Olešnice 2018 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Olešnice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 08. 09. 2018 20:30
Kontakt:   delegát ONL: Tomáš Hlavinka
Telefon:  776 129 856

Začátek rezervace: 02. 09. 2018 19:00
Konec rezervace: 08. 09. 2018 12:00
Začátek tipování:  08. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 08. 09. 2018 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/X-TEAM-193971887737/

Poznámka pořadatele

Fotbalové hřiště


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olesnice-9509.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Olešnice X teamOLPavel Navrátil - admin ONL
22Náměšť na Hané ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
33Cholina OLPatrik Maksant
44Kožušany MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
55Cholina OLSabina Hájíčková
66Císařov MužiPRPavel Navrátil - admin ONL
77Pavlov-výběr MužiSUPavel Navrátil - admin ONL
88Radíkov OLDejv Tietze
99Blatec OLMichal Zbořil
1010Měrotín MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1111Olešnice ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1212Náměšť na Hané MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1313Vojnice ženyOLJakub Brijar
1414Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
1515Ludéřov MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1616Kožušany ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1717Břidličná BRJíří Skopal
1818Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
1919Pěnčín PVPeťa Bartoňková
2020Olomouc DREAM TEAM ONL 2018 - ŽENYOLPavel Navrátil - admin ONL
2121Bílovice PVJana Vinklerová
2222Otinoves PVRoman Klech
2323Nenakonice OLJiří Tomecek
2424Domamyslice PVJakub Hlavinka
2525Olomouc DREAM TEAM ONL 2018 - MUŽIOLPavel Navrátil - admin ONL
2626Loučany OLTomáš Hlavinka
2727Štíty SUMarek
2828Čechy pod Kosířem ŽENYPVAdam Buigl
2929Vojnice MužiOLTomáš Navrátil
3030Kosov SURenča
3131Dolany OLJiří Staněk
3232Niva PVTomáš Růžička
3333Chválkovice OLOndřej Šafařík
3434Svésedlice OLSDH Svésedlice
3535Velký Týnec OLJan Jeřábek
3636Haňovice OLMafka Sobotová
3737Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
3838Mladeč OLNikola Hamplová
3939Nenakonice OLBarbora Paráková
4040Grygov OLAdam Dvorský
4141Nové Dvory OLDaniela Trombiková
4242Velký Týnec OLAnna Majerova
4343Krasice PVBarča Burešová
4444Pavlov ženySUMonika Havlíčková
4545Soběsuky PVLenka Slezáková
4646Svésedlice OLRadek Vyhnal
4747Nemile SUKlára Krčilová
4848Bílovice PVStanislav Režný
4949Bílovice PVPetr Dokoupil
5050Střelice OLNicol Pospíšilová
5151Soběsuky ženy BPVKamila Krychtálková
5252Třeština SULadislav Plechatý
5353Kosov SUsdh kosov
5454Nemile SUŠtěpánka Kovářová
5555Těšetice Ratašice, mužiOLTatar
5656Maršíkov ženySUjan Vaculík
5757Mladeč Muži OLMartin Kristek
5858Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
5959Bílovice PVPavla Mikšíková
6060Šumvald OLBoB Kobylka
6161Bílý Potok JEJiří Urban
6262Nemile SUJaroslav Hecl
6368Chořelice OLPatrik Horák
6478Velký Týnec OLKristýna Suchá
6580Podolí PRBřeťa Koplík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL17,0016,3717,002018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nemile SU17,0116,7317,012018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Domamyslice PV17,1516,8017,152016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Polkovice PR17,0917,1817,182017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plinkout OL17,1916,6617,192018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Olešnice OL17,4117,2417,412017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Plinkout OL17,4517,4517,452016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Loučany OL17,4916,7117,492019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Míchov BK17,5317,2817,532016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Ráječek SU17,0017,5717,572017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Domamyslice PV17,4417,5817,582016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nová Dědina OL17,3317,5917,592016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dětkovice PV17,6217,1517,622016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ludéřov OL17,6617,2617,662019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bílovice PV17,3217,6717,672017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Plinkout OL17,1717,7317,732017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Loučany OL17,4817,7317,732016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dětkovice PV17,5517,7617,762018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Olešnice OL17,5017,7617,762015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Domamyslice PV17,5717,7717,772014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hrabišín SU17,8016,8517,802019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plinkout OL17,8017,5117,802014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Niva PV17,8317,8617,862015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Plinkout OL17,8717,1517,872015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Olešnice OL17,4017,8717,872016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Břevenec OL17,9017,7017,902019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Ludéřov OL17,9717,7517,972016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dětkovice BPV17,9118,0318,032014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bílovice PV18,0417,6918,042016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Domamyslice BPV17,7918,1018,102019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Niva PV18,0318,1118,112014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Střelice OL17,8518,1218,122017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Plinkout OL18,1217,8318,122019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Domamyslice PV18,1517,7518,152015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Dětkovice PV17,7918,1718,172016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Chválkovice