Plzeň, Dvojboj 2018 - Mistrovství České republiky hry Plamen 2018

Liga: MČR
Místo: Plzeň
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Kdy: 05. 07. 2018 10:00
Kontakt:   Andrea Dopitová
Telefon:  +420 606 757 843

Začátek rezervace: 05. 07. 2018 10:00
Konec rezervace: 05. 07. 2018 10:00
Začátek tipování:  05. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Dorost
Zařazeno do: Běh s překážky

Stránky pořadatele:  https://www.dh.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Podmínky soutěže:
!!!!! Ihned po kvalifikaci na republikovou soutěž – NEJPOZDĚJI DO 20. 6. 2018 – zašlete na adresu: Kancelář SH ČMS, Římská 45, Praha 2, 121 07 vyplněnou přihlášku č. 1 (příloha č. 1), vyplněnou přílohu č. 3 (v případě, že chcete využít možnosti účasti vyššího počtu osob výpravy, než je stanoveno tímto OZ) a stručnou (max. ½ stránky A4) charakteristiku družstva (elektronicky na adresu pepa.orgonik@dh.cz  – nejpozději však do 20. 6. 2018)!!! Přihlášku je rovněž nutné zaslat mailem na adresu pepa.orgonik@dh.cz  a to v původním formátu XLS (nikoli PDF nebo JPG). V případě změn je nutné takto zaslat i přihlášku č. 2.
Charakteristiky družstev slouží zejména rozhlasovým moderátorům na stadionu při představování jednotlivých družstev a budou zveřejněny na www.dh.cz . U všech kategorií upozorňujeme vedoucí družstev na dodržení limitu věkové kategorie, respektování přestupních pravidel a předložení dokladů totožnosti dle příslušné směrnice. Všichni soutěžící musí být zapsáni v Centrální videnci členů SH ČMS.
Závodníkům, kteří nesplní podmínky presence v příslušné kategorii, nebude umožněn start v soutěži! Všichni vedoucí jsou povinni mít u sebe průkazy pojištěnců všech členů družstva!
Náklady na závodníka na postu NÁHRADNÍKA u družstva dorostu hradí POŘADATEL. Vedoucí všech družstev i jednotlivců odpovídají za to, že soutěžící nebudou konzumovat alkohol ani jiné zakázané látky, tak jak je definováno ve Směrnici pro celoroční činnost dorostu v kapitole doping. Dále zajistí, že členové družstva nebudou vstupovat na plochu stadionu, s výjimkou doby tréninků a vlastní soutěže a že bude dodržen noční klid, který začíná každý den ve 22:00 hod. Při porušení ustanovení tohoto OZ má řídící část štábu právo vyloučit soutěžící (družstvo) ze soutěže. Mimo jiné i při zjištění požití alkoholu u soutěžícího nebo pro nepřístojné chování soutěžících (např. kouření v prostoru ubytování, poškození využívaných prostor a zařízení) nebo doprovodu.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plzen-9827.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dolní Dobrouč Libuše Holečková UO12,0712,0312,032018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
2.  Manětín Sára Kaprová PS17,7612,3012,302018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
3.  Vědomice Klára Hudcová LTNP12,6812,682018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
4.  Dolní Měcholupy Kristýna Vojtová AB12,6913,1512,692018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
5.  Písková Lhota Eliška Němečková NB21,9912,8212,822018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
6.  Písková Lhota Karolína Lefnerová NB12,82NP12,822018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
7.  Střezimíř Eliška Nováková BN13,4412,8712,872018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
8.  Oznice Klára Kociánová VS12,9017,7012,902018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
9.  Mistřín Kateřina Matykánová HONP12,9112,912018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
10.  Střezimíř Linda Brázdová BN13,02NP13,022018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
11.  Žlutice Žaneta Řezáčová KV13,1022,2913,102018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
12.  Bludov Vendula Jílková SU13,2213,2113,212018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
13.  Písková Lhota Valentýna Homolková NB13,6613,2513,252018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
14.  Žlutice Antonie Minářová KV17,0413,2713,272018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
15.  Oznice Karolína Skýpalová VS18,8513,3413,342018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
16.  Dolní Dobrouč Nicole Melšová UO13,4513,4613,452018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
17.  Markvartice Andrea Musilová JI15,3713,4913,492018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
18.  Vědomice Anna Hyšplerová LT16,5613,5813,582018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
19.  Markvartice Iveta Štětinová JI13,8213,6013,602018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
20.  Markvartice Hana Svobodová JI15,2713,9013,902018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
21.  Dolní Bukovsko Daniela Bartošová CB13,9115,8113,912018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
22.  Markvartice Petra Urbanová JI13,9814,2413,982018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
23.  Dolní Měcholupy Anna Kolářová AB13,99NP13,992018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
24.  Dolní Dobrouč Tereza Hušková UO13,9914,7713,992018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
25.  Dolní Měcholupy Klára Popsimovová AB14,0617,8914,062018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
26.  Manětín Anna Vandrovcová PS14,0923,0314,092018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
27.  Písková Lhota Martina Kovaříková NB14,1514,1314,132018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
28.  Oznice Hana Rudolecká VS14,8314,2914,292018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
29.  Michálkovice Lucie Kučerová OV15,0114,4914,492018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
30.  Mistřín Veronika Fricová HO14,6114,8014,612018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
31.  Manětín Nela Steidlová PS15,1614,7214,722018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
32.  Dolní Bukovsko Adéla Jindrová CB14,9614,7914,792018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
33.  Dolní Měcholupy Klára Vojtová AB15,7615,0115,012018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
34.  Žlutice Klára Krumphanzlová KV15,0215,1815,022018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
35.  Michálkovice Marie Lörinczová OV15,24NP15,242018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
36.  Mistřín Karolína Vaňková HO16,9715,4315,432018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
37.  Vědomice Eliška Šidláková LT15,6316,7815,632018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
38.  Dolní Bukovsko Anděla Jindrová CB27,7016,2116,212018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
39.  Dolní Měcholupy Julie Jurčová AB20,5116,5516,552018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
40.  Dolní Bukovsko Michaela Vořechová CB16,60NP16,602018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
41.  Dolní Bukovsko Marie Tůmová CB17,2021,2817,202018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
42.  Dolní Bukovsko Eliška Zettnerová CB25,58NP25,582018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
43.  Žlutice Tereza Smrčková KVNPNPNP2018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
44.  Těpeře Anna Sedláková JNNPNPNP2018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
45.  Michálkovice Nikola Chobotová OVNPNPNP2018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
46.  Bludov Markéta Hrabkovská SUNPNPNP2018/07/03 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/14 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2007/09/15 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2007/09/16 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2012/05/26 Plzeň - Košutka, Plzeňská stovka 2012
ČP
2014/05/23 Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2014/05/23 Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2014/05/31 Plzeň, Městský stadion, Krajské kolo dorostu
-
2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2016/05/07 Plzeň - Košutka, Memoriál Vendulky Fránové 2016
-
2018/05/12 Plzeň - stanice HZS Košutka, Memoriál Vendulky Fránové
-
2018/07/01 Plzeň, ZPV, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, Štaf. dvojic, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, Štafeta CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, útok CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, Štafeta 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, PÚ Plamen, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, Běh na 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/04 Plzeň, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/04 Plzeň, družstev 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, 4x100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, Dvojboj, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, Požární útok, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
Kdy Kde Liga


Soutěže