Plzeň, 4x100 m 2018 - Mistrovství České republiky hry Plamen 2018

Liga: MČR
Místo: Plzeň
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Kdy: 05. 07. 2018 07:00
Kontakt:   Andrea Dopitová
Telefon:  +420 606 757 843

Začátek rezervace: 05. 07. 2018 07:00
Konec rezervace: 05. 07. 2018 07:00
Začátek tipování:  05. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Dorost
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.dh.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Podmínky soutěže:
!!!!! Ihned po kvalifikaci na republikovou soutěž – NEJPOZDĚJI DO 20. 6. 2018 – zašlete na adresu: Kancelář SH ČMS, Římská 45, Praha 2, 121 07 vyplněnou přihlášku č. 1 (příloha č. 1), vyplněnou přílohu č. 3 (v případě, že chcete využít možnosti účasti vyššího počtu osob výpravy, než je stanoveno tímto OZ) a stručnou (max. ½ stránky A4) charakteristiku družstva (elektronicky na adresu pepa.orgonik@dh.cz  – nejpozději však do 20. 6. 2018)!!! Přihlášku je rovněž nutné zaslat mailem na adresu pepa.orgonik@dh.cz  a to v původním formátu XLS (nikoli PDF nebo JPG). V případě změn je nutné takto zaslat i přihlášku č. 2.
Charakteristiky družstev slouží zejména rozhlasovým moderátorům na stadionu při představování jednotlivých družstev a budou zveřejněny na www.dh.cz . U všech kategorií upozorňujeme vedoucí družstev na dodržení limitu věkové kategorie, respektování přestupních pravidel a předložení dokladů totožnosti dle příslušné směrnice. Všichni soutěžící musí být zapsáni v Centrální videnci členů SH ČMS.
Závodníkům, kteří nesplní podmínky presence v příslušné kategorii, nebude umožněn start v soutěži! Všichni vedoucí jsou povinni mít u sebe průkazy pojištěnců všech členů družstva!
Náklady na závodníka na postu NÁHRADNÍKA u družstva dorostu hradí POŘADATEL. Vedoucí všech družstev i jednotlivců odpovídají za to, že soutěžící nebudou konzumovat alkohol ani jiné zakázané látky, tak jak je definováno ve Směrnici pro celoroční činnost dorostu v kapitole doping. Dále zajistí, že členové družstva nebudou vstupovat na plochu stadionu, s výjimkou doby tréninků a vlastní soutěže a že bude dodržen noční klid, který začíná každý den ve 22:00 hod. Při porušení ustanovení tohoto OZ má řídící část štábu právo vyloučit soutěžící (družstvo) ze soutěže. Mimo jiné i při zjištění požití alkoholu u soutěžícího nebo pro nepřístojné chování soutěžících (např. kouření v prostoru ubytování, poškození využívaných prostor a zařízení) nebo doprovodu.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plzen-9825.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Borovany CBHonza Adamec
22Skuteč CRHonza Adamec
33Jabloňov ZRHonza Adamec
44Bozkov SMHonza Adamec
55Úvaly PHHonza Adamec
66Dalovice KVHonza Adamec
77Řeporyje ABHonza Adamec
88Bludov SUHonza Adamec
99Mistřín HOHonza Adamec
1010Hrobce LTHonza Adamec
1111Slatiny JCHonza Adamec
1212Pohořelice ZLHonza Adamec
1313Raškovice FMHonza Adamec
1414Písková Lhota NBHonza Adamec
1515Úněšov PSHonza Adamec
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zličín ABHonza Adamec
22Výčapy TRHonza Adamec
33Bludov SUHonza Adamec
44Oznice VSHonza Adamec
55Střezimíř BNHonza Adamec
66Pomezí SYHonza Adamec
77Manětín PSHonza Adamec
88Bochov KVHonza Adamec
99Brada - Rybníček JCHonza Adamec
1010Bořitov BKHonza Adamec
1111Jablonec nad Jizerou SMHonza Adamec
1212Duchcov TPHonza Adamec
1313Písková Lhota NBHonza Adamec
1414Lišov CBHonza Adamec
1515Nová Ves OVHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vědomice Petr Loukota LT11,79NP11,792018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
2.  Písková Lhota Martin Zradička NB11,87NP11,872018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
3.  Manětín Lukáš Pergl PSNP11,9211,922018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
4.  Oznice Martin Holčák VS11,92NP11,922018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
5.  Vědomice Zdeněk Sazeček LT12,6512,8512,652018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
6.  Manětín Jiří Kupka PS15,7012,6612,662018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
7.  Písková Lhota Vojtěch Urban NB14,4812,6712,672018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
8.  Písková Lhota Vojtěch Ševčík NB13,2812,8212,822018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
9.  Chlumec nad Cidlinou I Michal Rakouský HK13,3712,9812,982018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
10.  Střezimíř Filip Hulan BN12,9915,8212,992018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
11.  Chlumec nad Cidlinou I Tomáš Rakouský HK15,2013,0813,082018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
12.  Markvartice Jakub Řehůřek JI15,2313,0813,082018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
13.  Písková Lhota Šimon Crkal NB13,1116,6213,112018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
14.  Dolní Měcholupy Michal Popsimov AB13,1316,9813,132018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
15.  Střezimíř Michal Eliáš BN13,1914,3713,192018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
16.  Vědomice Radek Sibera LT13,6513,2113,212018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
17.  Oznice Tomáš Bětuňák VS22,3513,3713,372018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
18.  Žlutice Martin Malina KV16,3713,3713,372018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
19.  Žlutice Ondřej Klaban KV15,9213,4513,452018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
20.  Střezimíř Tomáš Knotek BNNP13,4513,452018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
21.  Dolní Dobrouč Lukáš Ryšavý UO13,4616,8013,462018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
22.  Vědomice Vojtěch Čecho LT13,7013,5213,522018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
23.  Žlutice Dominik Svoboda KVNP13,5513,552018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
24.  Dolní Dobrouč Michal Kristek UO14,2113,6313,632018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
25.  Bludov Martin Žižka SU13,6314,2913,632018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
26.  Žlutice Marek Vršínský KV14,2713,6513,652018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
27.  Bludov Martin Renda SU13,6616,1913,662018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
28.  Oznice Jaroslav Tkadlec VS13,7915,3313,792018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
29.  Dolní Dobrouč Marek Hubálek UO14,6613,8613,862018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
30.  Oznice Marek Bětuňák VS23,2513,9713,972018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
31.  Markvartice Bořivoj Fučík JI16,7214,0614,062018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
32.  Žlutice Kamil Plaček KV14,1120,3714,112018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
33.  Žlutice Mikuláš Slavík KV15,6014,1914,192018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
34.  Manětín Vojtěch Maršán PS18,3314,2214,222018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
35.  Michálkovice Ondřej Svačina OVNP14,2414,242018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
36.  Mistřín David Fric HO14,4714,2614,262018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
37.  Mistřín David Budík HO14,5914,2814,282018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
38.  Dolní Dobrouč Matěj Pražák UO14,7914,3914,392018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
39.  Chlumec nad Cidlinou I Jakub Šaroun HK14,4216,2214,422018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
40.  Střezimíř Jan Torkel BN14,4715,3314,472018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
41.  Mistřín Vojtěch Výlet HO16,0814,5414,542018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
42.  Střezimíř Šimon Talpa BN14,6615,0814,662018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
43.  Oznice Vojtěch Motalík VS14,7914,9414,792018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
44.  Dolní Měcholupy Petr Voříšek AB14,8315,4914,832018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
45.  Manětín Jan Maršán PS14,8515,6114,852018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
46.  Těpeře Adam Vít JN14,9318,2614,932018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
47.  Manětín Jaroslav Hruška PS15,1817,3815,182018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
48.  Střezimíř Lukáš Eliáš BN15,2816,5815,282018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
49.  Bludov Ondřej Jašek SU15,5015,2915,292018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
50.  Markvartice David Kříž JI15,54NP15,542018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
51.  Dolní Měcholupy Matyáš Kronovetr AB15,57NP15,572018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
52.  Dolní Bukovsko Josef Jindra CB15,6717,0415,672018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
53.  Michálkovice Tomáš Dámek OV15,7329,9815,732018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
54.  Dolní Měcholupy Josef Kolář AB16,04NP16,042018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
55.  Střezimíř Jan Nováček BN16,0817,1216,082018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
56.  Střezimíř Tomáš Králík BN16,6416,1416,142018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
57.  Dolní Bukovsko Štěpán Dudlíček CB25,8816,3316,332018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
58.  Oznice Václav Trusina VS16,9517,7816,952018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
59.  Chlumec nad Cidlinou I Ondřej Holan HKNP17,0217,022018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
60.  Bludov Daniel Vykoupil SU17,3817,9917,382018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
61.  Michálkovice Jan Goj OV17,76NP17,762018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
62.  Manětín Jakub Zíma PS17,8018,0717,802018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
63.  Dolní Bukovsko František Dudlíček CB18,22NP18,222018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
64.  Michálkovice Daniel Ožana OVNP18,8018,802018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
65.  Dolní Bukovsko Matěj Jindra CB20,2922,2720,292018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
66.  Dolní Měcholupy Juraj Pčolinský AB22,4121,2221,222018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
67.  Oznice Martin Gerža VSNPNPNP2018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
68.  Písková Lhota Václav Soukup NBNPNPNP2018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/14 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2007/09/15 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2007/09/16 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2012/05/26 Plzeň - Košutka, Plzeňská stovka 2012
ČP
2014/05/23 Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2014/05/23 Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2014/05/31 Plzeň, Městský stadion, Krajské kolo dorostu
-
2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2016/05/07 Plzeň - Košutka, Memoriál Vendulky Fránové 2016
-
2018/05/12 Plzeň - stanice HZS Košutka, Memoriál Vendulky Fránové
-
2018/07/01 Plzeň, ZPV, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, Štaf. dvojic, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, Štafeta CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, útok CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, Štafeta 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, PÚ Plamen, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, Běh na 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/04 Plzeň, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/04 Plzeň, družstev 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, 4x100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, Dvojboj, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, Požární útok, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
Kdy Kde Liga


Soutěže