Olešnice 2013 - O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC

Liga: -
Místo: Olešnice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 07. 09. 2013 11:00
Kontakt:   Jiří Dudek
Telefon:  734 740 490

Začátek rezervace: 08. 09. 2013 20:00
Konec rezervace: 07. 09. 2013 11:00
Začátek tipování:  30. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 07. 09. 2013 00:00
Zadal: Filip Krampla

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdh-olesnice-x.webnode.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Již tradiční pohárová soutěž mužů, žen a veteránů na 2B.

Propozice a rezervace na stránkách pořadatele http://sdh-olesnice-x.webnode.cz/. Odkaz na výsledky, videa a fotky z minulého ročníku zde: http://sdh-olesnice-x.webnode.cz/poharovka-olesnice/


Přijedte se podívat nebo i závodit. Třeba právě vy prěkonáte rekord Domamyslic. U jejichž pokusu se časomíra zastavila na čase 14:01!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olesnice-2013-09-07-4291.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plinkout OL14,6114,6214,622017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL14,8714,5514,872018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Čelechovice na Hané PV14,5714,9714,972018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Domamyslice DvojkaPV14,5315,1615,162018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešnice XOL15,1914,1415,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Měrotín OL15,2214,6115,222018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Měrotín OL15,3515,2715,352017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bílovice PV15,4115,4915,492017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Olešnice OL--15,542013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nemile SU15,5815,5115,582018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pavlov-výběr SU15,7615,4815,762017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ludéřov OL16,0715,3116,072017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Císařov PR15,6716,0916,092018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pavlov výběr z hroznůSU--16,132013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Domamyslice PV--16,212013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pavlov-výběr SU15,7716,2316,232018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Cholina OL16,2816,3816,382018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Domamyslice 2PV16,3914,8616,392017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolany OL16,2816,4616,462018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bílovice PV16,6414,5116,642018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Šumvald OL--16,682013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Střelice OL16,2416,7216,722018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Svésedlice OL16,7716,4716,772017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chválkovice OL16,0616,9716,972018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Janovice BR--17,552013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Slavětín OL17,6816,6417,682017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Niva PV--18,542013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Cholina OL--18,792013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Palonín SU--18,832013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čechy pod Kosířem PV19,3419,2119,342018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Náměšť na Hané OL17,4419,5119,512018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Břidličná BR19,0919,6319,632018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Olšany u Prostějova PV20,2419,6820,242018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Náklo MeziceOL20,4018,3820,402017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chořelice OL21,3221,0021,322018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Vojnice OL22,5622,7022,702018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Olešnice AOL--23,682013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Radíkov OL23,6823,7623,762018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Grygov OL18,9824,5124,512018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Otinoves PV21,2024,5724,572018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Nenakonice OL25,0625,3825,382018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Olešnice AOL19,9530,7630,762017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Těšetice OL35,0020,0635,002018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kožušany OL43,0215,4043,022017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Ludéřov OLNPNPNP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bílý Potok JE16,93NPNP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Třeština SU17,03NPNP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kožušany OLNPNPNP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Velký Týnec OL17,52NPNP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Štíty SU16,3817,25NP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Odrlice OL--NP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Niva PVNPNPNP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Měrotín OL--NP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Mladeč OL45,4746,05NP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Ješov OL--NP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Kosov SUNPNPNP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín PV17,4916,7917,492016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Loučany OL17,5316,6817,532016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Loučany OL17,5617,0117,562017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Olešnice OL17,9917,0917,992018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pěnčín PV18,1318,1518,152018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dětkovice PV17,9718,1918,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Loučany OL18,2918,0318,292018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pěnčín PV18,2917,3618,292015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dětkovice PV18,3318,2818,332018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučany OL--18,452013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pěnčín PV18,5817,8218,582017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dětkovice PV18,6218,4218,622017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Soběsuky BPV18,0218,6418,642016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Haňovice OL18,6917,7218,692018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Loučany OL18,7618,6218,762015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Náměšť na Hané OL17,8418,8518,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Svésedlice OL18,8718,3918,872017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pěnčín PV18,8917,7518,892017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nenakonice OL19,0018,9419,002018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Droždín ChvadrožOL18,5219,0219,022018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Olešnice OL18,2719,0519,052017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Haňovice OL--19,142013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Cholina OL18,5219,1619,162018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Olešnice OL18,9819,3319,332015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Svésedlice OL18,7119,4319,432017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bílovice APV19,4719,2219,472016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nemile SU19,5318,2119,532018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Loučany OL19,5718,9519,572014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hlubočky OL18,7119,6019,602018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dětkovice PV18,5419,7719,772016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bílovice APV19,4619,7819,782018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Krasice PV19,8517,7219,852018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Droždín ChvadrožOL19,9318,1619,932015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Náměšť na Hané OL19,9719,0719,972017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Soběsuky APV20,0219,9120,022016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hlubočky OL18,5220,0620,062015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Haňovice OL19,6220,1120,112017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hlubočky OL20,1619,8420,162014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Haňovice OL20,1719,6720,172015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nová Hradečná OL19,3320,1920,192014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Olešnice OL18,5420,3320,332017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dětkovice PV18,8520,3320,332016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Krasice PV19,7620,3720,372016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Náměšť na Hané OL17,2620,4420,442015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bílovice APV20,4519,4120,452017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Pěnčín PV20,5317,3620,532016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Maršíkov SU19,3120,5620,562018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Krasice PV20,5918,1820,592017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Droždín ChvadrožOL19,6820,6120,612017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Krasice PV18,5720,6120,612018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Olešnice OL--20,632013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nová Dědina OL20,7920,7920,792015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kožušany OL20,8318,7220,832016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Hlubočky OL19,0620,9720,972016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Soběsuky APV20,9220,9920,992018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bílovice BPV21,0517,9521,052018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Pavlov-výběr SU20,9721,0921,092017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Cholina OL21,0919,4821,092018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Přáslavice OL21,1619,1921,162017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nové Dvory OL19,0521,1721,172018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Bohuňov SY19,8521,2021,202018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bílovice BPV18,8421,2121,212016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Mladeč OL19,4521,2121,212017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Ludéřov OL19,9221,2221,222014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Nová Dědina OL19,5921,2221,222017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Droždín ChvadrožOL21,2320,2621,232016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Ludéřov OL20,8921,2421,242015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Chválkovice OL21,3820,2321,382015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Luká OL--21,422013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Pavlov SU21,7818,5021,782018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Chválkovice ChvádrožOL22,0820,8322,082014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Ješov OL--22,482013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Řídeč OL20,1922,5922,592015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Loučany OL21,0722,8522,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nová Dědina OL23,2119,2823,212014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Mladeč OL23,1923,2723,272018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Svésedlice OL19,5323,4223,422015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kožušany OL23,0123,4323,432018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Olešnice OL23,5820,5823,582016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Hlubočky OL23,7818,2323,782017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Trusovice OL24,2922,6424,292017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Vojnice OL24,3223,5824,322018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Haňovice OL20,7224,3424,342014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Břevenec OL18,7224,5524,552017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Nová Dědina OL24,8925,1025,102016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Pěnčín PV25,4116,8625,412018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Žernovník BK18,2425,5825,582016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Bohuňov SY26,5420,9626,542017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Olešnice OL26,6817,6626,682018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Olešnice OL27,3722,5227,372014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Náměšť na Hané OL23,3928,5728,572016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Velký Týnec OL28,9220,4728,922018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Nová Hradečná OL31,0219,5831,022017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Nové Dvory OL31,5032,5932,592016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Blatec OL21,3132,9232,922017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Čechy pod Kosířem PV42,1539,8642,152018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Haňovice OL18,8919,07NP2018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Nové Dvory OLNPNPNP2017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Soběsuky BPV24,1423,66NP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Břevenec OL24,1123,63NP2018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/07/14 Olešnice, Olešnice
HE
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
Kdy Kde Liga