Třeština 2013 - Noční pohárová soutěž mladých hasičů

Liga: -
Místo: Třeština
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 28. 06. 2013 18:00
Kontakt:   SDH Třeština, Pavel Dostál
Telefon:  724421840

Začátek rezervace: 08. 05. 2013 20:00
Konec rezervace: 28. 06. 2013 18:00
Začátek tipování:  08. 05. 2013 20:00
Konec hlasování: 28. 06. 2013 00:00
Zadal: Pavel Dostál

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://nocnitrestina.7x.cz/

Poznámka pořadatele

Všeobecné informace:

Noční pohárová soutěž mladých hasičů (dále jen soutěž) je určena pro mladé hasiče ve věku 6 až 15 let. Soutěží se v kategoriích mladší žáci (6 až 11 let) a starší žáci (11 až 15 let). Soutěž je atraktivní z hlediska času  v který se koná, začátek prázdnin a pozdní hodiny lákají družstva z jiných okresů i krajů. Závodí se při umělém osvětlení,nasvícena základna a terče. Nástřiková čára hadice a světelný had. Velkoplošná projekce útoků, snímání základny. Možnost přespání ve vlastních stanech v areálu, druhý den doprovodný program a ráno snídaně pro závodníky (nutno nahlásit přespání předem, kvůli přípravě požadovaného počtu snídaní). Parkovaní družstev v areálu, osobní automobily parkoviště před areálem. Komentovaný celý večer, elektronická časomíra. Bohaté občerstvení.
 
Časový harmonogram:
 
Pátek: 
18:00 slavnostní zahájení, vylosování pořadí startů
18:30 start disciplíny štafeta požárních dvojic mladší kategorie
19:30 start disciplíny štafeta požárních dvojic starší kategorie
20:30 start disciplíny požární útok mladší kategorie
22:00 start disciplíny požární útok starší kategorie
00:00 ukončení disciplín
00:30 slavnostní ukončení dne, předání cen
 
Sobota:
07:00 budíček, snídaně
08:00 doprovodná soutěž, riskuj
do 11:00 ukončení, odjezd družstev
 
Časy jsou pouze orientační, záleží na počtu družstev a jiných okolnostech.
 
Disciplíny:
 
Štafeta požárních dvojic dle hry Plamen
Požární útok dle hry Plamen
Doprovodný program - v sobotu ráno soutěž o Třeštinského plyšáka družstva plní netradiční úkoly, riskuj - vybraný člen družstva soutěží ve hře na motivy televizní soutěže


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-trestina-2013-06-28-3932.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Třeština SDH Třeština staršíSUPavel Dostál


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,2414,2614,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čechy pod Kosířem PV14,8414,8414,842019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV15,3014,8415,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,3415,0615,342019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ráječek SU14,7715,6315,632019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Cholina OL16,0516,0516,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olšany u Prostějova PV15,8416,0716,072019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL16,0616,0916,092019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kosov SU15,8916,7916,792019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kožušany OL16,8015,9116,802019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Leskovec nad Moravicí BR16,8915,7316,892019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolany OL16,9315,8416,932019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dolní Libina SU16,3117,0017,002019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Studénky SU17,1416,7317,142019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ratiboř VS17,2814,6317,282019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lukov ZL16,6017,3217,322019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sobotín SU17,2817,5017,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ludéřov OL17,7114,4917,712019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Studnice CR17,5517,7417,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Myslechovice OL17,8317,1417,832019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bludov IISU18,3017,1118,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Třeština SU17,5018,4418,442019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Otinoves PV17,5318,4918,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lešná VS18,3418,5718,572019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radíkov OL16,2920,3320,332019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bludov ISU21,4719,6821,472019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vojnice OL22,4923,1723,172019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chořelice OL23,5624,0524,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velká Bystřice OL15,9327,2527,252019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Grygov OL19,9930,9130,912019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Pavlov-výběr SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kokory PRNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bezděčí u Trnávky SYNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Štíty SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Zábřeh SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Janovice BRNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nemile SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Niva PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bílý Potok JENPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,4917,1517,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pavlov SU17,5017,3117,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lesnice SU18,7418,5918,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Velký Týnec OL19,1918,8019,192019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krasice PV19,9917,7519,992019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Maršíkov SU19,6420,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešnice OL19,0620,3620,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dub nad Moravou OL20,3520,3720,372019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bezděčí u Trnávky SY22,1020,2222,102019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mladeč OL23,1422,4822,482019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Blatec OL20,2423,7423,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kosov SU26,6124,3726,612019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice BPV37,6439,5239,522019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Cholina OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Vojnice OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kožušany OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Haňovice OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/29 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2013/06/28 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2014/06/27 Hasičská dráha, Třeština, Odpolední pohárová soutěž pro mladé hasiče
-
2015/06/26 Třeština, hasičská dráha, Večerní soutěž mladých hasičů
-
2016/08/14 Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2017/08/13 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2018/08/12 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga