Olešnice 2018 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Olešnice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 08. 09. 2018 20:30
Kontakt:   delegát ONL: Tomáš Hlavinka
Telefon:  776 129 856

Začátek rezervace: 02. 09. 2018 19:00
Konec rezervace: 08. 09. 2018 12:00
Začátek tipování:  08. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 08. 09. 2018 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/X-TEAM-193971887737/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Fotbalové hřiště


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olesnice-9509.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Olešnice X teamOLPavel Navrátil - admin ONL
22Náměšť na Hané ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
33Cholina OLPatrik Maksant
44Kožušany MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
55Cholina OLSabina Hájíčková
66Císařov MužiPRPavel Navrátil - admin ONL
77Pavlov-výběr MužiSUPavel Navrátil - admin ONL
88Radíkov OLDejv Tietze
99Blatec OLMichal Zbořil
1010Měrotín MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1111Olešnice ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1212Náměšť na Hané MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1313Vojnice ženyOLJakub Brijar
1414Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
1515Ludéřov MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1616Kožušany ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1717Břidličná BRJíří Skopal
1818Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
1919Pěnčín PVPeťa Bartoňková
2020Olomouc DREAM TEAM ONL 2018 - ŽENYOLPavel Navrátil - admin ONL
2121Bílovice PVJana Vinklerová
2222Otinoves PVRoman Klech
2323Nenakonice OLJiří Tomecek
2424Domamyslice PVJakub Hlavinka
2525Olomouc DREAM TEAM ONL 2018 - MUŽIOLPavel Navrátil - admin ONL
2626Loučany OLTomáš Hlavinka
2727Štíty SUMarek
2828Čechy pod Kosířem ŽENYPVAdam Buigl
2929Vojnice MužiOLTomáš Navrátil
3030Kosov SURenča
3131Dolany OLJiří Staněk
3232Niva PVTomáš Růžička
3333Chválkovice OLOndřej ŠAFAŘÍK
3434Svésedlice OLSDH Svésedlice
3535Velký Týnec OLJan Jeřábek
3636Haňovice OLMafka Sobotová
3737Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
3838Mladeč OLNikola Hamplová
3939Nenakonice OLBarbora Paráková
4040Grygov OLAdam Dvorský
4141Nové Dvory OLDaniela Trombiková
4242Velký Týnec OLAnna Majerova
4343Krasice PVBarča Burešová
4444Pavlov ženySUMonika Havlíčková
4545Soběsuky PVLenka Slezáková
4646Svésedlice OLRadek Vyhnal
4747Nemile SUKlára Krčilová
4848Bílovice PVStanislav Režný
4949Bílovice PVPetr Dokoupil
5050Střelice OLNicol Pospíšilová
5151Soběsuky ženy BPVKamila Krychtálková
5252Třeština SULadislav Plechatý
5353Kosov SUsdh kosov
5454Nemile SUŠtěpánka Kovářová
5555Těšetice Ratašice, mužiOLTatar
5656Maršíkov ženySUjan Vaculík
5757Mladeč Muži OLMartin Kristek
5858Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
5959Bílovice PVPavla Mikšíková
6060Šumvald OLBoB Kobylka
6161Bílý Potok JEJiří Urban
6262Nemile SUJaroslav Hecl
6368Chořelice OLPatrik Horák
6478Velký Týnec OLKristýna Suchá
6580Podolí PRBřeťa Koplík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže