec OLNP20,27NP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Velký Týnec OLNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Krasice PVNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Pěnčín PVNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/02 Kožušany ,,areál za tratí', noční soutěž na 2B
-
2017/07/01 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2018/07/07 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže