BIO-HE Šumvald 2021 - BIO-HE Šumvald

Liga: HE
Místo: Šumvald
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 24. 07. 2021 11:00
Kontakt:   zástupce Hanácká extraliga
Telefon:  +420 722 905 861

Začátek rezervace: 18. 07. 2021 18:00
Konec rezervace: 24. 07. 2021 10:00
Začátek tipování:  18. 07. 2021 20:00
Konec hlasování: 24. 07. 2021 00:00
Zadal: Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://biomac-hanackaextraliga.cz/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sumvald-11687.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šumvald OLHanácká extraliga
22Myslechovice OLMilan Gallo
33Dětkovice PVHanácká extraliga
44Radíkov OLOndřej Šafařík
55Kokory PRBřeťa Koplík
66Chválkovice OLOndřej Šafařík
77Plinkout OLivo šnejdar
88Nová Dědina OLEva Dušková
99Seloutky MužiPVBarbora Sojčáková
1010Přáslavice OLBarbora Ivanová
1111Olešnice XOLNicol Pospíšilová
1212Nový Malín SUStanislav Axmann
1313Janovice BRpetr boxan
1414Dolany OLPetr Holoubek
1516Kostelany KMPetr Botek
1618Mladeč OLRadek Hégr
1750Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šumvald OLHanácká extraliga
22Dolní Libina SUAdéla Blažková
34Dub nad Moravou OLPetra Trefilová
45Nová Dědina OLEva Dušková
56Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
67Hlubočky OLPavla Jahnová
78Dolany OLPetr Holoubek
89Cholina CholešniceOLSabina Hájíčková
910Pěnčín B, ŠtikyPVPeťa Bartoňková
1011Přáslavice OLBarbora Ivanová
1112Haňovice OLKarolína Studená
1213Dětkovice PVLadislav Kořínek
1314Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
1416Velký Týnec OLAnna Majerova
1517Pěnčín PVMonika Hrazdilová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čechy pod Kosířem PV17,8217,5217,822020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Křenovice PR17,9318,1618,162020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Janovice BR19,2017,6119,202020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chválkovice OL18,2819,3019,302020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radíkov PR17,7619,5719,572020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ráječek SU17,5720,0620,062020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nový Malín SU18,9820,1920,192020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Troubelice OL20,9820,7220,982020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Přáslavice OL19,5921,4821,482020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice BPV21,5020,5021,502020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kokory PR21,7320,6821,732020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dětkovice PV23,0517,3923,052020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dolní Libina SU19,4423,1423,142020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Šumvald OL23,1922,9923,192020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velká (Hranice III) PRNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Plinkout OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Radíkov OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dolany OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Chořelice OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Velká Bystřice OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Olešnice XOLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Dědina OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mladeč OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,0916,8617,092018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pěnčín PV17,3317,7817,782016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pěnčín PV17,7717,8217,822019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pěnčín PV17,8617,5517,862018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hlubočky OL18,1017,8418,102017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučany OL18,1817,8918,182015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dolní Libina SU18,2418,1518,242020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hlubočky OL18,3018,2218,302018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Svésedlice OL18,3318,4318,432017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice PV18,2018,7918,792019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Haňovice OL17,4318,8218,822020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Libina SU18,8418,2918,842019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Přáslavice OL18,9018,7118,902020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Dědina OL18,6418,9618,962014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dub nad Moravou OL18,9819,0919,092020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pěnčín PV19,1018,1719,102017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velký Týnec OL19,1418,3819,142016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hlubočky OL18,5619,1519,152015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Cholina OL17,6319,1819,182019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Droždín ChvadrožOL19,2118,6519,212016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nová Hradečná OL18,5119,2219,222015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krasice - Prostějov PV18,0119,2419,242020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Náměšť na Hané OL18,4919,2719,272019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Olešnice OL19,3118,6619,312019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pěnčín PV19,3218,5219,322020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nová Dědina OL18,7719,3819,382018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Náměšť na Hané OL18,6119,4319,432017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Svésedlice OL19,4719,0419,472015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Loučany OL18,7119,6019,602014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Olešnice OL19,6819,2719,682016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Šumvald OL19,6917,9919,692020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Droždín ChvadrožOL19,7018,4719,702015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Troubelice OL19,3319,7819,782014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Haňovice OL19,9019,4919,902014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nová Dědina OL19,9019,0519,902016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kožušany - TážalyOL19,8720,1020,102014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Vojnice OL20,1120,0920,112019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Pěnčín PV19,9920,1120,112015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dětkovice PV20,1518,9620,152017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Mladeč OL18,6620,1620,162019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dětkovice PV20,1920,0920,192020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Kožušany OL18,7720,2720,272015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Haňovice OL20,3320,1520,332018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nová Dědina OL18,5420,4020,402017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Olešnice OL18,5620,4220,422017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Olešnice OL19,3520,4220,422018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Droždín ChvadrožOL20,5719,7720,572019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Náměšť na Hané OL19,7020,6720,672015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Droždín ChvadrožOL20,7019,9620,702020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Břevenec OL18,1421,0521,052017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Hlubočky OL19,8621,1321,132020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nová Dědina OL21,2020,2621,202019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dětkovice PV21,4718,2921,472018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Haňovice OL21,6419,7621,642016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Loučany OL18,0421,7621,762019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Šumvald OL22,1222,0322,122014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nová Dědina OL22,3121,1322,312020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Haňovice OL22,5622,3422,562017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Chválkovice OL21,9423,2323,232017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Haňovice OL22,8223,5023,502015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Loučany OL23,5023,7923,792016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Loučany OL17,2424,0724,072017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Nová Dědina OL24,1924,0624,192015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Ludéřov OL24,2924,6624,662015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Troubelice OL19,1624,8824,882020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Dolní Libina SU26,7827,5527,552017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Chválkovice ChvádrožOL28,0419,0328,042014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Droždín ChvadrožOL29,5230,6630,662017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Haňovice OL31,1429,9631,142019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Čechy pod Kosířem PV34,0735,2335,232020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Náměšť na Hané OL17,7837,1537,152018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Hlubočky OL40,0239,3440,022019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Šumvald OL42,2222,6542,222016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dub nad Moravou OL42,2842,7142,712019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Šumvald BOL50,6325,6650,632014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Droždín ChvadrožOL50,9349,0250,932018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Olešnice OLNPNPNP2015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Olešnice OLNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Olešnice OL--NP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Nová Hradečná OLNPNPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Nová Hradečná OL--NP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dolní Libina SUNPNPNP2016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Ludéřov OL--NP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Olšovec PRNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Šumvald OLNPNPNP2015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Hlubočky OLNPNPNP2016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Lesnice SUNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Kožušany OLNPNPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Nová Hradečná OLNPNPNP2016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/26 Šumvald, O pohár , hřiště
HE
2015/07/25 Šumvald, Šumvald
HE
2016/07/23 Šumvald hasičský areál, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/07/22 Šumvald, Šumvald
HE
2018/07/21 Šumvald, Šumvald
HE
2019/07/20 Šumvald, Šumvald
HE
2020/07/25 Hasičský areál Šumvald, HE Šumvald
HE
2021/07/24 BIO-HE Šumvald, BIO-HE Šumvald
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže