Sobššice 08/ 2009 - PLAMEN 08/09

Liga: PLAMEN okres Klatovy
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 01. 2009 00:00
Kontakt:   Dlesk
Telefon: 
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov KT 23,01 23,01 -
2.  Horažďovice KT 23,22 23,22 -
3.  Malý Bor KT 26,03 26,03 -
4.  Klenová KT 29,56 29,56 -
5.  Chudenín KT 30,09 30,09 -
6.  Sušice I KT 30,50 30,50 -
7.  Malechov B KT 30,52 30,52 -
8.  Křištín KT 31,22 31,22 -
9.  Červené Poříčí KT 31,33 31,33 -
10.  Strážov KT 32,07 32,07 -
11.  Číhaň KT 32,39 32,39 -
12.  Točník KT 32,46 32,46 -
13.  Pačejov KT 32,53 32,53 -
14.  Pačejov B KT 33,46 33,46 -
15.  Dlažov KT 34,55 34,55 -
16.  Žihobce KT 34,56 34,56 -
17.  Rabí KT 35,26 35,26 -
18.  Velenovy KT 35,57 35,57 -
19.  Předslav KT 36,00 36,00 -
20.  Bystřice nad Úhlavou KT 36,56 36,56 -
21.  Číhaň B KT 37,55 37,55 -
22.  Nýrsko KT 38,11 38,11 -
23.  Žihobce B KT 38,26 38,26 -
24.  Plánice KT 42,26 42,26 -
25.  Sušice I B KT 44,06 44,06 -
26.  Strašín KT 44,12 44,12 -
27.  Tužice KT 44,45 44,45 -
28.  Dlažov B KT 47,04 47,04 -
29.  Srní KT 47,06 47,06 -
30.  Luby KT 47,14 47,14 -
31.  Velké Hydčice KT 48,06 48,06 -
32.  Štěpánovice KT 49,41 49,41 -
33.  Klatovy I KT 50,09 50,09 -
34.  Hrádek KT 50,19 50,19 -
35.  Sobětice KT 50,32 50,32 -
36.  Malá Víska KT 50,43 50,43 -
37.  Dešenice KT 52,23 52,23 -
38.  Strážov B KT 52,47 52,47 -
39.  Bystřice nad Úhlavou B KT 53,44 53,44 -
40.  Týnec u Klatov KT 54,40 54,40 -
41.  Štěpánovice B KT 57,30 57,30 -
42.  Budětice KT 57,31 57,31 -
43.  Zavlekov KT 58,32 58,32 -
44.  Horažďovice B KT 59,40 - -
45.  Železná Ruda B KT 64,45 64,45 -
46.  Lomec KT 64,58 64,58 -
47.  Čachrov KT 65,48 65,48 -
48.  Železná Ruda KT 71,33 71,33 -
49.  Borovy KT 80,11 80,11 -
50.  Čachrov B KT 86,05 86,05 -
51.  Dolany KT 89,54 89,54 -
52.  Velenovy B KT 199,99 - -
52.  Běšiny KT 199,99 - -
52.  Červené Poříčí B KT 199,99 - -
52.  Hrádek B KT 199,99 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sušice I KT 54,78 - -
1.  Nýrsko KT 54,78 - -
3.  Malechov KT 54,84 - -
4.  Strážov KT 57,03 - -
5.  Tužice KT 58,56 - -
6.  Bystřice nad Úhlavou KT 58,66 - -
7.  Předslav KT 58,70 - -
8.  Malechov B KT 59,37 - -
9.  Číhaň KT 60,44 - -
10.  Pačejov KT 60,72 - -
11.  Velenovy KT 60,79 - -
12.  Sušice I B KT 60,94 - -
13.  Chudenín KT 61,22 - -
14.  Klenová KT 62,25 - -
15.  Plánice KT 62,71 - -
16.  Horažďovice KT 62,72 - -
17.  Malý Bor KT 63,75 - -
18.  Malá Víska KT 65,00 - -
19.  Točník KT 66,06 - -
20.  Velké Hydčice KT 66,56 - -
21.  Lomec KT 66,62 - -
22.  Křištín KT 66,94 - -
23.  Čachrov KT 67,34 - -
24.  Bystřice nad Úhlavou B KT 67,88 - -
25.  Hrádek KT 67,90 - -
26.  Dešenice KT 68,22 - -
27.  Žihobce KT 68,87 - -
28.  Týnec u Klatov KT 69,47 - -
29.  Dlažov KT 69,94 - -
30.  Červené Poříčí B KT 69,97 - -
31.  Luby KT 70,87 - -
32.  Číhaň B KT 71,62 - -
33.  Srní KT 72,03 - -
34.  Žihobce B KT 72,72 - -
35.  Železná Ruda KT 73,44 - -
36.  Strašín KT 74,28 - -
37.  Strážov B KT 77,37 - -
38.  Sobětice KT 78,35 - -
39.  Běšiny KT 78,81 - -
40.  Dolany KT 80,21 - -
41.  Klatovy I KT 80,46 - -
42.  Štěpánovice KT 81,97 - -
43.  Dlažov B KT 82,47 - -
44.  Borovy KT 83,50 - -
45.  Železná Ruda B KT 84,72 - -
46.  Pačejov B KT 85,64 - -
47.  Hrádek B KT 89,72 - -
48.  Horažďovice B KT 91,28 - -
49.  Zavlekov KT 97,16 - -
50.  Štěpánovice B KT 105,62 - -
51.  Červené Poříčí KT 113,37 - -
52.  Velenovy B KT 199,99 - -
52.  Čachrov B KT 199,99 - -
52.  Rabí KT 199,99 - -
52.  Budětice KT 199,99 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
0.  Žihobce B KT 199,99 - -
0.  Rabí KT 199,99 - -
0.  Pačejov KT 199,99 - -
0.  Klenová KT 199,99 - -
0.  Čachrov B KT 199,99 - -
0.  Železná Ruda B KT 199,99 - -
0.  Předslav KT 199,99 - -
0.  Červené Poříčí B KT 199,99 - -
0.  Dlažov B KT 199,99 - -
0.  Číhaň KT 199,99 - -
0.  Sušice I B KT 199,99 - -
0.  Budětice KT 199,99 - -
0.  Dolany KT 199,99 - -
0.  Hrádek KT 199,99 - -
0.  Žihobce KT 199,99 - -
0.  Bystřice nad Úhlavou B KT 199,99 - -
0.  Strážov B KT 199,99 - -
0.  Chudenín KT 199,99 - -
0.  Běšiny KT 199,99 - -
0.  Hrádek B KT 199,99 - -
0.  Štěpánovice KT 199,99 - -
0.  Strašín KT 199,99 - -
0.  Červené Poříčí KT 199,99 - -
0.  Dlažov KT 199,99 - -
0.  Točník KT 199,99 - -
0.  Sušice I KT 199,99 - -
0.  Borovy KT 199,99 - -
0.  Štěpánovice B KT 199,99 - -
0.  Klatovy I KT 199,99 - -
0.  Tužice KT 199,99 - -
0.  Bystřice nad Úhlavou KT 199,99 - -
0.  Strážov KT 199,99 - -
0.  Malechov B KT 199,99 - -
0.  Zavlekov KT 199,99 - -
0.  Luby KT 199,99 - -
0.  Malá Víska KT 199,99 - -
0.  Velenovy B KT 199,99 - -
0.  Křištín KT 199,99 - -
0.  Horažďovice B KT 199,99 - -
0.  Malý Bor KT 199,99 - -
0.  Čachrov KT 199,99 - -
0.  Dešenice KT 199,99 - -
0.  Sobětice KT 199,99 - -
0.  Nýrsko KT 199,99 - -
0.  Pačejov B KT 199,99 - -
0.  Plánice KT 199,99 - -
0.  Malechov KT 199,99 - -
0.  Týnec u Klatov KT 199,99 - -
0.  Železná Ruda KT 199,99 - -
0.  Velké Hydčice KT 199,99 - -
0.  Velenovy KT 199,99 - -
0.  Číhaň B KT 199,99 - -
0.  Horažďovice KT 199,99 - -
0.  Lomec KT 199,99 - -
0.  Srní KT 199,99 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov KT 91,59 91,59 96,84
2.  Sušice I KT 94,19 122,38 94,19
3.  Strážov KT 95,38 95,38 96,78
4.  Malý Bor KT 95,62 95,62 96,60
5.  Chudenín KT 95,86 95,86 95,86
6.  Klenová KT 97,44 98,88 97,44
7.  Bystřice nad Úhlavou KT 98,25 98,25 -
8.  Horažďovice B KT 99,27 - -
9.  Horažďovice KT 100,86 100,86 99,27
10.  Pačejov KT 101,72 101,72 105,69
11.  Točník KT 102,12 102,12 106,41
12.  Číhaň KT 103,72 103,72 -
13.  Dlažov KT 104,60 104,60 136,59
14.  Tužice KT 105,37 105,37 -
15.  Nýrsko KT 106,36 112,40 106,36
16.  Plánice KT 107,32 107,32 112,40
17.  Rabí KT 108,62 108,62 113,63
18.  Velké Hydčice KT 110,84 124,40 110,84
19.  Velenovy KT 111,00 111,00 114,56
20.  Křištín KT 111,92 111,92 114,70
21.  Malá Víska KT 113,28 113,28 132,81
22.  Klatovy I KT 113,34 114,75 113,34
23.  Číhaň B KT 113,94 113,94 131,13
24.  Malechov B KT 114,32 114,32 120,75
25.  Strážov B KT 114,55 114,55 114,55
26.  Strašín KT 114,56 114,56 128,10
27.  Sobětice KT 115,12 115,12 120,46
28.  Sušice I B KT 115,56 115,56 129,96
29.  Dlažov B KT 115,59 115,59 120,53
30.  Bystřice nad Úhlavou B KT 117,41 117,41 122,72
31.  Žihobce KT 117,53 117,53 123,81
32.  Červené Poříčí KT 117,91 117,91 119,28
33.  Budětice KT 118,68 126,25 118,68
34.  Srní KT 119,81 119,81 -
35.  Žihobce B KT 121,03 121,03 122,47
36.  Hrádek KT 121,59 121,59 -
37.  Dolany KT 121,65 121,65 -
38.  Pačejov B KT 121,85 121,85 142,78
39.  Štěpánovice KT 122,69 122,69 -
40.  Železná Ruda B KT 126,31 126,31 131,59
41.  Luby KT 127,69 149,09 127,69
42.  Lomec KT 128,68 128,68 140,87
43.  Čachrov KT 129,00 129,00 -
44.  Dešenice KT 130,85 130,85 130,85
45.  Borovy KT 134,00 134,00 -
46.  Štěpánovice B KT 138,41 138,41 168,06
47.  Předslav KT 148,69 148,69 -
48.  Zavlekov KT 148,97 148,97 150,25
49.  Železná Ruda KT 152,84 152,84 -
50.  Čachrov B KT 199,99 - -
50.  Běšiny KT 199,99 - -
50.  Hrádek B KT 199,99 - -
50.  Červené Poříčí B KT 199,99 - -
50.  Velenovy B KT 199,99 - -
50.  Týnec u Klatov KT 199,99 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen štafeta dvojic

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Strážov KT 62,00 - -
2.  Nýrsko KT 65,00 - -
3.  Malý Bor KT 66,00 - -
4.  Bystřice nad Úhlavou KT 67,00 - -
5.  Pačejov KT 68,00 - -
5.  Číhaň KT 68,00 - -
5.  Dlažov KT 68,00 - -
8.  Horažďovice KT 69,00 - -
9.  Malechov KT 70,00 - -
10.  Předslav KT 71,00 - -
10.  Křištín KT 71,00 - -
12.  Dlažov B KT 72,00 - -
12.  Malechov B KT 72,00 - -
12.  Plánice KT 72,00 - -
15.  Točník KT 73,00 - -
15.  Sušice I KT 73,00 - -
17.  Dešenice KT 75,00 - -
17.  Tužice KT 75,00 - -
19.  Lomec KT 77,00 - -
19.  Hrádek KT 77,00 - -
21.  Srní KT 80,00 - -
22.  Velenovy KT 82,00 - -
22.  Bystřice nad Úhlavou B KT 82,00 - -
22.  Chudenín KT 82,00 - -
22.  Červené Poříčí KT 82,00 - -
26.  Velké Hydčice KT 83,00 - -
26.  Číhaň B KT 83,00 - -
26.  Klenová KT 83,00 - -
26.  Sušice I B KT 83,00 - -
30.  Horažďovice B KT 86,00 - -
30.  Strašín KT 86,00 - -
32.  Strážov B KT 88,00 - -
33.  Čachrov KT 89,00 - -
33.  Malá Víska KT 89,00 - -
35.  Pačejov B KT 91,00 - -
36.  Luby KT 92,00 - -
36.  Zavlekov KT 92,00 - -
36.  Klatovy I KT 92,00 - -
39.  Běšiny KT 96,00 - -
39.  Žihobce KT 96,00 - -
41.  Žihobce B KT 99,00 - -
42.  Železná Ruda KT 105,00 - -
42.  Sobětice KT 105,00 - -
44.  Štěpánovice KT 110,00 - -
45.  Železná Ruda B KT 114,00 - -
46.  Štěpánovice B KT 117,00 - -
47.  Týnec u Klatov KT 118,00 - -
48.  Borovy KT NP - -
49.  Dolany KT 122,00 - -
50.  Hrádek B KT 135,00 - -
51.  Červené Poříčí B KT 138,00 - -
52.  Budětice KT 199,99 - -
52.  Rabí KT 199,99 - -
52.  Čachrov B KT 199,99 - -
52.  Velenovy B KT 199,99 - -

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen kronika

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
0.  Dlažov KT - - -
0.  Červené Poříčí KT - - -
0.  Dešenice KT - - -
0.  Borovy KT - - -
0.  Sušice I B KT - - -
0.  Malý Bor KT - - -
0.  Strážov B KT - - -
0.  Bystřice nad Úhlavou B KT - - -
0.  Žihobce KT - - -
0.  Srní KT - - -
0.  Železná Ruda KT - - -
0.  Klenová KT - - -
0.  Číhaň KT - - -
0.  Dlažov B KT - - -
0.  Červené Poříčí B KT - - -
0.  Předslav KT - - -
0.  Dolany KT - - -
0.  Horažďovice KT - - -
0.  Pačejov KT - - -
0.  Žihobce B KT - - -
0.  Hrádek KT - - -
0.  Železná Ruda B KT - - -
0.  Čachrov B KT - - -
0.  Číhaň B KT - - -
0.  Velenovy KT - - -
0.  Štěpánovice KT - - -
0.  Lomec KT - - -
0.  Chudenín KT - - -
0.  Pačejov B KT - - -
0.  Nýrsko KT - - -
0.  Strašín KT - - -
0.  Hrádek B KT - - -
0.  Týnec u Klatov KT - - -
0.  Točník KT - - -
0.  Sušice I KT - - -
0.  Křištín KT - - -
0.  Velenovy B KT - - -
0.  Klatovy I KT - - -
0.  Štěpánovice B KT - - -
0.  Čachrov KT - - -
0.  Horažďovice B KT - - -
0.  Malechov B KT - - -
0.  Bystřice nad Úhlavou KT - - -
0.  Tužice KT - - -
0.  Malá Víska KT - - -
0.  Luby KT - - -
0.  Zavlekov KT - - -
0.  Strážov KT - - -
0.  Malechov KT - - -
5.  Sobětice KT 5,00 - -
5.  Běšiny KT 5,00 - -
5.  Plánice KT 5,00 - -
10.  Velké Hydčice KT 10,00 - -
20.  Budětice KT 20,00 - -
20.  Rabí KT 20,00 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Strážov KT--20,212003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Bystřice nad Úhlavou KT20,6921,8221,822014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Hadrava KT21,2721,8721,872017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Dražovice KT20,5622,0122,012006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Strážov KT20,4522,3022,302006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Hadrava KT22,3821,5922,382014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Neznašovy KT21,3422,9022,902017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Bílenice KT--23,062005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Rozsedly KT23,1723,4123,412017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Malá Víska KT--23,632005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Zahorčice KT23,6523,2223,652017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Strážov KT--23,682002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Střeziměř KT22,1723,6923,692014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Týnec u Hor. KT23,3323,7923,792006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
15.  Neznašovy KT23,0123,8223,822014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
16.  Nýrsko KT23,8624,0424,042014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
17.  Nýrsko BKT--24,292005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
18.  Nýrsko BKT--24,322003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
19.  Kalenice ST24,3322,2524,332006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
20.  Viteň KT--24,502002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
21.  Bystřice nad Úhlavou AKT23,7124,6524,652017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
22.  Bílenice KT--24,852003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
23.  Nýrsko BKT24,9623,7824,962006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
24.  Obytce KT--24,962002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
25.  Janovice nad Úhlavou KT24,4025,0125,012006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
26.  Viteň KT--25,072003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
27.  Malá Víska KT25,2924,9725,292017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
28.  Nýrsko KT25,1225,3025,302013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
29.  Viteň KT--25,532001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
30.  Štěpánovice KT24,7225,5825,582014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chválenice PJ--24,872004/09/19 PS útok,nástřik 2xB široké
2. Kamenec u Poličky SY--25,242004/09/19 PS útok,nástřik 2xB široké
3. Chválenice PJ--25,312000/09/16 PS útok,nástřik 2xB široké
4. Moravský Beroun BR--25,432000/09/16 PS útok,nástřik 2xB široké
5. Hadrava KT25,6025,6625,662013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
6. Malá Víska KT--26,412005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
7. Hadrava KT26,8325,1526,832017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
8. Nýrsko KT--27,372002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
9. Nýrsko KT27,9027,6927,902006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
10. Hadrava KT27,9026,3127,902014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
11. Nýrsko KT27,9527,4527,952014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
12. Bystřice nad Úhlavou KT28,0026,4428,002017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
13. Trnava TR--28,012000/09/16 PS útok,nástřik 2xB široké
14. Nýrsko KT--28,572005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
15. Huť JN--28,822004/09/19 PS útok,nástřik 2xB široké
16. Rozsedly KT34,8430,2630,262013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
17. Malá Víska KT29,0630,7530,752006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
18. Viteň KT--31,302002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
19. Štěpánovice KT31,4129,2931,412006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
20. Nýrsko KT31,6229,1931,622017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
21. Týnec u Hor. KT28,1131,8931,892006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
22. Malá Víska KT--32,402003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
23. Dlažov KT29,3932,8932,892017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
24. Viteň KT--33,152003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
25. Strážov KT35,6533,4535,652014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
26. Nýrsko KT--36,072003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
27. Nýrsko KT--37,042001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
28. Janovice nad Úhlavou KT--37,052005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
29. Bílenice KT--37,092001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
30. Strážov KT--38,382001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/03/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2000/09/15 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/09/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2001/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2002/02/02 Sušice, Setkání mladých hasičů
-
2002/07/06 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2003/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/07/03 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/09/17 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/18 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/19 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2006/05/13 Sušice 05 / Rábí 06, PLAMEN 2005/2006
PHLKT
2006/07/01 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2007/05/12 M. Bor 06 / PALMEN 07, PLAMEN 2006/2007
PHLKT
2007/06/30 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2008/05/10 Štěpánovice/Žihobce, PLAMEN 2007/2008
PHLKT
2008/07/05 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2009/01/01 Sobššice 08/, PLAMEN 08/09
PHLKT
2009/07/04 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2010/05/15 Pačejov 09/, PLAMEN 2009/2010
PHLKT
2010/07/03 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2011/05/21 Volšovy / Strašín, Záverečný sraz hry PLAMEN 201
PHLKT
2011/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2012/05/19 Malý Bor, PLAMEN 2011 - 2012
PHLKT
2012/06/30 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2013/06/29 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2014/06/28 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2015/07/04 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2016/07/02 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2017/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2018/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2019/08/10 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
Kdy Kde Liga


Komentáře