OL18,1717,9918,172018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Plinkout OL17,4518,2118,212016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Domamyslice BPV18,2617,5718,262017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dětkovice PV18,2717,5618,272019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Loučany OL18,3416,4118,332018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Nová Dědina OL18,3718,1718,372014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Olešnice OL18,4117,5618,412019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Hoštice KM18,3118,4118,412019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Loučany OL18,4317,6618,432015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Bílovice PV18,2518,5318,532016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Ludéřov OL17,8018,5618,562016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Pavlov SU18,5118,5718,572015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Břevenec OL17,0118,6018,602017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Náměšť na Hané OL17,4718,6118,612018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Břevenec OL18,6417,5318,642016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Čelechovice na Hané PV18,6617,9518,662016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Niva PV17,8718,6818,682016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bohuslavice SU18,6918,0918,692016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Dětkovice PV18,4318,7818,782017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Chválkovice OL18,6218,8018,802017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Dětkovice APV18,8018,3618,802015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Haňovice OL18,4218,8518,852014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Haňovice OL18,7418,9018,902016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Moravičany SU18,9118,4518,912016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Nová Dědina OL18,4218,9418,942015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Pavlov-výběr SU18,9518,2918,952017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Čelechovice na Hané PV18,7619,0019,002016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Domamyslice DvojkaPV19,0318,4419,032016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Domamyslice BPV19,0318,7319,032016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Chválkovice OL19,0418,5819,042019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Měrotín OL19,0319,0419,042017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Hlubočky OL17,5819,0719,072015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Pavlov výběrSU18,1619,1219,122016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Ludéřov OL19,2019,1119,202015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Ludéřov OL19,4318,4119,432014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Soběsuky PV19,4418,7519,442016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Bílovice PV18,5619,4419,442018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Měrotín OL18,2919,5719,572015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Dolany OL19,6317,5619,632019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Hlubočky OL19,5319,6319,632016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Břevenec OL19,7119,5419,712014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Měrotín OL18,9919,7319,732016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Hlubočky OL19,8218,3219,822017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Janovice BR18,8119,8419,842015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Cholina OL19,9217,8919,922016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Ráječek SU18,5619,9919,992015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Otinoves PV20,0219,6620,022019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Slavětín OL20,0419,8720,042018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Chválkovice OL20,0519,4120,052015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Polkovice PR18,9520,1420,142018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Bludov SU20,1418,5120,142016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Ludéřov OL20,1619,0620,162018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Slavětín LN20,2519,6820,252014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Měrotín OL20,2518,0720,252018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Dětkovice BPV20,2519,0820,252015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Čelechovice na Hané PV20,2919,0920,292015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Radíkov OL20,4419,6820,442019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Hlubočky OL19,0220,6220,622014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Nové Dvory OL20,9218,9720,922015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Měrotín OL21,0619,0021,062014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Střelice OL20,7221,1121,112018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Náměšť na Hané OL21,1320,5721,132017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Kosov SU21,3420,0221,342018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Slavětín OL20,1921,5421,542015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Štíty SU21,5821,2121,582018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/28 Olešnice, Olešnice
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/27 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2020/07/04 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2020/07/11 Bílovice (PV), noční soutěž 2B
ONL
2020/07/25 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2020/08/15 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2020/08/22 Haňovice, noční soutěž 2B
ONL
2020/09/19 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga